Pewna zmiana w dziale "Propozycje"

  • Rozpoczynający wątek kosiek1107
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.​
W dziale "Propozycje" pojawia się bardzo wiele tematów, z pomysłami lepszymi lub gorszymi i przeglądając to forum właściwie nie wiemy, co będzie rozważane przez Team Plemion do wprowadzenia, lub zalecenia niemieckim programistom, czy jak tam. Stąd moja propozycja: Podaję dwie możliwości wyróżniania tematów rozważanych:
1) Utworzyć dzia dla propozycji rozważanych i przyjętych oraz poczynić podobnie, jak w dziale rekrutacja - za tytułem postu w nawiasie kwadratowym wpisywać, gdy propozycja jest analizowana, czy przyjęta, np:
[fieldset="Przykład"]
Przy propozycji rozważanej:
nazwa_tematu_z_propozycją [ Propozycja rozważana ]

Przy propozycji przyjętej:
nazwa_tematu_z_propozycją [ Propozycja przyjęta ]
[/fieldset]
Przy odrzuceniu niebyłoby komentarza Teamu, ponieważ i tak już teraz odsetek konkretnych propozycji jest zapewne na poziomie części tysięcznych.

2) Przyklejanie tematów analizowanych lub przyjętych z komentarzami, jak w punkcie pierwszym:
[fieldset="Przykład"]
Przy propozycji rozważanej:
nazwa_tematu_z_propozycją [ Propozycja rozważana ]

Przy propozycji przyjętej:
nazwa_tematu_z_propozycją [ Propozycja przyjęta ]
[/fieldset]
Przy odrzuceniu niebyłoby komentarza Teamu, ponieważ i tak już teraz odsetek konkretnych propozycji jest zapewne na poziomie części tysięcznych.

Oczekuję, jak zwykle, na komentarze, byle nie typu: "nie, bo nie". Oczekuję merytorycznej dyskusji.:D

@ edit1:
bez kolorów w tytule tematu, bo to chyba niemożliwe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pewna zmiana w dziale "Propozycje"

Jak dla mnie to nie ma sensu. Jeżeli już jest w ogóle ciekawa propozycja to jest brana pod uwage i nie musi jak dla mnie to być zaznaczone aż w temacie. Do tego "propozycja analizowana" to już w ogóle nie trafione dlatego, że co tam do analizowania jest:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pewna zmiana w dziale "Propozycje"

jestem na nie pomysł do bani co to da/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pewna zmiana w dziale "Propozycje"

A kto ma to wpisywać? Musiałaby to robić JGarner, bo skąd niby ja, albo inny mod, ma wiedzieć, czy propozycja nadaje się do wprowadzenia. Nie mam możliwości wiedzieć, ja za Odrą nie siedzę. Ja mogę tylko wywalać propozycje z definicji niewykonalne, głupie i naruszające regulamin. Cała reszta jest potencjalnie do wprowadzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pewna zmiana w dziale "Propozycje"

(...) Do tego "propozycja analizowana" to już w ogóle nie trafione dlatego, że co tam do analizowania jest:)

Już to zmieniłem na "Propozycja rozważana". Chyba rzeczywiście źle ubrałem w słówka(albo ta część propozycji rzeczywiście jest do bani :()
 

DeletedUser26724

Guest
Odp: Pewna zmiana w dziale "Propozycje"

Admini za dużo roboty by mieli! NIE:p
 

shadown

Szlachcic
Wynik reakcji
11
Odp: Pewna zmiana w dziale "Propozycje"

Dziennie jest tyle propozycji z czego kilka nadaje sie tylko do głębszej analizy i zastanowienia sie nad nią, więc nie widzę sensu by było coś takiego robione.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pewna zmiana w dziale "Propozycje"

Ty sie nie martw o adminów. Oni przecież i tak by wpisywali [propozycja niewprowadzona] w każdym temacie. U nas niema sie co nawet wypowiadać w dziale propozycje bo nic nie zostanie wprowadzone. Co do propozycji jestem nastawiony obojętnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry