Podania

  • Rozpoczynający wątek Esmila
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś ZA wprowadzeniem tego pomysłu w życie

  • Tak

    Głosy: 167 82,3%
  • Nie

    Głosy: 36 17,7%

  • W sumie głosujących
    203
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
hm... niech zostanie tak jak jest. Za dużo tych bajerów. To naprawdę nie potrzebne by dostać się do plemienia, w którym będziesz 2 dni xD I tak ciągle się bawić.. no to za dużo ;p

najlepsze pomysły to takie, które skracają czas przesiadywania na plemionach a nie wydłużają...

może dla ciebie bo nie masz czasu, bo mama mówi "może tak poczytaj książkę, co?" a później jak czytasz " synku nie przemęczaj się przy książkach, idź se pograj w plemiona" ale nie znasz dnia i godziny, i wolisz aby mniej czasu to zżerało:D
 

DeletedUser157154

Guest
akurat nie czytam książek ;ppp A na plemionach siedzę długo xD nawet nie wiem po co... a mam :D popatrzeć jak rekrutują się toporki ;ppp
 

DeletedUser

Guest
skoro siedzisz długo to co ci przeszkadzają pomysły który wydłużają czas na plemionach?
 

DeletedUser157154

Guest
Za dużo klikania o byle jakie wstąpienie to plemienia.
 

DeletedUser

Guest
no ok, ten jest bez sensu, ale są inne pomysły, też wydłużają czas ale są pomocne, bo to to jest... nie wiem co ?
 

DeletedUser

Guest
ja to popieram całą duszą
raz tak mi skrzynkę zawalili ze godzina mineła nim to posprzątałem
 

DeletedUser159421

Guest
myśle, że predzej opcja podan ale bez tych dodatków którymi są algorytmy.

po prostu podanie i np mozna napisac ile się ma wojsk ile się ma wiosek i ile pkt itd itp.

jak rekrutant bedzie zainteresowany to sam sprawdzi takie rzeczy.
zagdzam sie z tym co napisal kolega. po co bajerowac z wymaganiami skoro sa napisane w opisie glidii(zazwyczaj)
;)
 

DeletedUser153277

Guest
Głos na tak :)
Pomysł ciekawy i myślę,że system by nie był obciążony.
W nowej wersji wprowadzić i po sprawie .
 

DeletedUser159478

Guest
Jestem na tak, ułatwiło by to pracę dla Rekrutantów.!
 

DeletedUser159480

Guest
Dobry pomysł - szczególnie przydatny na samym początku rozgrywki na danym świecie.

Widzę, że sporo ludzi jest za, ba, nawet znaczny % ze wszystkich, którzy oddali głos.

Co na to Plemiona Team?
 
Status
Zamknięty.
Do góry