Opcja przenoszenia

Czy chcecie usunąć opcje przeniesienia?


  • W sumie głosujących
    223

Smerfiko

Miecznik
Wynik reakcji
200
Dobry pomysł tylko mało skuteczny będzie, łatwy do obejścia. Albo do ziomeczka obok swojego konta będą skakać albo same do siebie multi do multi hmm. Niektórzy robią po 5+ darm z jednego konta to prawda, Sporo jest takich cwaniaków że jedną--dwie z jednego konta zrobią. Jak już to ukrócić to jakoś porządnie<stop><stop>. Wyżej trochę pomysłów jest na pierwszej stronie hmm <help> <help> <help>

@bigsmoke. Down Najwięcej to wina samych graczy a nie supportu, nie pomagają w rozwoju gry, myślą o oszustwach, blaszkach i skupiają się na swoich czterech literach. Może coś się zmieni w mentalności graczy i support może też coś pomoże hmm :rolleyes: :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

bigsmoke.

Miecznik
Wynik reakcji
229
Jeszcze nic takiego nie weszło, a nowe światy już świecą pustkami... Niedługo światy będą musiały wychodzić co 2 tygodnie, bo zamknięcie jednego potrwa 3 miesiące max.
 

Smerfiko

Miecznik
Wynik reakcji
200
Losy świata 156 jak i wszystkich kolejnych Światów Plemiona.pl zbiegają się ku tej jednej chwili, właśnie tu i teraz. Od każdego z nas nie ważne czy jesteś początkujący czy średnio zaawansowany będzie zależeć to w jakim świecie plemion będziemy grać. Czy w takim gdzie miejsce znajdzie się tylko dla elitarnego grona gdzie kosowanie/zdrady nie trzymanie się paktów i podstępy pełnią pierwszoplanową role.
Czy może w takim gdzie miejsce znajdzie się dla każdego dla tego co jest początkującym dla tego co ma mniejszą aktywność i dla tego zawodowego.
Gdzie ludzie się spotykają zawiązują nowe przyjaźnie i sobie ufają, czerpią przyjemność z gry.
Dawniej plemiona wyglądały inaczej ale jeszcze nic straconego mogą powrócić jak Feniks z Popiołów.

Mentalność // Społeczność dzisiejszych Plemion jest Bardzo Zła tak samo jak opinia o tej grze niestety :rolleyes: :rolleyes: .
Szczególnie większe ekipy// doświadczeni grajkowie powinni brać na Bary Opinie i Rozwój Gry.
Pilnować aby zasady były przestrzegane te pisane i nie pisane, grać w taki sposób aby więcej niż mniej osób grało w Plemiona.PL. Troszczyć się o opinie i o graczy. Grać uczciwie i bawić się tą grą <piwo><piwo>.

Zachowanie takie jakie zaprezentował @Aspol z Jutro na s145 czy takie jakie prezentuje @Mad World z Jazda na s152 powinny być wyrywane jak chwasty <boks> Takich osób i zagrywek, oszustów jest mnóstwo na dzisiejszych plemionach. Co jest smutne i nikt nic z tym nie robi :rolleyes: :rolleyes:

Właśnie przez taką grę, gra w Plemiona co raz mniej ludzi, oraz opinia o tej grze jest bardzo zła. Po takiej grze cała społeczność Plemiona.PL powinna ich potępić na wsze czasy. Na każdy świat który by wbijały te osoby które perfidnie oszukują czy grają po prostu podle od początku powinni być zjechani i wygnani ze społeczności Plemiona.PL. Graczom którym nie odpowiada taki styl gry nie powinni nigdy więcej grać w takich ekipach i się do nich przyznawać, zrobić "Skruche" przechodzić do innych NORMALNYCH Plemion.
Powinniśmy pilnować aby żadne plemiona nie układały się z nimi i aby była zmowa o zakazie Dyplomacji i wyrywaniu takich Chwastów.

