Połączenie wszystkich wersji językowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser192744
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz połączenia wszystkich wersji językowych?

  • Tak

    Głosy: 6 75,0%
  • Nie

    Głosy: 2 25,0%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser192744

Guest
Przeglądnąłem wszystkie mapy plemion ze wszystkich krajów (33) i muszę stwierdzić że za niedługo serwery będą zamykane. To już niestety tylko kwestia czasu. Jedynie w Brazylii toczy się walka jeszcze na 16 kontynentach a w pozostałych krajach zamyka się w 4 kontynentach. W niektórych krajach światy są tak małe że nie zajmują nawet pół kontynentu.

Moja propozycja jest następująca:

Zamknąć wszystkie serwery - tzn. brak startów nowych światów we wszystkich wersjach językowych.

Utworzyć jeden wspólny serwer - różnice czasowe wykluczały by ustawienie bonusu nocnego dlatego zamiast niego wprowadzić tryb snu (był na specjalach - np. konto raz na 36h musi być w trybie snu przez 8h).

Gracze musieli by tworzyć nowe konta bo niemożliwe jest przeniesienie ich z rożnych systemów do jednego - mógł by wystąpić konflikt z taka samą nazwą konta.

Gracze mogą używać dowolnego języka. Do kontaktu z suportem język do wyboru i sprawy przekierowywane do odpowiednich osób z teemu - np. wybieram język polski to system przekierowuje moją sprawę do polskiego członka teemu.

W ten sposób była by szansa na zapełnienie mapy przynajmniej w 50% i uratowaniem plemion przed nieuchronnym zamknięciem.

Jest to tylko ogólny zarys i mam nadzieje że możliwy do zrealizowania.
 
Do góry