Planer podbojów

Planer Podbojów

  • Tak

    Głosy: 15 83,3%
  • Nie

    Głosy: 3 16,7%

  • W sumie głosujących
    18

turtles7

Miecznik
Wynik reakcji
94
Nie wiem gdzie to zamieścić , ostatni raz się logowałem 2 lata temu na forum....

Mianowicie chodzi mi o usprawnienie planera podbojów.
Jak wiadomo, gdy gracz przechodzi do innego plemienia wszystkie jego rezerwacje zostają usunięte, i trzeba je rezerwować jeszcze raz ....

Czy można dodać takie usprawnienie , że gracz przechodzący z plemienia do plemienia sojuszniczego lub do drugiego/trzeciego etc członu plemienia , by jego rezerwacje nie znikały :)

Czy da się zrobić coś takiego ?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser137384

Guest
Temat przenoszę do właściwego działu. Proszę uzupełnić go o ankietę.
 

DeletedUser159420

Guest
Da się ale jak rozwiązałbyś problem podwójnych rezerwacji? Przechodzisz do plemienia w, którym ktoś ma zarezerwowane te same wioski co ty i co wtedy?
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Nitro on miał chyba na myśli to, że jeśli przechodzi z plemienia A do plemienia B, które mają wspólny planer podbojów(bo inaczej nie wiem jak można stwierdzić, czy plemię, do którego się przeszło jest wrogie, czy sojusznicze(mam na myśli to, jak system to ma wykryc?)).
Jedyne udoskonalenie jakie widzę w tym kierunku, to takie, by rezerwacje nie znikały przez np. 5 minut nieobecności gracza w plemieniu dopuszczonym do planera(nie wiem jak to się odmienia, mam nadzieję, że dobrze). W ten sposób nie ma możliwości rezerwacji którejkolwiek wioski przez innego gracza.
 

turtles7

Miecznik
Wynik reakcji
94
Tak dokładnie o to mi chodzi, o przechodzenia pomiędzy plemionami gdzie jest wspólny planer podbojów.
np. Na S91 w koalicji mamy około 12 plemion ( max członków po 50 jest ) i mamy wspólny planer, świat bez farmienia , to się przejmuję wszystkie wioski , i o to mi chodzi , że jak musisz zmienić plemię , to twoje rezerwacje znikają chwilę potem ktoś je zarezerwował i pisz tak potem do 10 osób , że spadły Ci rezerwacje i tak za każdym razem .... ;/
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
Tak dokładnie o to mi chodzi, o przechodzenia pomiędzy plemionami gdzie jest wspólny planer podbojów.
np. Na S91 w koalicji mamy około 12 plemion ( max członków po 50 jest ) i mamy wspólny planer, świat bez farmienia , to się przejmuję wszystkie wioski , i o to mi chodzi , że jak musisz zmienić plemię , to twoje rezerwacje znikają chwilę potem ktoś je zarezerwował i pisz tak potem do 10 osób , że spadły Ci rezerwacje i tak za każdym razem .... ;/
to możesz sobie zapisać w notatkach wioski, które masz zarezerwowane i po zmianie plemienia je znów zarezerwować

procedura trwa minutę
 

turtles7

Miecznik
Wynik reakcji
94
Jest to nieco uciążliwe ....
Bo zdarza się, że musisz skakać kilka razy dziennie ...
 

DeletedUser180001

Guest
Jak by weszło takie usprawnienie to był bym za, bardzo fajny pomysł.
 
Do góry