Opcja ,,zaproś graczy''

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.386
Dział ,,Propozycje'' jest zamknięty na nowe tematy, więc piszę tutaj.

Znana jest walka supportu z masówkami i szerzącą się patologią grania na kilkaset osób albo w koalicjach na kilka plemion - brawo.

Jednak pozostaje jeden szczegółowy element - opcja zaproś graczy.
Przy starcie każdego parzystego świata support mówi, że opcja ta jest wyłączona, a na każdym i tak działa. Wystarczy zaprosić graczy poprzez użycie tej funkcji, a zawsze będą obok.
Taka samo masówki za każdym razem wszystkimi 10-cioma członami są obok siebie - ta opcja, pomimo, iż obiecane było, że nie działa - działa doskonale.

Z tej racji proszę o oficjalne jej wyłączenie na następny świat (tak jak zapowiedziane w ustawieniach świata 182) albo o całkowite jej usunięcie.

@kmic
@Lateralis

Można na to liczyć czy znów powiecie, że opcja nie działa, a większość masówek będzie obok siebie wszystkimi członami, bo ''oszukali system'' poprzez zaproszenie siebie funkcją ,,zaproś graczy''?
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.519
mówimy o tym od kiedy tylko zaczęli blokować ekipom łatwy start na obrzeżach przy użyciu przedmiotu - czyli świat 133 - i mimo to dalej jest jak jest :shrug:
 

AMOK X LUNDSTRAM

Zwiadowca
Wynik reakcji
821
Dokładnie popieram autora, znów będzie sytuacja gdzie kilka osób zna sposób i wielkie masówki pojawia się obok siebie. Jeśli tego nie wykasujecie to dojdzie do sytuacji gdzie poprzez wykorzystanie błędu gry skorzysta na tym ta zła strona.

Prosimy o oficjalny komentarz @kmic opiekuna projektu.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Niestety nie ma na chwilę obecną możliwości wyłączenia opcji zapraszania podczas wstępnego logowania.
Jest zgłoszona propozycja dodania parametru umożliwiającego wyłączenie tego w konfiguracji świata, ale nie wiadomo czy (ani tym bardziej kiedy) zostanie ona wdrożona.
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.307
Niestety nie ma na chwilę obecną możliwości wyłączenia opcji zapraszania podczas wstępnego logowania.
Jest zgłoszona propozycja dodania parametru umożliwiającego wyłączenie tego w konfiguracji świata, ale nie wiadomo czy (ani tym bardziej kiedy) zostanie ona wdrożona.
szkoda bo z tą opcją hasło "walka z masówkami" traci jakikolwiek sens
 

AMOK X LUNDSTRAM

Zwiadowca
Wynik reakcji
821
Niestety nie ma na chwilę obecną możliwości wyłączenia opcji zapraszania podczas wstępnego logowania.
Jest zgłoszona propozycja dodania parametru umożliwiającego wyłączenie tego w konfiguracji świata, ale nie wiadomo czy (ani tym bardziej kiedy) zostanie ona wdrożona.
To w takim razie skoro nie ma możliwości wyłączenia tego, to chociaż pozwolicie nam wybrać kierunek startu ? Doskonale zdajecie sobie sprawę, że ten błąd jest wykorzystywany...
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.386
Przecież jak nie ma tej opcji to jaki sens jest ta wieloletnia walka z masówkami?
I tak wszystkie będą obok siebie, bo nie potraficie albo jednej funkcji wyłączyć albo sprawić, by przynajmniej zaproszonych graczy obok siebie nie wyrzucało.
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.105
Nie wiem, może spróbujmy zamknąć składy po 15 dniach. Wtedy na pewno osoby co grają ze sobą X lat zaczną grać przeciwko sobie
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Nie rozumiem, czyli chcecie całkowicie zabić możliwość gry ekipami i doprowadzić do tego, że wszyscy będą rozrzuceni losowo na mapie? @ANIMOWANA DZIEWCZYNKA jaki sens zatem będzie miała ta gra?
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Wobec tego opcja blokady składu jest totalnym bezsensem. Jeżeli jakaś masówka będzie chciała ruszyc i tak ruszy.
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.105
Kto chce grać w masie to i tak zagra w masie. Blokada składu spowoduje, że mniejsze ekipy nawet nie będą mogły wyrównać szans dyplomacją vs masa. Tylko te mniejsze ekipy to zrozumieją dopiero jak przyjdzie im walczyć z takim 10 członowym Jutrem. Jak już wspomniałem kmic zaproponował Wam gówno z możliwością wyboru cukru, keczupu bądź smietany. Dopóki będziecie się godzić na takie parametry, dopóty support będzie Was raczył takimi rozwiązaniami, które są nieskuteczne. Dlatego my się wycofaliśmy ze startu.

W międzyczasie Jutrzaki z opcją zapraszania na wstępnym:
gf-NhRG-Xx3E-uUnJ_ludzka-stonoga-1040x442.jpg
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.386
Taa, a co jak ktoś uzbieral na zbiórkę wiecej, niz 30/40 osob - ja wiem, że Stefanom to nie grozi, ale wyobraź sobie, że są ekipy, które grają choćby na dwa człony i co wtedy?

no to niech nie grają na dwa człony, ktoś im każe?
ja wiem, że takie cieniasy jak Ty nie potrafią grać inaczej niż masą i potrzebują 200 kolegów obok by przetrwać
 
Do góry