Nie namawiam do HEJTU i mieszania ich z błotem, chociaż Gracze popierający takie zachowania czy sami zainteresowani dalej stojący przy zdaniu że jest to OKEY powinni być odrzucani z naszego środowiska i ignorowani. Jeżeli Ci gracze którzy grali podle//nie przepisowo przyznają się do błędu//winy i obiecają poprawę /// granie uczciwej i normalnie. Przeproszą całą społeczność za zachowanie powinni dostać Kolejną szanseTo MY GRACZE tworzymy Plemiona.pl i to od nas wszystkich powinny zależeć losy świata jak i gra całokształt.
Jako doświadczeni gracze których chyba jest tu przewaga na forum, powinniśmy starać się zbudować lepszą Społeczność i dokładać cegiełkę do ROZWOJU gry. Pielęgnować jak coś co jest nasze , wspólne. Wiele osób traci Lata na siedzeniu na tej grze a później piszę " To Tylko Gra" tak a my jesteśmy " Tylko Ludźmi". No i wypadało by się zachowywać jak poważni i rozsądni ludzie, czyż nie hmm??

Podłe zdrady i nie czysta gra czy fajnie spędzony czas, poznawanie nowych ludzi. Szansa dla każdego gracza, szacunek do wroga ?? W jakie PLEMIONA.PL chcecie grać !?

.

.


Trochę się rozpisałem, jeżeli w tej społeczności przeważają złe charaktery, zakompleksieni ludzie i chcecie żeby ta gra Umierała, Miała Złą Opinie chcecie grać tak jak niektórzy ""Zawodowcy"" no to tak będzie. Czyny będą się liczyć. Jaki Człowiek Taka Gra

Przed Plemiona.PL widzę dwie drogi Świetlana Przyszłość[[[Coś co nawet może przebić jakikolwiek świat wcześniej, Plemiona o których póki co można pomarzyć z setkami tysięcy graczy]]]] mimo ciężkiej Historii lub Totalny Upadek.

W zasadzie wszystko zależy od nas, od Społeczności Plemion.


Pozdrawiam i dziękuje za przeczytanie całej wiadomości, niech wam się wiedzie zarówno w Plemionach jak i w życiu prywatnym. Czerpmy z tej gry przyjemność. Nie musisz być doskonały. Bądź Człowiekiem

.

.

@Edit Parę nicków z każdego świata aby wiadomość trafiła do szerszego grona, polecam też rozesłać taką lub zmienioną wiadomość z tym samym sensem po graczach///plemionach. <help> <help> <help> <help>

@BigNoseAnanas4ever @bigsmoke. @*Cesarz* @Ohtar1 @FabcioZiomekPL @Mchamer @ImSoFreakinLow @Kuosik @Świetlisty Władca @tita5 @Black Snow

@JoteSKa @Predatoreczek @Ksoks @KayaNaPaczaju @Pa-Triota @FAN MAKSA WERSTAPENA @E-lliP...sis

@Sylwan23 @ufo13131 @KochamIde @Czarny koń zawodów

@Keymil LoveOrHate @Młot na NP @krystianjanek @Obywatel Leszcz @pluto07 @Ceraves @Leszcz Kartograf @Fruxed @Flaming @Krajt @Fookman @NadwornyBłazen @rotescorp @Kiełas @Izyk The Great @Lemon5g @Nezus @BędeKozak @Speedmaker @Apodyktyczna Lama @DefinitelyRlyTheD0orek @Slayer. @FKG007 @Snuffy83 @Auronex Handlarz @KRZYSZTOF III OSTRY @Buduj Mur @Emixx @Ceiter @scott.ca @Ciulusek and Kicek

@szynkaa123 @Kreonomaxx @Hakerrrrr @toka93 @Szermet @boh12prawdziwy @ŻWIREK BEZ MUCHOMORKA @Cone @Clarioo

@VonDee @koriv @MaksYmiliaN x3. @-WoiiteK @Liptonek? @ddd.14 @BulwaZaglady @tita5 @awek. @crowN @Offensywnie Nastawiony @GraKuba @Theodred 111 @ereonzis @OverLord @Pan Owca @D.E.M.O.N @ZimnaGlina @newMACK @yoGRANDE

@Emkej95 @Killer of Account @Leandere @Amarenka @Kredus321 @To Ten Nowy @Numenoreon @laquero @Marseusz

@Bravehearts @Keymil LoveOrHate @Młot na NP @krystianjanek @ArmesKoks @SARScov2


@Edit Proszę Moderatorów o NIE KASOWANIE MOICH POSTÓW, co już się zdarzało wielokrotnie. Dziękuje <piwo><piwo>
 
Ostatnia edycja:

Smerfiko

Miecznik
Wynik reakcji
200
Te MultiKonta tak psują grę, boże czy Ty to widzisz !? Jak te Plemiona nisko upadły :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .

Chyba support dla każdego powinien zrobić opcję że pod jedno konto podpinasz parę i jak z zasta sobie po prostu przełączasz, zagęszczasz czy skaczesz na plecy komuś i bierzesz go z dwóch stron. Albo przejmujesz barbary na obrzeżach i je rozbudowujesz czy bijesz się z plemionami które mają mniej Pkt żeby Cie morale nie porobiły, wbijasz do innego plemienia jako szpieg i ogólnie niszczysz grę na każdym kroku.
Można dalej wymyślać jak je użyć, robisz takie z 2 konta w bezpieczniej okolicy szybko tylko eko monetki i do głównego konta oddajesz po xx czasie a tym dalej latasz wioski rozbudowywać, jak widzę takich Darmiarzy z 1 mln pkt i około 1 mln pkt Ranking Pokonanych... Czy 300k pkt i z 100 +/- Ranking Pokonanych...
Tyle zastosowań, grzech nie niszczyć gry i nie grać na Mulciakach ?? CO NIE !? :confused::confused:


@Rok Szczura Down No cóż gra od dawna cofa się w rozwoju, zarówno przez support jak i graczy <shrug>

@Edit Tylko gdzie tu Zabawa i równa walka hmm?? Gdzie inne aspekty Plemion, gdzie wasze skupienie///focus??? Zamiast budować coś to lepiej niszczyć jeszcze jak widzę tych zawodowców co potracili mnóstwo lat na Plemionach i tak właśnie podle grają to nie rozumiem naprawdę.
Ogólnie już mało co rozumiem <sciana> <sciana> <sciana> <help> <help> <help>
Podbudowujecie sobie EGO, tracicie tyle czasu na plemionach żeby klikać i po to żeby oszukiwać. Tego to chyba nigdy nie zrozumiem, naprawdę nudne życia co poniektórzy muszą mieć. Jedyne Hobby i odskocznia to Plemiona gdzie się jest Oszustem i Dnem. Naprawdę, naprawdę ludzie...


@Edit No tak jest, rozumiem to że oszuści się zawsze znajdą, ale na taką skale jak na Plemionach?? Z Świata na Świat co raz gorzej, niszczenie gry. Niedługo się obudzicie na jednym kontynencie sami oszuści i tyle zostanie z Plemion <sciana> <sciana> .

Jest dużo sposobów aby to ukrócić czy to przez Support czy przez Samych Graczy // Społeczność .
Nie widzę aby support czy gracze próbowali coś z tym robić wygląda na to że obydwóm stronom to pasuje.
Ktoś oszukuje czy robi jakieś krzywe akcje rzuci się na niego trochę błotem i jest wszystko ok. Życie, przecież wszędzie tak jest.
Możecie mnie traktować jak kolesia który przychodzi i daje ""Liścia"" na ogarnięcie się. Niby dużo osobom to nie pasuję ale nikt się za mocno nie sprzeciwia, szczególnie GRACZE/ SPOŁECZNOŚĆ która ma największy wpływ na grę oraz jej rozwój.

Dziwie się że te większe ekipy nie zgadają się i nie wykluczą z kolejnych światów podłych Grajków//Plemion, czasami tak się zdarza że ktoś tak sobie przeskrobie że musi zmienić Nick. No ale ogólne przyzwolenie wszystkich, wszystkim wszystko odpowiada to taką grę będziecie mieli a to co mogło by być to nigdy nie zobaczycie, zgnijecie w swoich <--- Domyślcie Się.
Blaszka ?? Zdobyta krętactwem i oszustwem ?? Już lepiej przegrać z Honorem. Z Czym ?? Z Honorem a nie to mi się światy pomyliły musimy się cofnąć o parę wieków <luzik> <luzik> .

Poziom naprawdę godny Brawo. Szczególnie dla starych wyjadaczy, taką grę budujecie i taką chcecie mieć no to będziecie mieli, Brawo <luzik><luzik>

Piątka dla Kumatych <piwo>

.
 
Ostatnia edycja:

Slayer.

Miecznik
Wynik reakcji
94
Bo po co, zaraz ktoś ich będzie oskarżał o ingerencję w grę i pomoc którejś ze stron. Ludzie są zawistni, taki pajac robiący wyspy będzie potem pluł jadem i wytykał że support jest stronniczy i zły. Znowu takie pasywne podejście do tematu ze strony supportu też jest do kitu.

To niestety ale działa w dwie strony, z mojej perspektywy dobrym rozwiązaniem byłoby określenie max wiosek na dany sektor (5x5), w pewnym stopniu rozmyłoby to wyspy.

A walka z mulciakami jest nierówna, wystarczy że taki gracz ma kilka łączy do dyspozycji i jest nietykalny. Nie wspominam o VPN czy jakichś "legandarnych" torach bo to już jest inna liga.

@Smerfiko Ludzie działają instynktownie, kosy i inne krzywe akcje były od zawsze z naszym gatunkiem i to się nie zmieni bo uciekamy tam gdzie jest nam wygodnie i mamy korzyści.
 

Rok Szczura

Łucznik
Wynik reakcji
1.426
Bo po co, zaraz ktoś ich będzie oskarżał o ingerencję w grę i pomoc którejś ze stron. Ludzie są zawistni, taki pajac robiący wyspy będzie potem pluł jadem i wytykał że support jest stronniczy i zły. Znowu takie pasywne podejście do tematu ze strony supportu też jest do kitu.

To niestety ale działa w dwie strony, z mojej perspektywy dobrym rozwiązaniem byłoby określenie max wiosek na dany sektor (5x5), w pewnym stopniu rozmyłoby to wyspy.

A walka z mulciakami jest nierówna, wystarczy że taki gracz ma kilka łączy do dyspozycji i jest nietykalny. Nie wspominam o VPN czy jakichś "legandarnych" torach bo to już jest inna liga.

@Smerfiko Ludzie działają instynktownie, kosy i inne krzywe akcje były od zawsze z naszym gatunkiem i to się nie zmieni bo uciekamy tam gdzie jest nam wygodnie i mamy korzyści.
chyba jeszcze lepszym pomysłem byłoby po prostu zwiększenie liczby wiosek barbarzyńskich na gracza i wypełniłoby coraz mniejsze światy
 

FabcioZiomekPL

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.334
To niestety ale działa w dwie strony, z mojej perspektywy dobrym rozwiązaniem byłoby określenie max wiosek na dany sektor (5x5), w pewnym stopniu rozmyłoby to wyspy.
Balans wiosek na kontynentach w teorii spoko, ale w prakyce wyobraz sobie ze 10 ekip przenosi sie na South-West, a zaledwie 2 na South-East. I jak tu to zbalansowac, dorobic 8 czlonow barb na South-East? No srednio, to widze :| Co innego wprowadzic taki balans na wioski, ktore sie spawnuja kilka dni po starcie (Gdy item startowy jest juz nieaktywny), albo blokade na przenoszenie sie na dany kontynent jezeli bilans bylby < niz 2:1 (Najwiekszy do Najmniejszego Kontynentu wzgledem ilosci wiosek), to swego rodzaju NERF kilku-czlonowych masowek.
 

Smerfiko

Miecznik
Wynik reakcji
200
Wiecie że na s152 MultiKonta to chleb powszedni robienie Wysp i sztuczne zagęszczenie idą pełną parą i nikt nie ponosi żadnych konsekwencji. Robią to już na chama z jednego konta po 5+ razy zaczynają i dalej nic. Niszczą Plemiona taką grą.

