Plemiona Help

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
18
Drodzy Gracze,

Wszystko się zmienia, w większości przypadków na lepsze. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku Wiki Plemion - help.plemiona.pl! Kilka miesięcy temu powstał ambitny zespół, któru postawił sobie za cel odświeżenie portalu, zaktualizowanie informacji oraz poprawienie błędów. Po wielu długich rozmowach, często ciągnących się po nocach, zdecydowaliśmy, by do ustalonych do tej pory idei, dla których strona ta funkcjonuje - gromadzenie zasobów służących za wsparcie i wskazówki dla początkujących, kruczków przydatnych także dla starych wyjadaczy czy ogólnych wiadomości dotyczących Plemion dodać jeszcze jedną - możliwość pisania przez graczy dla graczy.


Od początku istnienia "helpa" nie było jeszcze takiej możliwości, ale wierzymy, że zda ona pozytywny egzamin. Stworzyliśmy nową kategorię na stronie - "Artykuły graczy" - to tutaj zostaną opublikowane Wasze prace. Wiele chętnie czytanych pozycji na stronie do tej pory wygenerowało kilkaset tysięcy odsłon, dlatego napisane przez Was dzieła z pewnością dodadzą Wam sławy. Nie pracowaliście i nie znacie zasad rządzących skryptem MediaWiki? Nie będzie stanowić to żadnej przeszkody, gdyż każdą pracę sprawdzi i sformatuje przed opublikowaniem Wikista. Klawiatura w ruch i do dzieła!


To nie jedyne zmiany. Kolejną nowością jest stworzenie kategorii przeznaczonej dla wywiadów. Swoje miejsce znajdą tu rozmowy przeprowadzone z charakterystycznymi postaciami Plemion - wybitnymi wodzami, mistrzami rund szybkich czy członków Teamu. Najlepsi opowiedzą o swoich osiągnięciach, podzielą się wskazówkami dotyczącymi efektywnej gry i sposobów na zaskoczenie przeciwnika, zaś Teamowcy uchylą rąbka tajemnicy o swojej pracy.


Pragniemy zapobiec stagnacji i z tego powodu co dwa miesiące jednorazowo będzie publikowana większa ilość artykułów związanych z aktualnymi zmianami w grze, eventami, sytuacjami na światach i wieloma innymi tematami.


Chcemy postawić na jeszcze większy kontakt z Graczami - to właśnie Wy tworzycie unikalną atmosferę naszej społeczności. Stajecie przed możliwością bezpośredniego uczestniczenia w rozwoju projektu Plemion, dlatego jeszcze raz zapraszamy do współpracy. :)
Zapraszamy do dyskusji na temat Pomocy Plemion ---> [click]


Przypominamy, że aktywna jest rekrutacja na stanowistko Wikisty. Więcej informacji w temacie --> [click]
Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja: