plemie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser194899
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser194899

Guest
Siema wszystki mam taka prośbę czy mog by mi ktos powiedziec znaczenie ikonek w plemieni chodzi mi o te od drzewka do gwiazdki z gory dziekuje
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Drzewko - założyciel plemienia - może wszystko:D
Korona - administracja plemienia - może wszystko poza rozwiązaniem plemienia
Koperta - możliwość zapraszania graczy - osoba posiadająca tą opcje może rekrutować nowych graczy
Gołąb - dyplomacja - osoba posiadająca tą opcje może zmieniać dyplomacje w zakładce dyplomacja co ma odzwierciedlenie na mapie
Kilka kopert - wiadomość grupowa - osoby posiadające włączoną tą funkcje mogą pisać wiadomości grupowe
to coś następne:d - moderator forum wewnętrznego - jak sama nazwa mówi do moderowania forum (kasowanie tematów/postów, zamykanie tematów, przenoszenie tematów)
oczko - ukryte forum - ukryte forum zazwyczaj jest dla członków rady do omawiania spraw plemiennych
gwiazdeczka - zaufany człowiek - dostęp do tego forum daje się graczom zaufanych takim którzy nie są w radzie a jesteśmy pewni że nie zdradzą plemienia.

OT tak to widzę.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Dodajmy jeszcze, że jeżeli moderator forum ma również prawa zaufanego i ukryte forum, to wówczas może też zarządzać zakładkami forum (tworzyć nowe, usuwać, dzielić z innymi plemionami i akceptować dzielone od innych plemion).
 
Status
Zamknięty.
Do góry