Petycja o oddanie Szybkich

czy szybkie powinny wrócić ?


  • W sumie głosujących
    64

kaptur3k

Chłop
Wynik reakcji
1
Drodzy Gracze i Administratorzy Gry Plemiona,

Chciałbym poruszyć temat, który jest bliski wielu z nas - powrót świata szybkiego w grze Plemiona. Wielu z nas z nostalgią wspomina dynamiczne i ekscytujące czasy, kiedy mogliśmy rywalizować na szybkich światach, które oferowały unikalne doświadczenia i wciągającą rozgrywkę.

Światy szybkie były miejscem, gdzie mogliśmy wykazać się swoimi umiejętnościami w dynamicznej walce, szybszym zarządzaniu wioskami i błyskawicznym podejmowaniu strategicznych decyzji. Te światy dostarczały mnóstwo adrenaliny i radości, a także pozwalały na intensywniejszą integrację społeczności graczy.

Wielu z nas, weteranów gry, jak i nowych graczy, bardzo chętnie powróciłoby do takiego trybu gry. Prosimy o rozważenie możliwości przywrócenia świata szybkiego, abyśmy mogli ponownie cieszyć się tym unikalnym aspektem Plemion.

Wierzymy, że taki krok przyczyni się do zwiększenia aktywności w grze oraz zadowolenia graczy. Świat szybki nie tylko dostarcza niezapomnianych wrażeń, ale również pozwala na rozwój naszych umiejętności strategicznych w sposób, którego nie oferują inne światy.

Dlatego zwracamy się do Was, drodzy Administratorzy, z prośbą o przywrócenie świata szybkiego w Plemionach. Wierzymy, że nasza prośba spotka się z pozytywnym odzewem i będziemy mogli wkrótce ponownie cieszyć się dynamiczną rozgrywką, która przyciągnie zarówno starych, jak i nowych graczy.

Z wyrazami szacunku,
Kaptur3k
 
Ostatnia edycja:

kaptur3k

Chłop
Wynik reakcji
1
Zauważyłem, że w wielu innych krajach, takich jak Niemcy, Francja, czy UK, opcja świata szybkiego jest dostępna i cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Jestem przekonany, że również w Polsce taka opcja spotkałaby się z entuzjastycznym przyjęciem i dużym zainteresowaniem.
 
Wynik reakcji
6.824
Problem jest w tym, że nikomu się nie chce z Administracji zajmowac szybkimi :) Pisałem na suppie miał się nimi zajmować Oski czy jakoś tak, niestety nie ma pojęcia o szybkich… Pytałem się kiedy ustawi jakąś rundę to w niedługim czasie, minęły z 3 miesiące od tamtej rozmowy i jak widać żadnej rundy ustawionej nie ma. Legenda głosi, że nadal uczy się ustawiać rundy, trzeba się z tym pogodzić iść na zagraniczne i tyle.
 

kaptur3k

Chłop
Wynik reakcji
1
Problem jest w tym, że nikomu się nie chce z Administracji zajmowac szybkimi :) Pisałem na suppie miał się nimi zajmować Oski czy jakoś tak, niestety nie ma pojęcia o szybkich… Pytałem się kiedy ustawi jakąś rundę to w niedługim czasie, minęły z 3 miesiące od tamtej rozmowy i jak widać żadnej rundy ustawionej nie ma. Legenda głosi, że nadal uczy się ustawiać rundy, trzeba się z tym pogodzić iść na zagraniczne i tyle.
z tego co pamiętam, to zakończyli szybkie w październiku 2023 i kilka razy potem były, ale bez żadnej informacji ( przynajmniej ja nic nie dostałem :/ ), myślę że administratorom trzeba pokazać że chcemy grać szybkie!

im więcej ludzi będzie za, im dalej ten post dojdzie tym większa szansa na powodzenie!

jeżeli chodzi o administratora który miał sie tym zajmować, nie dziwie mu się, jakbym miał ogarniać wszystko sam to też by mi sie pewnie nie chciało, zwłaszcza jakbym wiedział że ludzie nie będą często w to grać, dlatego stworzyłem ten post aby pokazać naszym administratorom że chcemy!

Udostępniajcie !
 

kaptur3k

Chłop
Wynik reakcji
1
Ja jestem przeciwny. Szybkie wywoływały zbyt wiele negatywnych emocji i gracze, na co dzień kulturalni ludzie, wyzywali się jak zwykle patusy. NIE.
Widzę że też kiedyś wrzuciłeś post na ten temat, szkoda że ludzie tam rzucali wyzwiskami, aczkolwiek jeżeli chcemy aby one wróciły, to musimy coś z tym zrobić !
@Oski jest szansa na powrót?
 
Ostatnia edycja:

kaptur3k

Chłop
Wynik reakcji
1
Wy się śmiejecie, aczkolwiek są tutaj ludzie którzy nie mają czasu siedzieć na telefonie i grać w plemiona, puszczać atak o 3 w nocy albo budzić się żeby zobaczyć czy z jego wioska wszystko ok.
Sam znam dużo osób co bardzo lubiły grać w plemiona, ale musieli skończyć przez brak czasu, dokładnie tak jak ja, alternatywa były szybkie, gdzie mogłeś przez 3.5 godziny sobie pograć cały świat.

Ludzie którzy są toxyczni i wyzywają się wzajemnie powinni dostawać bany.

Uważam, że przez grupę ludzi nie powinna być karana cała społeczność.

Z wyrazami szacunku
Kaptur3k
 

Bird

Miecznik
Wynik reakcji
730
Wy się śmiejecie, aczkolwiek są tutaj ludzie którzy nie mają czasu siedzieć na telefonie i grać w plemiona, puszczać atak o 3 w nocy albo budzić się żeby zobaczyć czy z jego wioska wszystko ok.
Sam znam dużo osób co bardzo lubiły grać w plemiona, ale musieli skończyć przez brak czasu, dokładnie tak jak ja, alternatywa były szybkie, gdzie mogłeś przez 3.5 godziny sobie pograć cały świat.

Ludzie którzy są toxyczni i wyzywają się wzajemnie powinni dostawać bany.

Uważam, że przez grupę ludzi nie powinna być karana cała społeczność.

Z wyrazami szacunku
Kaptur3k
Sklej wary
 

Łowca

Chłop
Wynik reakcji
6
Wy się śmiejecie, aczkolwiek są tutaj ludzie którzy nie mają czasu siedzieć na telefonie i grać w plemiona, puszczać atak o 3 w nocy albo budzić się żeby zobaczyć czy z jego wioska wszystko ok.
Sam znam dużo osób co bardzo lubiły grać w plemiona, ale musieli skończyć przez brak czasu, dokładnie tak jak ja, alternatywa były szybkie, gdzie mogłeś przez 3.5 godziny sobie pograć cały świat.

Ludzie którzy są toxyczni i wyzywają się wzajemnie powinni dostawać bany.

Uważam, że przez grupę ludzi nie powinna być karana cała społeczność.

Z wyrazami szacunku
Kaptur3k
Otóż to. Na szczęście są prywatne szybkie serwery
 
Do góry