Oszustwo - bezczelne i jawne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
456
Zobaczymy
Można codziennie wieczorem puścić fejka na @markopolo19 i będzie widać czy jest reakcja supportu.

Jest czarno na białym przyznanie się.
Ja rozumiem nawet ludzi, którzy jakoś się kryją i kombinują. A tu wprost bezczelnie jeszcze się z tego śmieją
Jeśli dobrze pamiętam, to za pushing jest ban bez ochrony. Dlatego jeżeli miałeś na myśli blokadę konta, to ona tutaj nie będzie mieć miejsca
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
@Bl-ack Sno-w
Forum Ogólne to ostatnie miejsce gdzie powinieneś poruszać taki temat. Masz podejrzenia, dowody? Napisz zgłoszenie, a zostanie ono zweryfikowane.
Ja też mogę napisać, że mam 180 cm wzrostu, piękne blond włosy i anielski głos- nie jesteś w stanie zweryfikować czy to prawda, bo to tylko SŁOWA.
Wielu Graczy sieje propagandę, wielu prowokuje. Nie utrudniaj nam pracy siejąc ferment na FO, bo będę Cię musiała wysłać do kąta!

@Bl-ack Sno-w czarek na tym świecie zglosil ze 30 kont za darmy z czego większość z fiesty bo tam były klodki na darmach XD Minęło 10 dni (bo wczoraj) jak dopiero kmic odpisał na którykolwiek ticket. I wiesz co z tym zrobili? nic. I takie nic już "robią" od 10 światów.

Mój Drogi! Celowo odpowiadamy z takim poślizgiem <oczy> Zgłoszenia weryfikowane są relatywnie szybko, ale ponieważ nasi Gracze kochają grę na bany, bo topory mega podrożały, dostosowujemy się do Was i odpowiadamy dużo później niż oczekujecie. Proste? Proste! Skończyła się droga: odpowiedź Supportu, sprawdzanie czy jest ban i rozbiórka konta, bo jeee <jupi>, ktoś wyłapał bana i nie może się bronić.

Fajnie się Was czytało, temat zamykam i zapraszam do systemu zgłoszeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry