Plagiat - ban

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6832
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za banowaniem plagiatów?

  • Tak :)

    Głosy: 78 78,0%
  • Nie :(

    Głosy: 22 22,0%

  • W sumie głosujących
    100
Status
Zamknięty.

DeletedUser17915

Guest
Odp: Plagiat - ban

Ale np. jest plemie =S= najlepsze na S10, nie mają akademii a plemion o nazwie a=S= jest dużo albo akademia lbo szkółka itp. ZA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plagiat - ban

Jestem za ale jak udowodzisz kto mial pierwszy logo albo profil ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plagiat - ban

Normalnie powiadomimy o tym support albo na forum .
Chyba każdy do tej pory wie kto jest plagiatem a kto nie .
Poza tym na forum będzie dowód kto pierwszy założyły nazwę plemienia .
Po przez prezentacje :p


Pozdro i JESTEM NA TAK !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plagiat - ban

aj nie macie o czym pisać- jak się wybiera popularne nazwy a potem zawodzi, że plagiat to gratuluję rozumowania, dodatkowo za myślenie, że można by zweryfikować które plemię jest plagiatem, a które nie

mam pomysł- wszyscy pokrzywdzeni stwórzcie jedno plemię i walczcie z plagiatami- wasze plemię powinno się nazywać tępa pika- najlepiej odda wasz charakter i osobowość
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plagiat - ban

Pomysł jest dobry mimo wszystko ale nie realne jest jego wprowadzenie.

Polecam inna metode:

Widzisz plagiat to bierzesz za klejnoty grubasow i przejmujesz delikwenta, gosc przestaje grac bo jest nupkiem i nie umie przegrywac i po 14dniach konto samo sie kasuje/lub gosc ci posle pale k**w i dostanie bana za obraze ;] na wszystko sposob jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plagiat - ban

Ja mam wątpliwości. I to DUŻE. Jeśli zbanowany za plagiat gracz stwierdzi, iż to JEGO praca jest oryginałem, a druga plagiatem?
To komu operator ma wierzyć? Temu kto ma więcej punktów? Temu kto ma więcej osób w plemieniu?

I jak zbanowany stwierdzi, że "jaki plagiat? w życiu nie widziałem tego oryginału! To tylko przypadek!" to mam uparcie twierdzić, że "na pewno widziałeś!"?

Pomysł NIE MA SZANS WDROŻENIA z powodu niemożności weryfikacji, czy nastąpiło przewinienie i KTO je popełnił...

Po co te dyskusje?

A taki cytat mam dla was..mam nadzieje ze dacie sobie spokój:)

Pomysł NIE MA SZANS WDROŻENIA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plagiat - ban

Jest mi to w sumie obojętne.
Dla mnie osoba która nie umie napisać czegoś samodzielnie, i kopiuje nazwy plemienia czy wiosek,opis,profil,znaczki,godło czy co tam jeszcze można zerżnąć jest śmieciem.
Ta osoba o tym dobrze wie jak i Ci którzy ja przyłapali na tym.
Jak ktoś lubi czuć się śmieciem to już jego sprawa, widocznie dzieci niektóre nie wiedzą że to wcale nie jest dobrze.
Ale co ja tam się będę wtrącał do ich wartościowego życia bluzgów i nieróbstwa

No i pozostają dwa podstawowe pytania:
1.Kto ma prawo do danej nazwy,znaczka,godła?
2.A jeśli tak to co dodamy do supportu po 20 osób na każdy świat żeby się tym zajmowały?

Ze swojej strony proponuję zrobić czarną listę plagiatorów czy cuś...
Na stronce czy tutaj czy w profilu tego plemienia co macie stworzyć...

Edit:Wcześniej powyższego postu nie było więc sorki za spamowanie:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry