Plemienny i przyjacielski rynek.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser189158
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem mojego pomysłu do gry ?

  • Tak.

    Głosy: 3 30,0%
  • Nie.

    Głosy: 7 70,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser189158

Guest
Witam wszystkich.

Moim pomysłem na ulepszenie gry jest plemienny rynek. Różniłby się on tym, że można by było stworzyć np. na świecie z stosunkiem rynku 1 do 1, ofertę 0.5 do 1. Na rynku byłyby 2 zakładki, czyli oferty światowe i oferty plemienne.

Moim 2 pomysłem jest rynek przyjacielski. Rynek miałby tę samą funkcję co rynek plemienny opisany wyżej. Jedyną różnicą byłoby możliwość wybierania przyjaciół którym chce się dany towar sprzedać. Rynek w moim pomyśle miałby być ograniczony tzn. np. 10 ofert na tydzień zarówno jak z jednej i drugiej strony.
 

DeletedUser147486

Guest
Przecież taka opcja istnieje:
mljyzdghsskwtbxmcepmglxcmttxpgtwwukvrpgktuzwhnpcylerzptzfxbwqnoucedxecchnafwrcdpmfimihsfvvbrkjjxdmim
 

DeletedUser178225

Guest
jak dla mnie to do af barbki powinny sie same dodawać my tylko bysmy wybierali okreg to moja propozycja ;D
 

DeletedUser180001

Guest
Przecież można napisać pw do kolegi, stawiam taką ofertę o xxx godzinie.
Co do stosunku ofert moim zdaniem nie wypał, bo przecież to jest zależne od parametrów świata.

Tak jak Niedzielny powiedział, jest już taka opcja i nie trzeba chyba nic zmieniać.
Jestem na nie.
 

DeletedUser164910

Guest
przyznam, że składanie ofert dla współplemieńców to ciekawa opcja, żeby nie wspomagać rozwoju wroga :)
 

DeletedUser182378

Guest
Nie ma sensu dublować coś, co już funkcjonuje. Co do stosunku surowców - to jest część ustawień świata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry