Piaskownica Konfederatów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849095943

Guest
No niestety, żadnej nie przyjąłem.
W przeciwieństwie do Twojej partyjki, która....podobno wierzyła w to, że covid to ściema XD XD XD

To ma sens.
Pandemii nie ma, ale się na wszelki wypadek poszczepili.

Przypomnę, że tam chyba połowa z nich przyjęła szczepionkę, druga połowa niby nie.
Niby, bo pewności nie ma XD

Grunt, że taki baran @BNK KRUL rozpowszechnia fake, jak to ta partia jest 'inna' niż wszystkie he he
CHYBA CHYBA CHYBA , DOINFORMUJ SIĘ NAJPIERW A POTEM PIERDOL TE GŁUPOTY SWOJE, NIC NIE MASZ DO POWIEDZENIA CIEKAWEGO TYLKO TE DOMYSŁY SPEKULACJE I PLOTKI KTÓRE USŁYSZYSZ Z TELEWIZJI


IDŹ NA YT POSŁUCHAJ SOBIE MENTZENA I BOSAKA MĄDRYCH LUDZI Z KLASĄ CO MAJA COŚ DO POWIEDZENIA MOŻE CI SIĘ ŁEB OTWORZY TROCHĘ W KOŃCU
 

DeletedUser209423

Guest
CHYBA CHYBA CHYBA , DOINFORMUJ SIĘ NAJPIERW A POTEM PIERDOL TE GŁUPOTY SWOJE, NIC NIE MASZ DO POWIEDZENIA CIEKAWEGO TYLKO TE DOMYSŁY SPEKULACJE I PLOTKI KTÓRE USŁYSZYSZ Z TELEWIZJI


IDŹ NA YT POSŁUCHAJ SOBIE MENTZENA I BOSAKA MĄDRYCH LUDZI Z KLASĄ CO MAJA COŚ DO POWIEDZENIA MOŻE CI SIĘ ŁEB OTWORZY TROCHĘ W KOŃCU

Domysły i spekulacje hmm ciekawe

No już pędzę, nie mam nic ciekawszego do roboty, niż słuchanie dwóch cyników.

Przy czym Bosak jest oczywiście dużo inteligentniejszy i nie wiem co jeszcze tam robi.
 

Deleted User - 849095943

Guest
MYŚLĘ, ZE TO NIE TRUDNE DOMYŚLIĆ SIĘ CO TAM ROBI . CHCE RZĄDZIĆ KRAJEM I DO TEGO NIEUSTANNIE DĄŻY OD KILKU LAT

A WIESZ BLACZEK JAK TO JEST , CIERPLIWY TO I KAMIEŃ UGOTUJE :)
 

DeletedUser209423

Guest
MYŚLĘ, ZE TO NIE TRUDNE DOMYŚLIĆ SIĘ CO TAM ROBI . CHCE RZĄDZIĆ KRAJEM I DO TEGO NIEUSTANNIE DĄŻY OD KILKU LAT

A WIESZ BLACZEK JAK TO JEST , CIERPLIWY TO I KAMIEŃ UGOTUJE :)

Jedyne na co może liczyć Konfederacja, to rządzenie w koalicji dzięki mentalnym małolatom, którzy poczuli się buntownikami.

Choć nie ukrywam, że ta opcja jest mi bardzo na rękę, bo jak już PiS albo PO ich kupi, obsadzą spółeczki swoimi ludźmi i będą pierdzieć w jeden stołek, to w końcu Ci udowodnię jak bardzo się myliłeś.
 

DeletedUser209423

Guest
Pisałem, że kapitalny cynik?
Przed najważniejszymi wyborami czołowy polityk daje się nagrać zalany po sam kołnierz.

Cóż za przypadek.

Przypadkiem na pewno jest to, że akurat po tej sytuacji sondaże znowu delikatnie wzrosną, bo młodzi zbuntowani chłopcy będą zafascynowani jeszcze bardziej:
- 'swój chłop'
- 'nawalił się jak każdy, wielka mi sensacja'

Także ten no, z tą pandemią też zapewne nie wykonywali swoich ruchów dla sondaży :)
 

DeletedUser209423

Guest
Wystarczyły chwile przepychanek między PO a PiS i już wszyscy zapomnieli co to Konfederacja XD
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Wystarczyły chwile przepychanek między PO a PiS i już wszyscy zapomnieli co to Konfederacja XD
ta "chwila" przepychanek trwa już prawie 20 lat, partie w sumie podobne, mordy te same się przewijają ale obowiązuje żelazna zasada "dziel i rządź" - jak dotąd skutecznie.

Pis obiecał że będzie drukować i rozdawać pieniądze i to robi, PO obiecała niskie podatki i tanie państwo a wyszło na odwrót. zatem politycznie bardziej opłaca się być socjalistą niż udawać liberała. efekt taki, że obecnie mamy licytację PO i Pisu kto wydrukuje i rozda więcej, gdzie podczas kampanii w 2015r PO twierdziła, że na 500+ nie ma kasy i że to ogólnie bullshit.

nie tylko młodzi, ale i część "starych" ma dość.
imo Lewica i Konfederacja będą się umacniać - bo są (w miarę)wyraziste i realnie stoją w opozycji względem siebie.

i dobrze, bo inaczej nudy
 

DeletedUser209423

Guest
ta "chwila" przepychanek trwa już prawie 20 lat, partie w sumie podobne, mordy te same się przewijają ale obowiązuje żelazna zasada "dziel i rządź" - jak dotąd skutecznie.

Pis obiecał że będzie drukować i rozdawać pieniądze i to robi, PO obiecała niskie podatki i tanie państwo a wyszło na odwrót. zatem politycznie bardziej opłaca się być socjalistą niż udawać liberała. efekt taki, że obecnie mamy licytację PO i Pisu kto wydrukuje i rozda więcej, gdzie podczas kampanii w 2015r PO twierdziła, że na 500+ nie ma kasy i że to ogólnie bullshit.

nie tylko młodzi, ale i część "starych" ma dość.
imo Lewica i Konfederacja będą się umacniać - bo są (w miarę)wyraziste i realnie stoją w opozycji względem siebie.

i dobrze, bo inaczej nudy

Generalnie piszesz wszystko zgodnie ze stanem faktycznym.
Nie będę się kłócił, bo masz rację.

Ja jedynie tamtemu jełopowi próbuje przetłumaczyć, że nie jest tak, że Konfa jest inna i zbawi Polskę.
To są tacy sami ludzie jak Ci co rządzą.
Dopchają się do władzy, to będą sączyć ile się da.

Kupują młodych udając partię 'buntu' i 'wolności'

Nie da się zmienić systemu podatkowego zgodnie z tym co bredzą. Taka przebudowa, to minimum 40 lat. I można być ekonomicznym jełopem, żeby to pojąć. Reforma by musiała objąć najmłodsze pokolenie wchodzące dopiero na rynek pracy.

To samo polityka klimatyczna.
Nikt nie może i nikt nie odejdzie od niej. A wciskają kit ludziom, bo wiedzą, że większość jest przeciw.

Cyniczni gracze
Tyle
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Ja jedynie tamtemu jełopowi próbuje przetłumaczyć, że nie jest tak, że Konfa jest inna i zbawi Polskę.
To są tacy sami ludzie jak Ci co rządzą.
Dopchają się do władzy, to będą sączyć ile się da.

Kupują młodych udając partię 'buntu' i 'wolności'

Nie da się zmienić systemu podatkowego zgodnie z tym co bredzą. Taka przebudowa, to minimum 40 lat. I można być ekonomicznym jełopem, żeby to pojąć. Reforma by musiała objąć najmłodsze pokolenie wchodzące dopiero na rynek pracy.

To samo polityka klimatyczna.
Nikt nie może i nikt nie odejdzie od niej. A wciskają kit ludziom, bo wiedzą, że większość jest przeciw.

Cyniczni gracze
Tyle
na tym poziomie o którym piszesz, być może masz rację i są to tacy sami ludzie, będzie nepotyzm i tak dalej.
ale sam wiesz przyjacielu, że świat nie jest czarno-bialy i zawsze będzie jakiś nepotyzm. tutaj chodzi o nadzieje związane ze skalą. czy płonne czy nie - to jest w tej chwili niesprawdzalne, bo trudno cokolwiek zawyrokować bez materiału badawczego, czyli (współ)rządów Konfy.

w tej chwili "udają partię buntu i wolności"? otóż partią buntu są i to fakt. buntują się nawet przeciwko kwestiom popieranym przez pozostały sejm od Lewicy aż po SP, jak choćby kowid czy polityka państwa wobec wydarzeń za wschodnią granicą. sam od siebie dorzucasz politykę klimatyczną UE i radykalne zmiany systemu podatkowego. to są rzeczy co do których jest zgodność w 90%, a więc Konfa bezsprzecznie jest partią buntu.

czy wolności? mamią racjonalnym stosunkiem do rzeczy, które wydają się w Polsce przekomplikowane. wydaje mi się, że faktycznie byliby w stanie przenieść niespotykaną wcześniej część zobowiązań i odpowiedzialności państwa na obywatela. z drugiej strony tam nie brakuje religijnych fanatyków, więc klejąc to w całość wydaje się, że byłaby to wolność ograniczona perspektywą określonego religijnego systemu wartości, a więc taka sobie.

moim zdaniem potrzebna partia. ot choćby dlatego, że był to jedyny głos w sejmie, który starał się trzymać w ryzach kowidowego pierdolca i stał po stronie prawa.
tak - prawo było łamane, bo 90% społeczeństwa pozwalało na to, będąc obsranym po uszy pod wpływem medialnej głupawki.

największe zagrożenie? sami dla siebie. Sykulski ostanio niby "odszedł" - doktoryzowany "mózg" sympatyków Rosji w Konfie. jakoś dziwnie się składa że po tym, jak się doszczętnie skompromitował swoją prorosyjskością. Konfa zdaje się w tej chwili sama ze sobą walczyć i tutaj polem bitwy jest stosunek do tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą.
wcześniej wskutek tarć wewnątrz stracili 3 posłów.
tam cały czas wrze.

cyniczni są. ale cynizm to jest taka maczuga do politycznej napierdalanki i gówno które rzucasz, a ono przykleja się do wszystkiego. starczy powiedzieć, że z reguły takie oskarżenie jest trafne. i co to zmienia, poza tym, że burzy czyiś wyimaginowany, idealny świat?
 

DeletedUser209423

Guest
na tym poziomie o którym piszesz, być może masz rację i są to tacy sami ludzie, będzie nepotyzm i tak dalej.
ale sam wiesz przyjacielu, że świat nie jest czarno-bialy i zawsze będzie jakiś nepotyzm. tutaj chodzi o nadzieje związane ze skalą. czy płonne czy nie - to jest w tej chwili niesprawdzalne, bo trudno cokolwiek zawyrokować bez materiału badawczego, czyli (współ)rządów Konfy.

w tej chwili "udają partię buntu i wolności"? otóż partią buntu są i to fakt. buntują się nawet przeciwko kwestiom popieranym przez pozostały sejm od Lewicy aż po SP, jak choćby kowid czy polityka państwa wobec wydarzeń za wschodnią granicą. sam od siebie dorzucasz politykę klimatyczną UE i radykalne zmiany systemu podatkowego. to są rzeczy co do których jest zgodność w 90%, a więc Konfa bezsprzecznie jest partią buntu.

czy wolności? mamią racjonalnym stosunkiem do rzeczy, które wydają się w Polsce przekomplikowane. wydaje mi się, że faktycznie byliby w stanie przenieść niespotykaną wcześniej część zobowiązań i odpowiedzialności państwa na obywatela. z drugiej strony tam nie brakuje religijnych fanatyków, więc klejąc to w całość wydaje się, że byłaby to wolność ograniczona perspektywą określonego religijnego systemu wartości, a więc taka sobie.

moim zdaniem potrzebna partia. ot choćby dlatego, że był to jedyny głos w sejmie, który starał się trzymać w ryzach kowidowego pierdolca i stał po stronie prawa.
tak - prawo było łamane, bo 90% społeczeństwa pozwalało na to, będąc obsranym po uszy pod wpływem medialnej głupawki.

największe zagrożenie? sami dla siebie. Sykulski ostanio niby "odszedł" - doktoryzowany "mózg" sympatyków Rosji w Konfie. jakoś dziwnie się składa że po tym, jak się doszczętnie skompromitował swoją prorosyjskością. Konfa zdaje się w tej chwili sama ze sobą walczyć i tutaj polem bitwy jest stosunek do tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą.
wcześniej wskutek tarć wewnątrz stracili 3 posłów.
tam cały czas wrze.

cyniczni są. ale cynizm to jest taka maczuga do politycznej napierdalanki i gówno które rzucasz, a ono przykleja się do wszystkiego. starczy powiedzieć, że z reguły takie oskarżenie jest trafne. i co to zmienia, poza tym, że burzy czyiś wyimaginowany, idealny świat?


