Opcja "Pomógł" dla autora tematu.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140941
  • Data rozpoczęcia

Chciałbyś aby na forum weszła opcja "Pomógł"?

  • Tak

    Głosy: 43 65,2%
  • Nie

    Głosy: 14 21,2%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 2 3,0%
  • Obojętne mi to.

    Głosy: 7 10,6%

  • W sumie głosujących
    66
Status
Zamknięty.

DeletedUser140941

Guest
Cześć.

Nie widzę aby na forum była opcja "Pomógł".
Opis:
Gracz pisze temat np. Jak zmienić nazwę wioski. Ktoś udziela prawidłowej odpowiedzi i Autor tematu daje "Pomógł".
Opcje "Pomógł" może dać TYLKO AUTOR TEMATU.
Co to da?
Większość forumowiczów pomagałoby częściej graczom plemion.

Demo

Zapraszam do Ankiety i Wypowiedzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hmm na kilku forach internetowych na których jestem jest ta opcja i myślę że tutaj by też się przydała

pozdrawiam kamilw321
 

DeletedUser75786

Guest
jeśli takiego plusa mógłby dać tylko autor tematu to jestem na tak
 

DeletedUser140149

Guest
Jestem na tak,ponieważ zapewne pomożę to,że wiecej graczy będzie chciało pomagać.Tylko trzeba pilnować ktopierwszy pomógł
bo jeden z drugim będą się upierać że oby dwaj pomogli a posty ich są w tej samej minucie
 

DeletedUser141033

Guest
Znam wiele forów internetowych, gdzie taka opcja jest. Jestem na tak, bo to naprawdę może pomóc innym użytkownikom.
 

DeletedUser140963

Guest
Może się przydać.
Mnie osobiście jest to obojętne,bo większość rzeczy,które mnie interesują,znam więc nie widze problemu

Ogólnie spoko pomysł :d
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry ale tylko wtedy jak napisał R3public gdy autor tematu może dać pomógł nikt inny nie miał by takiego prawa.


W przeciwnym wypadku będzie jak na każdym forum setki multi kont i dawanie sobie plusów do postów co mija się z celem.
 

DeletedUser8581

Guest
Jeżeli mnie pamięć nie myli była taka opcja już kiedyś na tym forum, tylko spod postacią plusów. Z jakiegoś powodu ją zdjęto, ale przyznam szczerze, że nie znam kulisów tej decyzji.
 

DeletedUser93204

Guest
Pomysł warty wprowadzenia..Jestem jak najbardziej za.
 

DeletedUser141060

Guest
Jestem na tak!
Ale na marginesie to prawie wszystkie pomysły są dobre ale nie są wprowadzane!!!
 

DeletedUser

Guest
Jak ktoś wyżej wspomniał na zasadzie"plusów" okej.. ale powinna być też możliwość dawania "minusów" oczywiście danie tego 2 zobowiązywałoby to jakiegoś konkretnego uzasadnienia .. żeby nie było sytuacji typu "nic nie pisze bo wlepi minusa" .. :)
 

DeletedUser91810

Guest
myślę że przydatne :D na niektórych forach są karmy, reputacja itp :D tutaj mogą być toporki hehe :D
 

DeletedUser

Guest
hmm na kilku forach internetowych na których jestem jest ta opcja i myślę że tutaj by też się przydała

pozdrawiam kamilw321

Bardzo się przyda, popieram ją w całej rozciągłości.
Dzięki tej opcji będzie można zobaczyć kto jest często aktywny na forum i kto zna się dobrze na grze czy forum.
 

DeletedUser27357

Guest
Na tym forum już była taka opcja, lecz się nie udała. Ja osobiście nie lubię tej opcji, bo w sumie ona nic nie daje. Ludzie się biją tylko o to. Jestem na nie.
 

DeletedUser142580

Guest
Pomysł godny uwagi..Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego.;)
 

DeletedUser144042

Guest
A po co?

A po co? Ten pomysł tylko zagmatwa to i tak zagmatwane forum!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście na TAK, myślę że można było by wprowadzić opcję skryptu +/-.
 
Status
Zamknięty.
Do góry