Plusy

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz?


  • W sumie głosujących
    95
Status
Zamknięty.

DeletedUser93204

Guest
jestem na tak i to tylko dlatego że są gracze któzi piszą długie mądre posty i są tacy któzi pisza posty na pół linijki..według mnie takie osoby tylko zaśmiecaja to forum.Dlatego też jestem na tak.
 

DeletedUser136113

Guest
jak będzie więcej takich pomysłów to pewnie jeszcze będziemy dodawać swoje zdjęcia komentarze i tym podobne. To jest forum gry a nia jakaś fotka.pl czy nasza klasa
 

DeletedUser82244

Guest
Wprowadzić reputacje tak jak kiedyś, i statystyki forum na dole walnąć. I było by bardzo dobrze :D Tak jak kiedyś ;D
 

DeletedUser

Guest
jak będzie więcej takich pomysłów to pewnie jeszcze będziemy dodawać swoje zdjęcia komentarze i tym podobne. To jest forum gry a nia jakaś fotka.pl czy nasza klasa
haha no fakt popieram tą wypowiedz ale ten pomysł był by dobry najlepsi forumowicze wreszcie byli by docenieni

pozdrawiam szyntek12
 

DeletedUser141060

Guest
Pomysł jest na tak!
Bo jak ktoś pisze mądre posty to się go wreszcie wynagrodzi!!!

Witam wiem, że na innych forach jest takie coś i proponuję zrobić tutaj takie coś..
Pisz po polsku!
 

DeletedUser

Guest
osobiście uważam, że takie odznaczenie jest w zupełności niepotrzebne. nic ono nie daje, jedynie po prostu będzie pod obrazkiem, czy gdzie tam kolega zaproponował, i nic poza tym. ja wchodząc na forum mam na celu zdobycie jakichś informacji o aktualnej sytuacji na świecie, na którym gram, żeby się dowiedzieć, czy jakichś zmian nie wprowadzają, żeby podyskutować, wyrazić opinię, przeczytać opinię innych, czegoś się nauczyć:) i nie zależy mi na tym, czy będę tym "super userem", czy nie. są już rangi odpowiadające jednostką z gry, które określają zaangażowanie na forum, i to moim zdaniem w zupełności wystarczy:)
 

DeletedUser27357

Guest
Ja głosuje na nie. Dużo ludzi by od razu atakowało forum, tylko po to, aby dostać obrazek pod nickiem. Zresztą co to daje? Dobrze jest tak jak jest teraz.
 

DeletedUser

Guest
W miarę dobry pomysł, ale tylko na pierwszy rzut oka. Powstawałaby straszna multikoncyja i wszyscy by spamowali. Na niet.
 

DeletedUser147624

Guest
jesli tak to tylko pochwały. niektórzy ludzie nie chcą być krytykowani.:D
 

DeletedUser148576

Guest
Jestem zdecydowanie na tak. Kiedyś już to było stosowane, ale szybko to zniesiono. Czemu? Podobno zbyt dużo ludzi to wykorzystało. Według mnie, takie coś powinno być jawne. Czyli pod nickiem byłaby siła reputacji, dodatnia, lub ujemna. Po kliknięciu w nick, możnaby zobaczyć w przeglądzie profilu kto, za co i z jakim komentarzem (który byłby obowiązkowy) wystawił punkt reputacji.
Dzięki temu można nagrodzić naprawdę wielu dobrych użytkowników, którzy coś wnoszą do tego forum.
 

DeletedUser

Guest
Jestem zdecydowanie na tak. Kiedyś już to było stosowane, ale szybko to zniesiono. Czemu? Podobno zbyt dużo ludzi to wykorzystało. Według mnie, takie coś powinno być jawne. Czyli pod nickiem byłaby siła reputacji, dodatnia, lub ujemna. Po kliknięciu w nick, możnaby zobaczyć w przeglądzie profilu kto, za co i z jakim komentarzem (który byłby obowiązkowy) wystawił punkt reputacji.
Dzięki temu można nagrodzić naprawdę wielu dobrych użytkowników, którzy coś wnoszą do tego forum.

To jest rozsądna propozycja i co ważniejsze możliwa do wprowadzenia. Tylko musiałby się także ktoś znaleźć kto by wyłapywał spamerów tego systemu (i w razie przeginania karał), tak by każdy plus/minus bez uzasadnienia był kasowany a sama opcja +/- wtedy byłaby motywująca do postowania.
 

DeletedUser148576

Guest
Mógłbym się tego nawet ja podjąć ;)

No to mamy chętnego :)

Poza tym chyba każdy by sam kontrolował swoje punkty reputacji. Jeżeli zauważyłby, że punkt jest przyznany niezgodnie z prawdą, mógłby go raportować. Poza tym punkt reputacji nie można by dać tak od ręki, po kliknięciu na nick gracza. Jedynie możliwe byłoby nagradzanie poszczególnych postów na forum. Dlatego moderator, albo osoba odpowiedzialna za rzetelność punktowania, nie miałaby żadnego problemu w zweryfikowaniu oceny.
Osoby, które przesadzałyby z ocenianiem, dostałyby warna.
 

DeletedUser

Guest
Mi osobiście nie odpowiada żadna z form "plusików".

Nie po to pomagam innym graczom, którzy potrzebują rady, bym dostawał za to jakieś nagrody. Znam odpowiedź na nurtujące pytania graczy - odpisuję. Nie chciałbym, żeby "nowi" na forum dostawali PW z informacją typu: "pomogłem Ci, dawaj plusika i pozytywny komentarz!", bo może to zrazić użytkowników.

Nie potrzebuję systemu reputacji, by się dowartościować :)
 

DeletedUser148576

Guest
Nikt tu nie chce się dowartościowywać. Mi wystarcza własne życie. Aczkolwiek chętnie bym zaznaczył parę postów, które naprawdę mi się podobają. Chętnie okazałbym swoją aprobatę w syosunku do czyjegość punktu widzenia, toku myślenia, bezpośrednio, nie poprzez zawieranie następnego postu. Nikt tutaj nie chce się wywyższać, ale chce okazać swoją sympatię :)
 

DeletedUser

Guest
Dodam małą poprawkę. Otóż nie wiem czy tak idzie ale jeszcze lepiej było by gdyby twórca tematu np ja, mam pytanie i czytam odpowiedzi i mam tylko jednego plusa do rozdania wtedy autor tematu wybrałby najlepszą odpowiedź. Gdyby jednak żadna odpowiedź go nie zadowalała nie musiałby w ogóle dawać nikomu plusa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry