Plusy

Dyskusja w 'Propozycje dotyczące forum' rozpoczęta przez użytkownika Squnqs, 16. Sty 2010.

Poleć tę stronę

?

Co o tym myślisz?

1. Tak

70,5%
  2. Nie

29,5%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kkamil82

kkamil82 Banned

Docenione treści:
    0
    jestem na tak i to tylko dlatego że są gracze któzi piszą długie mądre posty i są tacy któzi pisza posty na pół linijki..według mnie takie osoby tylko zaśmiecaja to forum.Dlatego też jestem na tak.

2. AchillEEs

AchillEEs Chłop

Docenione treści:
    0
    jak będzie więcej takich pomysłów to pewnie jeszcze będziemy dodawać swoje zdjęcia komentarze i tym podobne. To jest forum gry a nia jakaś fotka.pl czy nasza klasa

3. -Halem-

-Halem- Pikinier

Docenione treści:
    0
    Wprowadzić reputacje tak jak kiedyś, i statystyki forum na dole walnąć. I było by bardzo dobrze :D Tak jak kiedyś ;D

4. kamilw321

kamilw321 Guest

haha no fakt popieram tą wypowiedz ale ten pomysł był by dobry najlepsi forumowicze wreszcie byli by docenieni

pozdrawiam szyntek12

5. radekkaka

radekkaka Pikinier

Docenione treści:
    0
    Pomysł jest na tak!
    Bo jak ktoś pisze mądre posty to się go wreszcie wynagrodzi!!!

Pisz po polsku!

6. mr jackeyl

mr jackeyl Guest

osobiście uważam, że takie odznaczenie jest w zupełności niepotrzebne. nic ono nie daje, jedynie po prostu będzie pod obrazkiem, czy gdzie tam kolega zaproponował, i nic poza tym. ja wchodząc na forum mam na celu zdobycie jakichś informacji o aktualnej sytuacji na świecie, na którym gram, żeby się dowiedzieć, czy jakichś zmian nie wprowadzają, żeby podyskutować, wyrazić opinię, przeczytać opinię innych, czegoś się nauczyć:) i nie zależy mi na tym, czy będę tym "super userem", czy nie. są już rangi odpowiadające jednostką z gry, które określają zaangażowanie na forum, i to moim zdaniem w zupełności wystarczy:)

7. JM--

JM-- Miecznik

Docenione treści:
    0
    Ja głosuje na nie. Dużo ludzi by od razu atakowało forum, tylko po to, aby dostać obrazek pod nickiem. Zresztą co to daje? Dobrze jest tak jak jest teraz.

8. płk McKwacz

płk McKwacz Guest

W miarę dobry pomysł, ale tylko na pierwszy rzut oka. Powstawałaby straszna multikoncyja i wszyscy by spamowali. Na niet.

9. Arturro2002

Arturro2002 Guest

To będzie chyba cos jak komentarze na "Jutubie" :D

10. ponury star wars

ponury star wars Pikinier

Docenione treści:
    0
    jesli tak to tylko pochwały. niektórzy ludzie nie chcą być krytykowani.:D

11. SamSpirytus

SamSpirytus Chłop

Docenione treści:
    0
    Jestem zdecydowanie na tak. Kiedyś już to było stosowane, ale szybko to zniesiono. Czemu? Podobno zbyt dużo ludzi to wykorzystało. Według mnie, takie coś powinno być jawne. Czyli pod nickiem byłaby siła reputacji, dodatnia, lub ujemna. Po kliknięciu w nick, możnaby zobaczyć w przeglądzie profilu kto, za co i z jakim komentarzem (który byłby obowiązkowy) wystawił punkt reputacji.
    Dzięki temu można nagrodzić naprawdę wielu dobrych użytkowników, którzy coś wnoszą do tego forum.

12. Aqriel

Aqriel Guest

To jest rozsądna propozycja i co ważniejsze możliwa do wprowadzenia. Tylko musiałby się także ktoś znaleźć kto by wyłapywał spamerów tego systemu (i w razie przeginania karał), tak by każdy plus/minus bez uzasadnienia był kasowany a sama opcja +/- wtedy byłaby motywująca do postowania.

13. Squnqs

Squnqs Guest

Mógłbym się tego nawet ja podjąć ;)

14. SamSpirytus

SamSpirytus Chłop

Docenione treści:
    0
    No to mamy chętnego :)

Poza tym chyba każdy by sam kontrolował swoje punkty reputacji. Jeżeli zauważyłby, że punkt jest przyznany niezgodnie z prawdą, mógłby go raportować. Poza tym punkt reputacji nie można by dać tak od ręki, po kliknięciu na nick gracza. Jedynie możliwe byłoby nagradzanie poszczególnych postów na forum. Dlatego moderator, albo osoba odpowiedzialna za rzetelność punktowania, nie miałaby żadnego problemu w zweryfikowaniu oceny.
    Osoby, które przesadzałyby z ocenianiem, dostałyby warna.

15. kasjerk

kasjerk Guest

Mi osobiście nie odpowiada żadna z form "plusików".

Nie po to pomagam innym graczom, którzy potrzebują rady, bym dostawał za to jakieś nagrody. Znam odpowiedź na nurtujące pytania graczy - odpisuję. Nie chciałbym, żeby "nowi" na forum dostawali PW z informacją typu: "pomogłem Ci, dawaj plusika i pozytywny komentarz!", bo może to zrazić użytkowników.

Nie potrzebuję systemu reputacji, by się dowartościować :)

16. SamSpirytus

SamSpirytus Chłop

Docenione treści:
    0
    Nikt tu nie chce się dowartościowywać. Mi wystarcza własne życie. Aczkolwiek chętnie bym zaznaczył parę postów, które naprawdę mi się podobają. Chętnie okazałbym swoją aprobatę w syosunku do czyjegość punktu widzenia, toku myślenia, bezpośrednio, nie poprzez zawieranie następnego postu. Nikt tutaj nie chce się wywyższać, ale chce okazać swoją sympatię :)

17. Squnqs

Squnqs Guest

Dodam małą poprawkę. Otóż nie wiem czy tak idzie ale jeszcze lepiej było by gdyby twórca tematu np ja, mam pytanie i czytam odpowiedzi i mam tylko jednego plusa do rozdania wtedy autor tematu wybrałby najlepszą odpowiedź. Gdyby jednak żadna odpowiedź go nie zadowalała nie musiałby w ogóle dawać nikomu plusa.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.