Pierwsze urodziny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

chyba niestety nie doczekam sie odpowiedzi adminow :)
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

A ja mam jedno pytanko, 13 października odrabiamy (odpracowujemy) dzień 2 listopada, nie wiem czy przyjadę... a więc Czy można by było przełożyć jakoś termin???
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Termin, jak i miejsce zlotu nie podlegają dyskusji.
 

DeletedUser17226

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Zbyszko herbu Leliwa, a Ty gdzie mieszkasz, że tak daleko masz?? ja mieszkam na samym południu świętokrzyskiego (pow. Kazimierza Wielka) i jakoś chcę jechać :D... tylko trzeba pogadać z rodzicami ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

jak beda jacys kolesie z =S= ... to oczywiscie przyjade ale nie sam ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

nie wiem czy pojade nie jestem pewny ale moge.:)
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

szkoda że tak daleko bo bym wpadł z chęcia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

adamo to pizzeria bardzo dobra zresztą są tam stoły bilardowe w cenie 10 zł za godzinę lokal oferuje też inne potrawy jest tam dość nastrojowo ceny nie są wysokie Jestem z Zakopanego jak ktoś ma pytanie to walić śmiało Jakiś hotel czy coś może bym zorganizował mam 15 lat ale mógłbym wam powiedzieć gdzie jakiś tani nocleg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Little Black Ross, ty masz 11 lat !! :D Kto by Cie puścił na taką imprezę :) No chyba że mieszkasz w Zakopcu, no to jeszcze może... ale ty jesteś za mała :D I jeszcze prosisz o zmiane terminu, bo coś tam w szkole odrabiacie... no nie :p
Ja nie przyjade, bo robota czeka :)p),ale może w następnym roku jak będzie w jakieś bardziej centralnej części Polski (Zakopane-Lublin to troche duuuużo kilosów... ;)) to się skuszę... :)
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Da adamo ? łeee... jeśli zarezerwowaliście lokal to tak... ale zawsze jak tam byłem to żadko kiedy były wolne miejsca i trzeba było troche czekać ;f , lepsze dominium , majątam dobrą pizze :) , ( Dominium jest obok starego wagonika z kolejki linowej , teraz stoi na krupówkach i ma tam punkt gazeta krakowska ;p )
 

DeletedUser8935

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

A kto z s4 jedzie ? :)

Jakieś konkretne nicki bo fajnie byłoby się spotkać.
 

DeletedUser2109

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Czyli bambola... Mozna w bilarda pograc... :D Sie wpadnie na 2 - 3 godzinki :)
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Da adamo ? łeee... jeśli zarezerwowaliście lokal to tak... ale zawsze jak tam byłem to żadko kiedy były wolne miejsca i trzeba było troche czekać ;f , lepsze dominium , majątam dobrą pizze :) , ( Dominium jest obok starego wagonika z kolejki linowej , teraz stoi na krupówkach i ma tam punkt gazeta krakowska ;p )

Dokładnie...

@Lord Danillo

I tak nie przyjadę, chora jestem. Rodzice by mnie puścili :p.

W "Adamo" byłam... do d*** tam jest...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

to bylo w zakopanym czy cos takiego??? :confused: :eek: a i tak bym nie byl mieszkam w sieradzu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry