Pierwsze urodziny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Ja również będę :D

Mam nadzieje że impreza pociągnie się przynajmniej do niedzieli :D
Ja mam do Zakopanego jakieś 120km, bo z Katowic jestem, ale dam rade.
Kogoś z Katowic mogę najwyżej zabrać ze sobą, będzie miał(a) darmowy przejazd :)

P.S
Administracja mogła by jakieś wstępne noclegi zorganizować w pobliżu miejsca spotkania, lub jakaś sale wynająć w hotelu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser430

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Ja również będę :D

Mam nadzieje że impreza pociągnie się przynajmniej do niedzieli :D
Ja mam do Zakopanego jakieś 120km, bo z Katowic jestem, ale dam rade.
Kogoś z Katowic mogę najwyżej zabrać ze sobą :)

P.S
Administracja mogła by jakieś wstępne noclegi zorganizować w pobliżu miejsca spotkania, lub jakaś sale wynająć w hotelu :)


Noclegi na własną rękę


Impreza będzie w lokalu jakim podam prawdopodobnie w poniedziałek
 

DeletedUser11340

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Generalnie pomysł bomba. Chętnie bym tam wpadł, ale nie wiem do końca jak mi będzie współgrać ze studiami. Wstępnie mnie zapiszcie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

a czy mozna sie zapisac w pozniejszym terminie bo jeszcze nie wiem jak to bedzie wygladac w danym miesiacu???:):):)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

a wie ktoś, czy alexenia też tam będzie, bo muszę z nią wypić (oczywiście soczek :p) :D
 

DeletedUser16067

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Wole pić na miejscu :D(soczek)
Powiedzcie jak imprezka będzie na śląsku...
 

DeletedUser3645

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

wiec jjest jakas rozpiska co tam bedzie sie działo?

a miejscówa z wi-fi najlepiej :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Jak ustalicie gdzie się spotykamy to dam odpowiedź. Chodzi mi o konkretne miejsce, bo jak bedziemy w Zakopcu to jak się znajdziemy??
 

DeletedUser452

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Miejsce ustalone, ale o tym dowiecie sie jak przyjdzie na to czas.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Ooo widzę że koleżanka Martiana, która stwierdziła, ze mam problemy z ortografią też będzie :)
Też z Tobą muszę wypić (soczek) :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

a ja bede w budzie :( A Zakopane to fajne miejsce :)
 

DeletedUser10086

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

hehe ja chciałbym przyjechać ale nie mogę :( bo moja mama ma urodziny a po 2 mam dopiero 13 lat :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Ja mam 15 i mógłbym sie zjawić ale pojawia sie problem finansów ://
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

kmic napisał:
A ja się wtrącę i tak

podpowiem z mojego doświadczenia zlotów wszelakich, że rozpatrywanie kandydatur w stylu Szczecin, Lublin czy Gdańsk jest aburdalne z uwagi na położenie tych miast - na krańcach Polski.
Efekt: parę osób ma blisko, ale większość ma zdecydowanie za daleko, by rozważać w ogóle sens przyjazdu.

Najlogiczniejszą rzeczą jest wybranie miasta możliwie w centrum Polski. Mimo że w tego typu głosowaniu nie uzyska ono większości, bo każdy będzie chciał jak najbliżej dla SIEBIE, to w ostatecznym rozrachunku mediana odległości poszczególnych graczy będzie dla takowego najmniejsza, a o to przecież chodzi...
Więc (posłuchajcie starego wygi) proponuję Płock lub Toruń, albo wręcz... Kutno (jako miasto leżące na przecięciu lini kolejowych północ-południe, wschód-zachód)

paradoks: admini pisza takie rzeczy i szydza z sensu podawania takich miejscowosci a sami wybieraja jedno z najskrajniej polozonych atrakcyjnych miat - Zakopane...

Gratulujemy!
 

DeletedUser16386

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

Z tą odległością to jednak jest mała przesada, może i nie dla mnie, ale osoby z Pomorskiego/Zach-pomorskiego/Warmińsko-Mazurskiego czy też z Podlaskiego mogą mieć spore problemy z dojazdem...
Jazda pociągiem jest mimo wszystko męcząca jak trzeba przebyć te 700 km, to samo z samochodem/autobusem... Dodatkowo dochodzą koszty przyjazdu, co dla najbardziej oddalonych województw byłoby koło 70-80 zł za dojazd autobusem(jeszcze więcej kurs pośpieszny), zaś dojechać samochodem, to trzeba liczyć z 1400km!!! Co daje nam około 450zł!!! <--- sama cena benzyny może odstraszyć :/

Mnie Zakopiec odstrasza z innego powodu :p W ciągu ostatnich 10 dni przelało sie tam ponad 700 litrów wódki...
 

DeletedUser13774

Guest
Odp: Pierwsze urodziny

No Pierwszy roczek stuknie może plemiona , z okazji urodzin dadzą KP na jeden dzień :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry