Osada koczowników - wojsko?

  • Rozpoczynający wątek Lerhond
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    203
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bardzo ciekawy pomysł. Na 18. wielu graczy TOP przejmuje graczy nieaktywnych i osady koczownicze. Utrudni to im życie. Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Byłoby świetnie gdyby osady koczowników rozwijały sie szybciej punktowo, wtedy jest wiekszy sens przejmowac te wioski. Dla utrudnienia produkowałby sie tem def.
 

DeletedUser

Guest
To było dobre, bo graczy(a co za tym idzie wiosek) jest sporo, więc wykrycie tej jednej, która jest wzorem byłoby praktycznie nimożliwe.



Tak ale jest jeden problem...
Jak wszyscy wiemy gdy się potrzebuje to nie ma, lecz gdy Ci nie potrzebne to się zawsze znajdzie....
Także tak jak napisal kolega, którego zacytowałem, bedzie dużo wiosek, ale jakiś szczęśćiarz z 2k pkt(bez obrazy dla takich co tyle maja) napewno znajdzie ją.....Po kilku dziesięciu dniach.....
 

DeletedUser

Guest
Fajne, tylko żeby był jakiś limit, np. do 1000 z każdego rodzaju.
 

DeletedUser14772

Guest
nie gram na takich światach ale myślę że to dobry pomysł ponieważ zniechęci to trochę ludzi do ich przejmowania a co za tym idzie wzrośnie agresja graczy i zaczną trochę siebie przejmować a nie tylko opuszczone wioski
 

DeletedUser59333

Guest
A na poczatku jak sie ma malo pkt. , to co ma sie farmic ? nic? np : mam 150 pkt . co mam farmic ? jak wiekszosc wiosek ma po 100 pikow , a ja mam 10 ? a chyba nie bede chodzil do wioski na sam koniec mapy bo tam jest malo woja :/
 

DeletedUser22906

Guest
Ojej. Jaki biedaczek.

Ale w ramach zdrowego rozsądku warto wybudować wojo, a potem nim farmić. Nie ma sensu farmić 10 pikami. Bo (ochrona języka) nim zdziałasz.
Zbuduj 180 pik i już. A jeszcze lepiej, to nie idź potem dalej w piki, tylko w topory i lk.

Zresztą jak są te wioski, to nigdy nie ma w nich sury, bo tacy niemający woja je zawsze atakują po 101 razy dziennie i dużo normalnie z nich wyciągasz. Gdyby było wojo, to musiałbyś się troszkę pomęczyć, żeby ją zrabować.

@down.
No bo na polskich to nie ma botów... Ale mi chodzi o to, żeby nie było zupełnego luzu dlatego, że nas wyrzuciło przy opuszczonych. Trzeba by od razu myśleć o obronie, a nie tylko iść w eko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6793

Guest
(...) możnaby też dodać, że atakowałyby cele w pobliżu, może nawet je przejmowały...
To było dobre, bo graczy(a co za tym idzie wiosek) jest sporo, więc wykrycie tej jednej, która jest wzorem byłoby praktycznie nimożliwe.
Poza tym, wioski rozwijałyby się w normalnym tempie i trzebaby uważać na nie.

Już takie wioski co same się rozwijają robią wojio i przejmują sąsiadów są na niemieckich serwerach.
Znane są też pod nazwą botów :)
 

DeletedUser

Guest
jestem zdecydowanie na tak. pomysl chyba zaczerpniety z cuwilizacji. tam wlasnie wioski koczownicze posiadaja wojska. cywilizacja swietna gra i plemiona duzo by zyskaly na takim rozwiazniu. moze to pomysl na nowy classic??
 

DeletedUser57132

Guest
ja sie zgadza z reszta to moze byc perfekcyjny pomysl :)
 

DeletedUser59243

Guest
Mi sie ten pomysł nie podoba, bo ja leń jestem :D
A tak na serio to jest dobrze i po co to zmieniać?? xD
Jestem nan : NIE :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry