Plemiona umierają?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser142529
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Szczerze powiem Wam że wróciłem na plemiona bo była to dla mnie najbardziej przyjazna graczom platforma, wchodzę na s91 a tam... Mozna kupić za pieniążki sure skrócić czas budowy jakieś flagi z % do ataku :/ nie chce startować teraz więc poczekam na swiat 92-93 moze dadzą swiat jak za dawnych lat, a co do zepsucia plemion to od 2010 roku a dokladniej od 2008 bd sie zmienilo na gorsze a szkoda. Nie chodzi mi tu o to ze gracze maja jakiś dyskomfort w grze bo kto wie ten wie ze czas na świecie przesieje graczy i pseudo graczy za pp ale chodzi mi o to ze dzieciaki za pieniądze zapewne rodzicow kupują pp ładują to w sure itp myśląc ze będą top i pewnie dużo nowych graczy korzysta z pp tyle ze później owe dzieciaki czeka bolesne rozczarowanie bo po nie da im topki nie da im nic wręcz przeciwnie ladnie rozwijają wiochy dla graczy doświadczonych, wiadomo ze kazdy powinien byc świadomy ze wydanie kilkuset zl nie gwarantuje sukcesu w tej grze ale zapewne wielu nowych graczy czeka wywalenie $ w błoto. Nie podoba mi sie ze tak porzadna kiedyś gra postawila na prosty zysk i naiwność ludzka. W oczekiwaniu na świat w starym stylu Pozdrawiam. Zapraszam do kontaktu tych co pamiętają ;)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
milion razy ten temat juz byl walkowany i nic nowego nie napisales :)

s89 jest dosyc "stary" - bez limitu farmienia, paczki, bez dodatkow za premke etc.
 

DeletedUser

Guest
Nie można tam kupic surki za pp :)
ani flag tam nie ma

S90 czy 91 nie wazne, wazne ze opcja Np plus 20% surow za pp to przesada :) moze ktoś to lubi :) jedyna opcja ktora mi sie podoba to swiat bez farmienia dla ludzi z mniejsza ilością czasu niby NoLife ale jednak... :) tak wiec start na kolejnym świecie bez farmienia i bez specjalnych funkcji pp. Pp za lata gry przydadzą się do konta Premium jednak jest kilka opcji umilajacych grę ale sura za pp bee
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
128
Poxop, wiem że miał na myśli św. 90 ;)

i mi się nie podobają te światy gdzie rządzi kasa, ale skoro są takie to trzeba to wykorzystać :D
a na szczęście wychodzą równolegle "normalne" światy, więc nie ma tragedii
 

DeletedUser

Guest
Podejrzewam ze nawet jeden z światów s92 lub s93 nie będzie swiatem bez farmienia, gdzieś czytalem ze takie swiaty wypuszczane są co 4 wiec troszke poczekam no ale nie ma innego wyjścia bo jakoś nie mam ochoty czytac wiadomosci od graczy pseudo pro na pp jacy są świetni :)) Ciekawi mnie jedna rzecz co się czuje gdy wpompuje sie x set zł a tu budzi się taki ktoś rano i nie ma wioski :) boli na sucho "na starych zasadach" a co dopiero gdy uświadamiasz sobie na dobry początek dnia ze kilka stów poszlo w piaskownice
 

DeletedUser147486

Guest
E tam... kto ma hajs niech ładuje hajs, nikt nie każe grać na takim świecie z nowymi funkcjami premium.
Szczerze? Jedyne co by mi przeszkadzało to jakby s100 był światem z nowymi funkcjami premium, a tak to jest mi to zupełnie obojętne... a nawet w jakimś stopniu jestem w stosunku do tego nastawiony pozytywnie.
Ludzie ładują hajs i kupują surkę, a ja dzięki temu mogę bez zmartwień zagrać na "normalnym" świecie i długooo cieszyć się z wykorzystywania KP i MK - nie wkładając do tego ani grosza.

Kiedyś wszyscy gracze jako tako kupując KP/MK utrzymywali plemiona. Teraz niektórzy robią to samo, ale większość ludzi wie, że najlepiej wbić na taki świat i sobie pp zarobić od grajków, którym kasy nie szkoda.

Ostatecznie wyjdzie na to, że ci gracze z światów z nowymi funkcjami premium będą utrzymywać plemiona... :D


Choć rozumiem, że wielu starych graczy na pewno odstraszają te nowe funkcje - niemniej "nie taki diabeł straszny jak go malują" :p
 

DeletedUser180001

Guest
Plemiona chylą się ku upadkowi już ładnych parę lat, ale nie brakuje stałych bywalców co grają nadal.
Coraz więcej graczy starej daty można spotkać na świecie ;)
Widać już nawet światy bez farmienie nie zrzeszają ludzi tak jak rok temu ^^
Większą sławą cieszą się światy z opcjami premium (pewnie tylko w celu, czystko zarobkowym).
Wypuszczenie świata bez opcji kupowania surowców za premium nic nie dało (2 miesiące i już połowy nie ma).
Jeszcze te nowe eventy,pomysły (bardziej się odechciewa grać).
Może ktoś to weźmie pod uwagę i zrobi aktualizacje dobrą gdzie większość punktów była by na plus (chciał bym się tego doczekać).
A już niestety rzadko widzę takie aktualności które by coś wniosły nowego i pożytecznego xd
 

DeletedUser147486

Guest
Co wy tak histeryzujecie z tym eventem? Nie trzeba się jakoś natrudzić, a można sobie zawsze jakiś przydatny bonus załatwić. Zgarnąć bonus do katas, puścić burzące na wrogów i mają wioski przeorane na maxa ^ ^
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
no nie trzeba sie natrudzic:D a jak ktos ma kase odskakuje jeszcze bardziej:D i jak tu przeciwko komus takiemu grać?:D

+50% produkcji drewno
+50% produkcji glina
+50% produkcji żelazo
+320% pojemność łupu
-50% czas budowy
+40% Prędkość rekrutacji
Pika: +160% siła obrony
Pika: +160% siła napadu
Miecz: +200% siła obrony
Miecz: +200% siła napadu
Topór: +200% siła obrony
Topór: +200% siła napadu
LK: +120% siła obrony
LK: +120% siła napadu
CK: +120% siła obrony
CK: +120% siła napadu
ŁNK: +120% siła obrony
ŁNK: +120% siła napadu

to bonusy kmicica ze swiata 90:) co ciekawe one tak duzo dają ze opłaca sie sprzedawac surke za pp im zeby ładowac nią w te bonusy:d
 

DeletedUser180884

Guest
takie cos to juz chore sie robi mikro płatność dopadly ta gre
 

DeletedUser180001

Guest
Wow widać piękne bonusy i dużo dają, nawet kmicic kogoś na pół offa rozwali albo 1/3 ^^
Mi tam się podoba ale cóż, mogli by trochę zwiększyć szczęście w ataku, by te godła wygrywały, albo szybciej by się zbierało godła do obrony.
I można było wybrać które posłać a które zostawić (tak by było ciekawiej).
 

DeletedUser147486

Guest
Nooo jeśli chodzi o światy gdzie za pomocą pp można sobie znacznie pomagać z tymi godłami to akurat przesaaadaaaa :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry