Wydarzenie Podróżujący handlarz (listopad 2017)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Podczas codziennego spaceru po rynku zauważasz handlarza proszącego Cię o pomoc. Chce podróżować przez niebezpieczne lądy pełne najeźdźców i pilnie potrzebuje ochrony. Ofiarowujesz pomoc swoją i swoich kamratów! To nie będzie łatwa podróż, ale Twoja ekipa jest dobrze przygotowana na grożące jej niebezpieczeństwa! Handlarz obiecuje, że gdy tylko napotkacie jakąś grupę najeźdźców i uda się Wam ich pokonać, to otrzymacie w podziękowaniu ich skarby, które zrabowali innym nieszczęśnikom napotkanym po drodze. Handlarz oferuje Ci możliwość podwiezienia każdej ze zdobytych skrzyń oraz pomoc w jej otwarciu. Porozumienie zawarte: szybki uścisk dłoni i ruszacie w drogę!


Drodzy Gracze,

witajcie w naszym nowym wydarzeniu nazwanym "Podróżujący handlarz". Tym razem Waszym zadaniem będzie towarzyszyć wędrownemu handlarzowi i chronić go przed grupami najeźdźców czyhających na jego dobytek.

Wydarzenie rozpocznie się 28 listopada o 15:00 i potrwa 4 dni - do 2 grudnia.
Światy: z aktywnymi "dodatkowymi funkcjami Premium".

Obrona przed najeźdźcami
Podczas wydarzenia będziecie bronić handlarza przed grupami najeźdźców. Wasza grupa obronna składa się zawsze z pięciu członków, mających określone (i takie same w każdej potyczce) umiejętności ofensywne oraz defensywne. Wasi rywale, czyli grupy najeźdźców, mają dobieraną losową liczbę członków z różnymi wartościami parametrów ataku i obrony.


Każda jednostka posiada określoną siłę ofensywną (ikona w lewym dolnym rogu jednostki) oraz defensywną (w prawym dolnym rogu), które determinują odpowiednio: ilość zadawanych obrażeń oraz ilość obrażeń jakie może ona przyjąć zanim zginie. Jednostka ginie, jeśli jej siła defensywna spadnie do zera.
Na dole ekranu zobaczycie pasek ukazujący kolejność, w jakiej jednostki będą atakowały. Aktywna obecnie posiada większą ikonkę. Aby zaatakować któregoś z rywali należy po prostu kliknąć na niego (oczywiście w czasie wykonywania ruchu przez naszą jednostkę). Strzałka pokaże Wam, która jednostka została zaatakowana, wyświetlona zostanie też wartość zadanych obrażeń.


Otwieranie skrzyń
Gdy wszystkie wrogie jednostki zostaną zabite to otrzymacie skrzynię. Otwarcie skrzyń wymaga nieco czasu (możliwe jest otwieranie tylko jednej w danej chwili), po zakończeniu tej operacji otrzymanie znajdujący się wewnątrz przedmiot. Ponieważ jesteście w podróży i macie ograniczoną przestrzeń na bagaże, to w danej chwili możecie przewozić maksymalnie trzy skrzynie. W czasie podróży możecie spotkać większą liczbę najeźdźców, ale nie będziecie mogli zabrać żadnych kolejnych skrzyń jeśli już posiadacie trzy w swoich bagażach.

Skrzynie, które możecie znaleźć, różnią się swoją zawartością. Większe skrzynie zawierają bardziej wartościowy przedmiot, ale także posiadają lepsze zabezpieczenia, co wpływa na dłuższy czas ich otwierania. Procedura otwarcia skrzyni jest bardzo prosta - wystarczy na nią kliknąć. Wyświetlony zostanie czas potrzebny na wykonanie tej operacji oraz możliwa zawartość skrzyni.
Gdy wydarzenie się zakończy, to nie będzie możliwości wykonywania kolejnej potyczki czy kończenia obecnej, zaś wszystkie posiadane skrzynie zostaną usunięte.


Mamy nadzieję, że nasza propozycja podróży się Wam spodoba. Miłej zabawy!
Czekamy także na Wasze opinie dotyczącego tego wydarzenia, prosimy o zamieszczanie ich w tym temacie.

Wasz Plemiona Team