Opcja opuszczenia/ignorowania chatu plemiennego

Czy jesteś za wprowadzeniem możliwości opuszczenia lub ignorowania chatu plemiennego?

  • Tak. Przydałaby się opcja opuszczenia chatu plemiennego.

  • Tak. Przydałaby się opcja ignorowania chatu plemiennego.

  • Nie. Podobna mi się tak, jak jest.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

kaszisza

Chłop
Wynik reakcji
1
Cześć,

Nie znalazłam w szukajce takiej propozycji, a wydaje mi się, że znajdą się osoby, którym pomysł może przypaść do gustu.

Fajnie, że pojawiła się opcja wyłączenia chatu, ale to nie rozwiązuje problemu natrętnej koperty z wiadomością, która świeci się za każdym razem, kiedy ktoś napisze coś na czacie.
Jako że mam delikatną nerwicę natręctw, bardzo mnie to irytuje. Oddałabym wszystkie surowce za dodanie opcji "Opuść chat plemienny". Lub mniej drastycznie, za opcję analogiczną do plemiennego forum - "Ignoruj czat plemienny". W przypadku forum plemiennego, ignorowane zakładki nie powodują ciągłego świecenia ikonki forum. Fajnie by było, gdyby w przypadku czatu było podobnie.

Zapraszam do dyskusji.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 699856686

Guest
Kolega gra w grę zespołową a tu chce grać jakby był sam na świecie?

Musiałbyś taki temat u niemcow robić. Tu i tak nic nie da
 

kaszisza

Chłop
Wynik reakcji
1
Z mojego punktu widzenia, na tę chwilę czat plemienny nijak nie wpływa na jakość gry zespołowej. Działa bardziej jak forumowa karczma. Nie mam nic przeciwko plemiennemu spammingowi, do czasu kiedy mam możliwość jego ignorowania, kiedy nie chcę w nim uczestniczyć. Tylko tyle i aż tyle.

Co innego, gdyby wprowadzono do gry możliwość tworzenia własnych czatów grupowych - wtedy nabrałoby to sensu. Umożliwiłoby koordynację najbliższych sąsiadów. Ale to już raczej temat na inny wątek.
 

kaszisza

Chłop
Wynik reakcji
1

przepraszam nie rozumiem tego tematu
ta opcja chyba jest od dawna

Ta opcja wyłącza okienko czatu, ale nie wyłącza powiadomień w postaci koperty wiadomości, która świeci się za każdym razem, kiedy ktoś napisze coś na czacie. A jak to na czacie bywa, jest tam masa spamu, która nie każdego interesuje.
Wiem - jeśli mnie to nie interesuje, mogę czatu nie czytać (i zazwyczaj tego nie robię), ale widząc świecącą kopetkę, chcąc nie chcąc, sprawdzam czy ktoś nie pisze do mnie w jakiejś pilnej potrzebie.

Możliwość ignorowania lub opuszczenia czatu to kosmetyczna poprawka dla obecnego rozwiązania. Mała rzecz a cieszy.
 

Shaliz

Pikinier
Wynik reakcji
20
tylko ze koperta sie swieci tylko w wiadomosciach nie w przegladaniu na gornym pasku jak w przypadku pozostalych wiadomosci
 

kaszisza

Chłop
Wynik reakcji
1
Świeci się zarówno powiadomienie w pasku górnym, jak i sama koperta w zakładce Wiadomości.
 

kris7453

Chłop
Wynik reakcji
2
Właśnie szukam i nie mogę znaleźć, a już pomysły nad usunięciem tego od co najmniej 2015 roku widzę, że są na forum plemion. Mnie tylko zastanawia kto wpadł na pomysł dodania tego chatu do plemion w takiej formie jakiej jest skoro tylu osobom to przeszkadza, a niektóre pomysły są wrzucane do wglądu wcześniej.
Zwykle w różnych aplikacjach jak są wprowadzane nowe funkcje, to dodatkowo jest opcja wyłączenia takich funkcji dla tych którym mogło by to przeszkadzać, a tu jak widać nie było takiego pomyślunku.
Przekierowanie wyłączonego czatu do wiadomości, jest średnim pomysłem, no i jak na mnie najlepiej było by dodać opcje nie uczestniczenia w czatach tego typu, bo irytują mnie takie ikonki, że coś mam nieprzeczytane.
Było by bardzo fajnie gdyby ktoś z ekipy plemion coś podziałał w tej sprawie i na przyszłość polecam przemyślenie dodania opcji wyłączenia takich funkcji. Pozdrawiam ;)
 
Do góry