Ograniczenie minimalnej długości postu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3841
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Jestem za

    Głosy: 46 38,3%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 74 61,7%

  • W sumie głosujących
    120
Status
Zamknięty.

DeletedUser3841

Guest
Ograniczenie minimalnej długości postu... do 40 znaków.
Co wy na to? Czy to jest wykonalne?

Edit: Zmienione z 20 na 40.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4447

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Ograniczenie minimalnej długości postu... do 20 znaków.
Co wy na to? Czy to jest wykonalne?

Nic nie da.

Czemu?

Ktoś chce napisać przy nowej jednostce:
"fajne"

To mu nie pomoże, bo może tak:
"fajne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

W takim razie dostanie warna za spam!
Ogólnie każdy normalny user nie napisze postów "fajne", "jestem za", "super pomysł" itp. raczej uargumentuje swoją wypowiedź!

Dobry pomysł-mniej spamu! :D


PS. Dodałem ankietę
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

W takim razie dostanie warna za spam!
Ogólnie każdy normalny user nie napisze postów "fajne", "jestem za", "super pomysł" itp. raczej uargumentuje swoją wypowiedź!

Dobry pomysł-mniej spamu! :D


PS. Dodałem ankietę

Taa... Już to widzę... W praktyce oberwie się jakieś 5% piszących idiotycznie...
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

ja mysle ze minimalna wypowiedz powinna zawierac minimum 50 znakow... ale zeby tez nie dostawac banow za to ze sie nie wiedzialo tylko powinna taka informacja wlaczac sie ze minimalna ilosc znakow w poscie musi zawierac minimum 50-100 znakow mi nawet by to nie przeszkadzalo bo wtedy nawet Ci "zieloni" by musieli sie wypowiadac a nie ze zrobia cytuj i "tez tak mysle" tylko najgorsze jest to ze quote by sie zaliczalo do tego minimum :/ no ale coz to admini moga sie zajac wtedy takim spamem :)
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Oczywiście pomysł nie zdobędzie uznania w ankiecie, bo większości userów przeszkadzają wszelkie utrudnienia i ograniczenia ;f
PS. Jeżeli się nie mylę, to teraz jest ograniczenie do 1 znaku...?
 

DeletedUser8704

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Jestem za, bowiem ograniczy to w pewien sposób spam. Osoby piszące wiele wykrzykników itp. będę banowane. Jest oczywiście wiele obejść na ten limit, ale co mniej inteligentny spamer nie zna ich. Będzie mniej nieprzemyślanych postów. Myślę, że ograniczenie do 20 liter wystarczy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Moze i przedmowca ma troche racji . Gdyby taki pierwszy lepszy spamer bylby banowany za nie dotrzymanie postu do 20 znakow to nawet i lepiej ... :)
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Xan, więc dlaczego najpierw głosujesz a dopiero później myślisz?
PS. Zmieniłem do 40 znaków, bo naprawdę trudno nawet u największego spamera znaleźć post mający mniej niż 20.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

No bo nie pomyslalem z tej strony ...ze taki spamer byl by banowany za to ze nie napisal posta minimum 40 znakow .. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Jestem za, bo ci, którzy głupio piszą będą musieli się troszkę natrudzić, by zawrzeć coś w tych dwóch linijkach...faktycznie to będą emotikonki, inne uśmieszki, wykrzykniki albo znaki zapytania, ale zawsze łatwiej będzie wykryć spamera...:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Jestem za oczywiscie :) Moze wreszcie skonczo sie tematy typu "zabawa" i "liczymy do ..." oraz te wspaniale wypowiedzi poparte doskonalymi argumentami np. "BARDZO FAJNY POMYSL"
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Sprawdziłem narazie ograniczenie jest minimum 2 znaki
 

DeletedUser10574

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Ło-matko. I po co to komu? Co wam to da? Nie które wypowiedzi wymagają krótkiej odpowiedzi, nawet jedno wyrazowej. I co? Z tego powodu mam sie rozpisywać o niczym? Posty typu 'fajne to, dobry pomysł' kasuje a to mi zajmuje 2 sekundy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Wlasnie mylisz sie test-modzie, jesli odpowiedz ma byc krotkowyrazowa to na priva niech ludzie sobie takie odpowiedzi piszo, a nie na forum gdzie oczekuje by byly konkretne odpowiedzi , a nie spam 2 czy 1 wyrazowy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

ogolnie rzecz biorac to wprowadzanie ograniczenia jakiegokolwiek na pisanie postow mija sie lekko z celem. nie mowie tu oczywiscie o poscie jednoslownym. ale czesto sie zdaza ze piszacy ma cos waznego do przekazania, ale niekoniecznie zabiera mu to wiecej jak 30 czy 40 znakow. i nie jest to spam. i co w tej sytuacji ma zrobic? bezsensownie wydluzac swoja wypowiedz zeby zostala zaakceptowana?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Dlatego staramy sie udoskonalic pomysl. To co teraz napisalem to juz jest ponad 40 znakow. Tak trudno napisac wypowiedz o takiej dlugosci ?? Dodaje sie 2 przymiotniki i juz . Co to ,analfabetyzm sie szerzy czy co ? Szczerze wotpie by ktos mial cos waznego do przekazania piszoc mniej niz 40 znakow....
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Poprostu jak to widzimy zgłaszajmy moderatorą a moderatorzy niech dają za to od razu bana i tyle:p


Ale 30 znaków to około 5 słów:D
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Ograniczenie minimalnej długości postu

Jestem za wprowadzeniem tego ograniczenia zmniejszylo by to spam o jakis tam procent ale zawsze cos! Z tym trzeba walczyc a nie wspierac!
 
Status
Zamknięty.
Do góry