Tutaj widzimy Jazde z s152

Jazda mało że tworzy od początku serwera Metropolie sztucznie zagęszczając trwa to po dziś dzień to jeszcze robią takie chamskie zagrywki jak wzięcie w Kleszcze BG zrobioną drugą wyspą na ich plecach przez ich multikonta Lemon, na s139 też było plemie Lemon też MultiKonta nawet nie zmieniają nazw tak bezkarnie się czują. Najlepsze że w decydującym momencie kiedy poszła ofensywa na BG Aszq to załatwili Aszqw[[Lider BG]] BANEM. Zero walki same krętactwa. Rozwalili też inne plemiona na obrzeżach mieli swoje Multi Konta w innych plemionach i mieszali tam. Było takie Plemię MG około 1 mln pkt na tamten czas to nawet sporo. Mieli mieć sojusz Anty-Jazda plemiona z obrzeży, niestety wyszło tak że MG skosowali i doszli do jazdy mimo przestrogi że tam nikt nie pogra max pare osób bo resztę zjedzą. W Jeździe na dzień dzisiejszy zostało teraz około 5+ graczy z MG.
Wszędzie w niedalekiej odległości od Centrum Jazdy można napotkać ich multikonta, szczególnie na obrzeżach.
Mają parę członów Darm///Multikont. Którymi zbierają Barby, Walczą nimi czy zagęszczają.
Dyplomacje prowadzą tak że dopiero po paru miesiącach otworzył im się prawdziwy front z CV, wcześniej przez pare miesięcy prawie zero walki tylko oszustwa i krętactwo.

Jak bym miał się rozpisać o ich grze jako całokształt to nie wiem czy te 10 koła Tekstu starczyło by hmm.


Poniżej screeny jeden z teraz ten na czerwono a drugi z przed paru miesięcy.

1596366527312.png

1596366536651.png

1596366546647.png

Wypadało by zatrzymać ten proceder jak najszybciej <boks> <boks>
Czy to na tym świecie czy jakimkolwiek innym.

Dzisiaj, Niegdyś Dumna Gra Plemiona.PL Nie wygląda jak Główny serwer tylko jak jakiś Piracki 10 kategorii co jest smutne...

.

.
 

FabcioZiomekPL

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.334
Mam pytanie do osób z s150, bo na takiej opcji (Bez itemka) mieli oni szansę zagrać. Czy jeżeli mielibyście opcję zmiany świata na taki z itemem do przenoszenia, zrobilibyście to? (Nie wiem, która ekipa zaczęłaby tworzyć wysypy by się sztucznie wspomagać - nie mi to oceniać)

Czy stawiacie jednak na grę fair play, i stary dawny wybór kierunku z 4-ech możliwych?

Moim zdaniem po starcie świata kazdy dalej by miał tę opcję pogrania ze znajomymi, wystarczy wskoczyć im na plecy, a jeżeli naprawdę są twoimi kumplami to odstąpią ci wioski. (Kto wie, może to nawet boost dla nowo-powstałych plemion, bo nie będą one po miesiącu opóźnienia spisywane na straty, jak to napisał Smerfiko wyżej na przykładzie @aszxqw92 ze względu na liczebność wroga. )

Wystarczyłby nerf na kilkuczlonowe plemiona, z czym już sam Kmic eksperymentuje tworząc nowe ustawienia na coraz to nowszych światach (Chodzi tu o wysyłanie wsparć itp) i zwalczenie multikont, o których mowa w tym poscie.
 

Smerfiko

Miecznik
Wynik reakcji
200
To chyba największa wyspa w historii Plemiona.PL ?? Dalej rośnie, od początku serwera <shrug>
Łapać Oszustów <boks>.

#Niszczenie_Gry #Cyrk #Świat_10_Kategorii --> S152

1596663094776.png

1596663106109.png

W rogu minimapki widać ich drugą wyspę którą też już trochę robią i też rośnie ciągle <sciana> <sciana>

.

Opcja przenoszenia taka przydatna, tyle nowych graczy zaczyna, szkoda tylko że tak szybko odchodzą <shrug>
Ale nie czekaj, zaraz wracają i znowu odchodzą i wracają i odchodzą może jeden dzień chcą grać a drugi już nie i tak w kółko <lol><lol> // Kolorowane

.