Plemiona 7.0

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
11
Drodzy Gracze,

Z wielką przyjemnością ogłaszamy zbliżające się nadejście nowej pełnej wersji naszej gry: Plemiona 7.0.


Do momentu jej wydania będziemy prezentować po dwie nowości tygodniowo.
Przeglądajcie je, bierzcie udział w dyskusji i cieszcie się zmianami jakie staną się Waszym udziałem wraz z Plemionami 7.0.

Prawdziwe masowe przesyłanie raportów
Teraz rzeczywiście będzie można masowo przesyłać raporty i pokazywać je przyjaciołom bez konieczności publikowania albo przechodzenia przez trudności. Wszystko co trzeba zrobić, to wybrać kilka raportów i kliknąć "Przekaż dalej". Będzie można opisać grupę wysyłanych raportów, także używając BB-Codes. Odbiorca otrzyma wiadomość informującą, że dotarły raporty, wraz z ich tytułami. Jeśli odbiorca będzie chciał je zobaczyć, wystarczy że kliknie "Akceptuj" (akceptowanie zapobiegnie niechcianemu spamowaniu raportami). Wtedy otrzyma je wszystkie do sekcji raportów.


Wkrótce: Badanie nowych technologii stało się bardzo proste!

Do następnego razu,
Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
11

Oto druga nowość wersji 7.0, jaką Wam prezentujemy,

Tym razem: Badanie nowych technologii stało się bardzo proste!

W wersji 6.5 wprowadziliśmy możliwość rozbudowy budynków bezpośrednio z przeglądu. Tym razem zrobiliśmy to samo z technologiami. Badanie w każdej wiosce nigdy nie było prostsze. Będzie łatwo, efektywnie i oszczędzi wiele czasu użytkownikom Premium.
Powstał system, który działa z wszystkimi stylami technologi (zbadane/niezbadane, 0-3, 0-10). W najprostszej wersji wystarczy po prostu kliknąć przycisk i rozpocznie się badanie, które można też anulować. W stylu czteropoziomowym oraz dziesięciopoziomowym można zarówno zwiększać poziom, jak i obniżać go i anulować, a to wszytko w jednym przeglądzie.Wkrótce: Kilka informacji o nowym, prostym sposobie nawigacji!

Zapraszamy do dyskusji :).

Do następnego razu,
Wasz Plemiona Team
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
11

Dotarliśmy do trzeciego kroku w przedstawianiu nowości wersji 7.0. Dziś powiemy dlaczego nawigacja na mapie stała się o wiele lepsza.

Tym razem: Menu kontekstowe mapy

Plemiona 7.0 zawierają masę nowości. O wielu z nich nawet nie słyszeliście póki co plotek. Menu kontekstowe to jedna z takich właśnie nowości. Nawigacja po mapie będzie dzięki menu o wiele łatwiejsza. Nie trzeba już otwierać okna informacji o wiosce by wykonać czynności z nią związane. Większość z nich można wykonać bezpośrednio z menu kontekstowego na mapie.

Jakie więc daje to możliwości? Można wybrać atak na wioskę lub jej wsparcie, przesłać surowce, dokonać rezerwacji wioski, dodać ją do ulubionych, przejść bezpośrednio do jej przeglądu albo informacji o niej - w gruncie rzeczy można praktycznie wszystko. Nawet otworzyć nową kartę w przeglądarce dla każdej z tych rzeczy, więc nie trzeba już przechodzić w tym celu do ekranu zawierającego informacje o wiosce.

A to tylko jeden z wielu nowych, świetnych elementów, jakie nadejdą wraz z Plemionami 7.0. Sądzimy, że będzie się Wam podobać.Wkrótce: Mapa została nieco ulepszona i to na kilka sposobów! Powiemy co nieco także o kolejkach.

Zapraszamy do dyskusji :).

Do następnego razu,
Wasz Plemiona Team
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
11

I oto już czwarty odcinek naszego "nowościowego" serialu pod tytułem Plemiona 7.0. Tym razem coś, co zawsze było jedną z najważniejszych części gry.

Ulepszenia mapy i nowe możliwości w kolejkach

Plemiona 7.0 oznaczają ciąg dalszy świetności projektu. Gra jest szybsza, prostsza i po prostu lepsza dla wszystkich. Dzisiaj powiemy Wam o mapie, która przeszła znaczne zmiany, a właściwie to została zrobiona prawie od zera. Jest teraz przynajmniej kilka razy wydajniejsza, a przesuwanie jej na zasadzie przeciągania myszą to już czysta przyjemność.

Wystarczy umieścić mysz na obszarze mapy, albo minimapy, jeśli ktoś woli i po prostu przeciągnąć. Można nawet zmienić rozmiar mapy za pomocą myszy (do 30x30), chwytając ją w którymkolwiek rogu i rozciągając do odpowiedniego rozmiaru. Wide-screen naprawdę wygląda tutaj świetnie.


Użytkownicy Premium zapewne pamiętają także możliwość zmiany kolejności budowy w ratuszu. Cóż... Niewątpliwie pokazaliście, że bardzo Wam się to spodobało, dlatego będzie także możliwość zmiany kolejności w koszarach, stajni i warsztacie.
Wkrótce: Wszyscy uwielbiają zaznaczanie wiosek kolorkami na mapie, więc teraz będzie dodatkowa możliwość w tym zakresie.

Zapraszamy do dyskusji :).

Do następnego razu,
Wasz Plemiona Team
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
11

Oto piąta nowość, jaką przedstawiamy. I ponownie na temat mapy.

Każdy lubi zaznaczania wiosek na mapie kolorkami, dlatego od teraz nowa możliwość w tej sprawie

Można będzie od teraz zaznaczyć wioski przyjaciół, wrogów i innych graczy wybranym kolorem. To bardzo ważne, bo dzięki temu można mieć wyraźniejszy ogląd sytuacji na mapie. Ale chwileczkę... Przecież to żadna nowość, to można było robić już wcześniej! Cóż... Różnica polega na tym, że teraz można także zaznaczyć osobne wioski, niezależnie czy należą do wroga, współplemieńca czy też w ogóle są opuszczone. Gracz sam decyduje.

Możesz na przykład mieć 20 wiosek, które zawsze farmisz, chcesz więc je specjalnie oznaczyć na czarno, by móc je szybko i łatwo odszukać. Dzięki nowym możliwościom masz pełną wolność w tym zakresie!
Wkrótce: 7.0 jest już niemal za rogiem. Gotowi?

Zapraszamy do dyskusji :).

Do następnego razu,
Wasz Plemiona Team
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
11

Dotarliśmy do końca w przedstawianiu kilku nowości Plemion 7.0, które chcieliśmy koniecznie Wam pokazać. To tylko kilka z bardzo dużej liczby zmian, które zostaną zaprezentowane tuż przed startem.

Nowa era Plemion jest tuż za rogiem. Plemiona 7.0.

W najbliższych dniach otrzymacie ostateczną informację o tym co, gdzie i jak. Możemy powiedzieć jedno: to będzie prawdziwy wysyp nowości!

A więc co się stanie w ciągu nadchodzącego tygodnia?

  • Zaprezentujemy pełną listę zmian w wersji 7.0. Będziecie mogli zobaczyć WSZYSTKIE nowości i ulepszenia ze szczegółami.
  • Przedstawimy pierwszy świat, który ruszy z wersją 7.0. I na początku tylko na nim będzie wersja 7.0.
  • Rozpoczniemy świętowanie 7.0 organizując konkursy i loterie. Zwycięzców nagrodzimy Premium :).

A zatem czy jesteście gotowi na zabawę? Od następnego tygodnia impreza zacznie się rozkręcać.

Zapraszamy do dyskusji :).

Do następnego razu,
Wasz Plemiona Team