plemie

Dyskusja w 'Archiwum działu "Pytania"' rozpoczęta przez użytkownika wsch, 19. Gru 2016.

Poleć tę stronę

1. wsch

wsch Chłop

Docenione treści:
    0
    Siema wszystki mam taka prośbę czy mog by mi ktos powiedziec znaczenie ikonek w plemieni chodzi mi o te od drzewka do gwiazdki z gory dziekuje

2. *Gwiazdeczka*

*Gwiazdeczka* SuperMod Plemiona Team SuperMod

Docenione treści:
    81
    Drzewko - założyciel plemienia - może wszystko:D
    Korona - administracja plemienia - może wszystko poza rozwiązaniem plemienia
    Koperta - możliwość zapraszania graczy - osoba posiadająca tą opcje może rekrutować nowych graczy
    Gołąb - dyplomacja - osoba posiadająca tą opcje może zmieniać dyplomacje w zakładce dyplomacja co ma odzwierciedlenie na mapie
    Kilka kopert - wiadomość grupowa - osoby posiadające włączoną tą funkcje mogą pisać wiadomości grupowe
    to coś następne:d - moderator forum wewnętrznego - jak sama nazwa mówi do moderowania forum (kasowanie tematów/postów, zamykanie tematów, przenoszenie tematów)
    oczko - ukryte forum - ukryte forum zazwyczaj jest dla członków rady do omawiania spraw plemiennych
    gwiazdeczka - zaufany człowiek - dostęp do tego forum daje się graczom zaufanych takim którzy nie są w radzie a jesteśmy pewni że nie zdradzą plemienia.

OT tak to widzę.

3. Lukasz032

Lukasz032 Moderator Plemiona Team Moderator Operator Gry

Docenione treści:
    12
    Dodajmy jeszcze, że jeżeli moderator forum ma również prawa zaufanego i ukryte forum, to wówczas może też zarządzać zakładkami forum (tworzyć nowe, usuwać, dzielić z innymi plemionami i akceptować dzielone od innych plemion).