Planowanie ataków

  • Rozpoczynający wątek lukasz578
  • Data rozpoczęcia

Planowanie ataków

  • Dobry pomysł

    Głosy: 9 60,0%
  • Zły pomysł

    Głosy: 4 26,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 13,3%
  • Dobry pomysł, ale wymaga poprawek.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuję wprowadzić planowanie ataków.
Na placu była by możliwość ustalenia godziny "wyjścia" jednostek na określoną wioskę.
Motywuję pomysł tym, że mając informację zwrotną ze zwiadu można określić kolejnośc ataków, kiedy wiemy ,że w tym czasie nie będziemy mogli być przy kompie. Przydatne do ataków np na opuszczone wioski w godzinach nocnych.

Co wy na to??
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Planowanie ataków

1. Nie ma ankiety.
2. Coś podobnego jest na tw-tools, a i tak nie korzystam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Planowanie ataków

Ankieta została już dodana.Prosze o umotywowanie odpowiedzi.
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Planowanie ataków

Mi się pomysł podoba ale według mnie za bardzo by ułatwiał i jeszcze jedno nie wiem po co jest ten wątek skoro i tak go nie wprowadzą;):D:D:D:D:D:p:p:p:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Planowanie ataków

§7) Boty

Gra może być rozgrywana tylko ze znanych Browserów. Boty, rozszerzenia browserowe lub inne programy automatyzujące przebieg gry są niedozwolone.


jseśli by to wprowadzili ten pomysł to by złamali regulamin..a regulaminu nie wolno łamać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Planowanie ataków

jestem na tak;p tez tak mam ze musze czekac 40 minut zeby wyslac nastepny atak a pozniej 25 minut zeby wyslac drugi:D a tak to nie trzeba siedziec przy kompie tylkio odrazu sie zrobi i po sprawie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Planowanie ataków

Mając na myśli ten pomysł nie myślałem o łamaniu regulaminu-boty.
Myślałem raczej o kolejkowaniu ataków tak jak to jest z kolejkowaniem rozbudowy w ratuszu, czy rekrutacją.
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: Planowanie ataków

Ten pomysł za bardzo ułatwiłby grę!:mad: Wiadomo, że większosc dawałaby sobie "ataki do kolejki" na godziny nocne - poranne. Teraz, żeby wysłac atak o 3.00 w nocy trzeba się przełamac i zrywac się z łóżka! Po wprowadzeniu tego pomysłu nie trzeba by się WOGÓLE wysilac! :cool:
 

DeletedUser17630

Guest
Odp: Planowanie ataków

Ten pomysł za bardzo ułatwiłby grę!:mad: Wiadomo, że większosc dawałaby sobie "ataki do kolejki" na godziny nocne - poranne. Teraz, żeby wysłac atak o 3.00 w nocy trzeba się przełamac i zrywac się z łóżka! Po wprowadzeniu tego pomysłu nie trzeba by się WOGÓLE wysilac! :cool:

Jestem zdecydowanie na takim samym stanowisku co womis
Więc jakdla mnie to pomysł trochę nie dopasowany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Planowanie ataków

Pomysl nie ma szans na wprowadzenie. Na tym polega caly bajer tej gry - gra czasu rzeczywistego.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry