Ograniczenie minimalnej długości postu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3841
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Jestem za

    Głosy: 46 38,3%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 74 61,7%

  • W sumie głosujących
    120
Status
Zamknięty.

DeletedUser13093

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Uświadomię cię teraz, że każdy temat takiego rodzaju to spam. Słusznie się przymyka na to oko, ale faktów to nie zamienia ;f
Uświadomię cię więc, że całe to forum to spam. Po co się chwalić kolejnym udanym najazdem? Albo co kogo obchodzi, kto wygra na danym świecie? Zmieni to sytuację gospodarczą naszego kraju? Poprawi warunki życia na świecie? Raczej nie, więc po co komu takie puste dyskusje, na temat jakieś gry? <ironia mode off>

LOL! Rzuć forum, nie będziesz miał takich problemów.
*rzarufka zabłysła mrocznym płomieniem*
Eee... Czy ja dobrze zrozumiałem? Próbujesz mi wytknąć błąd ortograficzny? Proponuje więc najpierw lekturę słownika ortograficznego i kilka dyktand na próbę, a dopiero później sarkazm.

Przepraszam, że nie umiesz napisać postu mającego 40 znaków. Składam najwyższe wyrazy ubolewania i nadzieję na lepsze czasy.
Jeszcze jakieś genialne uwagi wzięte z sufitu? Ciekawi mnie na jakiej podstawie tak twierdzisz.

Wskaż mi wśród tych 5 tekstów 3 spamerskie, to zrozumiesz:
/.../
Powiedz mi, że różnica nie jest znacząca.
To ja proponuję taki konkurs: Wskaż, która z tych odpowiedzi jest spamem i widać to na pierwszy rzut oka:
1. Bzdury!
2. Uważam, że nie masz racji. Mylisz się, i wszystko co napisałeś to kompletne głupoty.
3. Zgadzam się z poprzednikiem i jestem przeciw! Badziew!
4. Masz rację.
(znaków nie chce mi sie liczyć)
Jak widzisz każdy może podać przykłady, które będą przemawiały na jego korzyść

Z perspektywy spamera czy usera, który nie umie napisać 40 znaków?
Z perspektywy usera, który swoje zdanie potrafi zawrzeć w mniej niz 40 znakach i nie widzi potrzeby aby swą wypowiedź na siłę rozciągać.Albo z perspektywy moderatora, który musi po spamerach sprzątać i od wprowadzenia twojego pomysłu będzie miał jeszcze więcej roboty. Tak trudno sięgnąć jeden post wstecz?

A po tygodniu spamer znowu żeruje następny miesiąc, dostaje kolejnego bana i tak na okrągło. Mało tu multibanowców? xD
Racja, tylko że:
1. Takiego spamera będzie łatwiej wyłapać, bo będzie pisał krótkie posty, które rzucają się w oczy. Bana dostanie szybciej i napisze mniej postów.
2. Wprowadzenie limitu znaków nic tu nie zmieni.

Albo nie, tak jak teraz jest dobrze ;f
O właśnie! W takim razie temat już chyba tylko do zamknięcia ;D

Opanowałem do perfekcji omjanie głupich tematów ;f
To po ten temat? Skoro potrafisz omijać takie tematy, to w czym ci przeszkadzają krótkie posty?
Poza tym chodziło mi spamerskie posty, które są przecież wszędzie. Jesli masz 6 zmysł i wyczuwasz spamerskie posty nawet ich nie czytając, to zazdroszczę i tym bardziej dziwię się, że ci tak one przeszkadzają.
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Uświadomię cię więc, że całe to forum to spam. Po co się chwalić kolejnym udanym najazdem? Albo co kogo obchodzi, kto wygra na danym świecie? Zmieni to sytuację gospodarczą naszego kraju? Poprawi warunki życia na świecie? Raczej nie, więc po co komu takie puste dyskusje, na temat jakieś gry? <ironia mode off>

Takie małe spostrzeżenie.

To forum tępej gry internetowej-przeglądarkowej, któte służy właśnie do zamieszczania dobrych najazdów, relacji z wojen, prezentacji plemion itp. A zwykłe tematy w stylu: "ile palisz papierosów dziennie?" są już prędzej spamem. Powiem więcej, już nasze opowiadania niezbyt nadają się do tego forum, co jednak nie znaczy, że od razu są nabijaniem postów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Postarajcie ograniczyć się tylko do głosowania!
Powoli dyskusja przeradza się w kłótnie!

(Wypowiadajcie się, ale używajcie tylko argumentów dotyczących "za", albo "przeciw")
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Jestem przeciw, jakbzm chcia napisa np.

arisovo11 napisał:
To jest zły pomysł ponieważ by było dużo spamu.

To by było za mało napisane, a przecież tyle wystarczy czyli:
Odpowiedź+Uzasadnienie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

jestem na nie! z czemu?
ponieważ ktoś zamiast napisać np. jestem na K66 to napisze:
jestem na kontynencie sześćdziesiątym szóstym
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

no wiecie nawet to dobry pomysl ale cyba trzeba go wykluczyć z dzialu off-topick bo np. góra grosza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

ja myślę że lepiej nie ograniczać postów, bo czasami komuś przyda się więcej miejsca a tu nie ma!!!:eek:
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

ja myślę że lepiej nie ograniczać postów, bo czasami komuś przyda się więcej miejsca a tu nie ma!!!:eek:

O kurde...

Ja nie mogę...

Teraz to żeś mnie zgasił...

Boję się...

Czy ktoś kiedykolwiek mówił tutaj o ograniczeniu maxymalnej długości postu?
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

ja myślę że lepiej nie ograniczać postów, bo czasami komuś przyda się więcej miejsca a tu nie ma!!!:eek:
Nie rozśmieszaj żarówek ;f
no wiecie nawet to dobry pomysl ale cyba trzeba go wykluczyć z dzialu off-topick bo np. góra grosza
1. Nikt nie zamierza kasować dotychczasowych postów (easy spamers ;f ).
2. Góra grosza to najbardziej spamerski temat na tym forum, zasłona dla nabijania postów i przywdziewanie maski dobrej woli.
no co? przy prezentacji plemienia się przydają takie posty i jakiś pikinier może tak napisać
Za "jestem na k66" jest chyba warn bez punkta i kasacja postu, nie? ;f
Po co podajecie przykłady niezgodne z regulaminem?


Cała reszta:
Forum to nie jest kącik przyjaciół czy jakaś zamulona grupa dyskusyjna. Tutaj naprawdę nikogo nie obchodzi, czy jesteście ZA czy PRZECIW jakiemuś pomysłowi, czy też "ile fajek palicie dziennie" albo "Która gra online była najlepsza w roku 2007". Forum to dyskusja, a w tej powinni się wypowiadać tylko ci, którzy mają jeszcze coś do powiedzenia NOWEGO!
Dlaczego więc nie można zarysować pewnej granicy, która mówiłaby useowi, że spamuje?
Bo w tym pomyśle nie chodzi o to, żeby łatwiej było wychwytywać spam (choć to też się może zdarzyć), tylko żeby zmusić userów do wypowiadania się konstruktywnie i z sensem.
<Moja subiektywna opinia ;f >
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Według mnie jest dobrze poniewąż jest w ten spoób mniej spamu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Po co zmieniać takie drobiazgi?
Niech zostanie tak jak jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Zmian w tym zakresie nie bedzie.Ograniczeniem sa tutaj moderatorzy ktorzy usuwaja spam oraz czestuja delikwenta warnami.Gdy to nie daje rezultatu,uzytkownik otrzymuje range specjalna na forum - "Banned".
 
Status
Zamknięty.
Do góry