No
Nareszcie się nie zgadzam.

Właśnie da się bez problemu już dziś stwierdzić, że są tacy sami jak inni.
Rozumiem, że potrzebujesz zordonie włożyć rękę do piekarnika, żeby przekonać się, że parzy?
Chyba nie.
Tak samo nie musisz dopuścić ich do władzy, by zobaczyć co reprezentują.

Spójrzmy na fakty.
Pan Sławomir zdaje się, że (jeśli się mylę proszę mnie poprawić) do tej nie odpowiedział na pytanie, czy jego kancelaria obsługuje podmioty związane ze spółkami skarbu państwa.

Zdaje się też, że jeśli np chcesz żeby UE się rozpadła i uważasz ją za zło wcielone, to nie kandydujesz na europosła i nie jedziesz do Brukseli zapychać sobie kieszenie.
Zwłaszcza, gdy jesteś w malutkiej frakcji, która nie ma na nic wpływu.

Kolejna sprawa, pandemia. Jeśli uważasz ją za ściemę, to raczej nie lecisz się szprycować.
To głupie.
A jeśli to robisz, znaczy, że wciskałeś ludziom kit.
Już pominę to, że na początku Konfederacja POPIERAŁA obostrzenia. POPIERAŁA.
Zmieniło się to wtedy, gdy zobaczyli, że nie wszyscy ludzie są za i że można do nich dotrzeć.

Pominę już aspekt wewnętrznych rozgrywek. Partia wolności usuwa po kolei swoich członków, bo wodzowi partii nie odpowiada to, że mają swoje poglądy.
Zordon, no cholera kiedy się z Ciebie śmiałem, to śmiałem. I kiedy wzajemnie złośliwości rzucaliśmy, to rzucaliśmy. Prawo szydery. Ale przecież głupi chłop nie jesteś. Naprawdę nie widzisz jaka to lipa?

Nie, nie są partią buntu. A już na pewno nie wolności. Chociażby ze względów tego o czym wspomniałeś, czyli przywiązania religijnego.
Bunt ich polegał na tym, że była nisza na rynku i Konfa mająca wówczas 5% poparcia wyczuła, że można ugrać więcej.
Oni stosują starą metodę - być przeciwko wszystkiemu, za czym opowiadają się największe partie. Inaczej przepadną.
Bo jaka by to sprawa nie była, 15% społeczeństwa zawsze będzie przeciw. I można na tym grać.

Najlepszym dowodem tej taktyki są wywiady Pana Sławka.
Pękałem ze śmiechu jak u Rymanowskiego na pytanie o in vitro, odpowiedział - nie jestem na to pytanie przygotowany.
Iks de XD XD XD
Lider partii nie wie jakie ma poglądy.
A wiesz dlaczego nie wie?
Bo musi się najpierw zorientować na jakim poglądzie wyjdzie lepiej sondażowo.

Skoro dziś nie są konsekwentni w poglądach, zmieniają zdanie, ciągną do siebie ile się da (np kilometrówki), to tylko głupiec może uważać, że po dojściu do władzy to się zmieni.
Wtedy zaczną się żniwa.

Już pomijam aspekt bzdurnych obietnic podatkowych. Bo chyba tego za bunt nie uważasz?
To są obietnice nie do spełnienia.
Nie da się w najbliższych 40 latach sprawić, żeby podatki były proste i niskie. Nikt się nie odważy tego zrobić, bo to niewykonalne
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ej @szynkaa123 co tam w Konfederacji? Zadowolony z rzucania papierkami?
Podstaw się tam bliżej na konwencji, może jak w łeb dostaniesz, to zmądrzejesz.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Chciałbym napisać, że Konfa jest inna niż wszyscy.
Zero nepotyzmu, zero.
Oni nie mają nic wspólnego z PO i PiS

Ponieważ ciężko jest wywrócić stolik, więc postanowili, że w wywróceniu go pomogą syn, żona i zięć Korwina

XD XD XD XD XD
 
Do góry