pauza

  • Rozpoczynający wątek keyek
  • Data rozpoczęcia

Pomysł podoba się?

  • Tak

    Głosy: 28 40,6%
  • Nie

    Głosy: 41 59,4%

  • W sumie głosujących
    69
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Dzisiaj drugi mój pomysł. Chodzi oto aby zrobić sobie urlop

Podam na zasadzie sytuacji.

Mam wraca z wywiadówki szlaban na kompa i co?

Ano po upływie ponad 2 tygodni bez kompa (modem ci wezmą) Twoje wioski pustoszeją.
Można zrobić coś takiego będzie funkcja np "weź urlop" i jesteś tak jakby zablokowany na czas nie określony. Nie możesz atakować budować ale także nie jesteś atakowany. Wpisjuesz nick i wyskakuje"zakończyć urlop?
 

DeletedUser27911

Guest
Odp: pauza

dobry pomysł, mi szlaban raczej nie grozi, ale to dla innych :)

jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: pauza

Masz opcje zastępstwa :)
W tej grze właśnie to jest najlepsze że niema żadnych urlopów :) poprostu dajesz komuś zastępstwo i on się opiekuje Twoimi wioskami :D :p
Tylko niepisz że wogóle niemasz jak komu dać zastepstwo. Jak matka idzie na zebranie i wiesz że masz kiepskie oceny to już wczesniej możesz dać zastępstwo ...:cool:
 

DeletedUser25265

Guest
Odp: pauza

NIE!!!!!

Wyobraźcie sobie sytuacje że chcecie przejąć wioske kolesia obok. tyle ze ten koleś jest chamem i zanim wysyłasz ostatni atak on bierze urlop i nijak nie możesz przejąć wioski. Nastepnie koleś sam już rezygnuje ale nie kasuje konta.
W ten sposób nie przejmiesz żadnej wioski.
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: pauza

Trochę pomyślunku!
To by było tak, że ludzie wciąż braliby urlopy!A to jak idą do sklepu, do pracy szkoły, w czasie snu... nie było by jak przejmować!Beznadziejny pomysł jeden z najgorszych jakie widziałem.:cool:
 

DeletedUser8935

Guest
Odp: pauza

Witam. Dzisiaj drugi mój pomysł. Chodzi oto aby zrobić sobie urlop

Podam na zasadzie sytuacji.

Mam wraca z wywiadówki szlaban na kompa i co?

Ano po upływie ponad 2 tygodni bez kompa (modem ci wezmą) Twoje wioski pustoszeją.
Można zrobić coś takiego będzie funkcja np "weź urlop" i jesteś tak jakby zablokowany na czas nie określony. Nie możesz atakować budować ale także nie jesteś atakowany. Wpisjuesz nick i wyskakuje"zakończyć urlop?


Yhy fajnie masz w domu ... :D

To przed wywiadówką dajesz zasta.

Nie dasz zasta ? dzwonisz do kumpla dajesz hasło i mówisz żeby dał komuś zasta.

Idziesz do kafejki dajesz komuÅ› zasta.

Po co komu urlop ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: pauza

Co za debilny pomysł. Za duże nadużycie by było. Agresor miałby bardzo przerąbane:D
 

DeletedUser26724

Guest
Odp: pauza

Nie!

Przez to nie mógłbyś atakować połowy!
Jest funkcja zastępstwa!
Pauza, to jest tylko raczej w takich ,,zwykłych" grach komputerowych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: pauza

Ja zagłosowałem na tak, ale urlop powinien być na co najmniej 2 czy 3 tygodnie.
 

DeletedUser24533

Guest
Odp: pauza

mi tez pasuje przegladarkowa ma niby urlop... i to moze sie przydac no tak jak ma sie szlaban to szczegolnie... iwec mowie tAK
 

DeletedUser23999

Guest
Odp: pauza

"Yhy fajnie masz w domu ...

To przed wywiadówką dajesz zasta.

Nie dasz zasta ? dzwonisz do kumpla dajesz hasło i mówisz żeby dał komuś zasta.

Idziesz do kafejki dajesz komuÅ› zasta.

Po co komu urlop ..."


Dokladnie sie zgadzam,NIE.
 

DeletedUser12361

Guest
Odp: pauza

Podam na zasadzie sytuacji.

Mam wraca z wywiadówki szlaban na kompa i co?

Ano po upływie ponad 2 tygodni bez kompa (modem ci wezmą) Twoje wioski pustoszeją.
Można zrobić coś takiego będzie funkcja np "weź urlop" i jesteś tak jakby zablokowany na czas nie określony. Nie możesz atakować budować ale także nie jesteś atakowany. Wpisjuesz nick i wyskakuje"zakończyć urlop?


a nie lepiej wziąć książkę do rąk i poczytać trochę??:)
 

DeletedUser15390

Guest
Odp: pauza

Jak by urlop wszedł w życie to poco nam deff?
 

DeletedUser31375

Guest
Odp: pauza

a po co odgapiacie od gry Ikariam? każda gra jest inna i niech tak pozostanie! a pomysł debilny - NIE!!:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: pauza

Pomysł jest zupełnie nietrafiony. Nie rozumiem po co takie coś potrzebne? Przecież jak Cię nie będzie przez miesiąc to jak wrócisz to i tak Cię zaraz ktoś rozwali, bo przez czas twojej abstynencji on się będzie dalej rozwijał, a miesiąc czy nawet tydzień w tej grze to całkiem sporo. Poza tym nie lepiej w takim wypadku dać komuś zastępstwo, żeby chociaż wojska robił??
 

DeletedUser

Guest
Odp: pauza

po co komu urlop??!! Jak kogoś nie ma to daje zas. a jak gra sie nudzi to kończy bajke ;]
 

DeletedUser48164

Guest
Odp: pauza

spoko, mi kar nie grozi ale jakis oboz albo cos
 

DeletedUser

Guest
Odp: pauza

I jeszcze konsolę w której wpisywałoby się kody na surowce ^^

Jeśli masz karę, to
Idź do kafejki -> daj komuś zaufanemu zastępstwo

A jeśli nie masz przyjaciół, jesteś samotnym wilkiem, to po prostu chodź do kafejki ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: pauza

Należy wspomnieć, że urlop w grze jest, tyle że wyłączony na wszystkich światach. Widać właściciel gry ma swoje powody, żeby tego nie aktywować. Zamykamy, bo i nie o czym dyskutować, a jak nie ma, to potem się warny sypią za spam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry