Ogłoszenia na Forum Plemienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29954
  • Data rozpoczęcia

Czy według was to jest dobry pomysł?

  • Dobry

    Głosy: 47 63,5%
  • Zły

    Głosy: 10 13,5%
  • Mi obojętnie

    Głosy: 17 23,0%

  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser29954

Guest
Wpadłem na pomysł aby na forum plemienia było by małe okienko z ogłoszeniami założyciela lub administratorów. CZYTAĆ WSZYSTKO!

Więc, aby dodać ogłoszenia trzeba by wejść na forum plemienia wybrać zakładkę
i wybrać Nowy Temat. Wyglądało by to tak:

zapisanieogoszeniast2.jpg


Oto następujące kroki:

1. Tworzymy temat o nazwie dowolnej.
2. Wpisujemy treść wiadomości (jeśli ma to być ogłoszenie maksymalna długość wiadomości to 400 znaków)
3. Wybieramy opcję Ogłoszenie. Będzie to wtedy temat w tej zakładce jako normalny i będzie również wyświetlany na innych zakładach w małym okienku.

ogoszeniaglownelt2.png


Przyda się to np. wiele osób nie czyta wiadomości ale wchodzi na forum lub coś innego, albo jakaś osoba zablokowała wysyłanie wiadomości i nie dowie się o czymś to np. ogłoszenie na forum.

Czy to według was to jest dobry pomysł? Według mnie to mi taki pomysł jest potrzebny.
 

DeletedUser

Guest
No to dla tych co nie czytają, ale i nie wszyscy wchodzą na forum plemienia :cool:
 

DeletedUser27977

Guest
Całkiem dobry pomysł z tymi ogłoszeniami;)
I plus za wykonanie graficzne to rzadkość wśród pomysłów:rolleyes:
Głos na TAK
 

DeletedUser50560

Guest
Nie jest to niezbędne, ale przydatne. Dobrze, że przedstawiłeś swój pomysł graficznie :). Zagłosowałem na "Dobry" :D.
 

DeletedUser

Guest
jest mi to obojętne, zawsze przeglądam cale forum wiec i tak bym zauważył co założyciel napisał. Plus za przyłożenie się do tego pomysłu(wykonanie graficzne)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, lecz nie potrzebny, zawsze można umieścić takie coś w tekście wewnętrznym plemienia, nawet dorzucić link odsyłający do tematu:)

No chyba, że nie zrozumiałem tego tak jak trzeba :D
 

DeletedUser22906

Guest
A ja mam wątpliwości co do tego pomysłu.
1. Kto będzie miał możliwość wrzucania ogłoszeń?
2. Czy będzie mogło być więcej ogłoszeń niż 1?


A co do blokowania wiadomości, to takiego pacjenta się wywala z plemienia, skoro ignoruje nasze wiadomości. Miałem taki przypadek i przy każdej grupowej trzeba go było wycinać.

A tu jeszcze alternatywa dla tego pomysłu. Nowy dział, mianowicie "Ogłoszenia". Tam nie ma nic, tylko takie właśnie ogłoszenia.
 

DeletedUser46484

Guest
Pomysł dobry, ale ja bym wolał, jak by taka rubryczka mogła być dodana do tekstu wewnętrznego, bo nie każdy wchodzi na forum. Mogło by też przez to przeciągać się kilka wiadomości. Głosuje na dobry.
 

DeletedUser

Guest
W tekscie wewnętrznym sam mozesz korygowac
Tablicą Ogłoszeń :cool:
Bez takiego uprwanienia :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł wogóle niepotrzebny :)

Jak masz jakieś ważne ogłoszenia do członków plemienia to najlepiej rozesłać wiadomość grupową bo wtedy masz pewność kto przeczytał ...
 

DeletedUser

Guest
Wpadłem na pomysł aby na forum plemienia było by małe okienko z ogłoszeniami założyciela lub administratorów. CZYTAĆ WSZYSTKO!

Więc, aby dodać ogłoszenia trzeba by wejść na forum plemienia wybrać zakładkę
i wybrać Nowy Temat. Wyglądało by to tak:

zapisanieogoszeniast2.jpg


Oto następujące kroki:

1. Tworzymy temat o nazwie dowolnej.
2. Wpisujemy treść wiadomości (jeśli ma to być ogłoszenie maksymalna długość wiadomości to 400 znaków)
3. Wybieramy opcję Ogłoszenie. Będzie to wtedy temat w tej zakładce jako normalny i będzie również wyświetlany na innych zakładach w małym okienku.

ogoszeniaglownelt2.png


Przyda się to np. wiele osób nie czyta wiadomości ale wchodzi na forum lub coś innego, albo jakaś osoba zablokowała wysyłanie wiadomości i nie dowie się o czymś to np. ogłoszenie na forum.

Czy to według was to jest dobry pomysł? Według mnie to mi taki pomysł jest potrzebny.

Jak dla mnie to pomysł jest niepotrzebny, ponieważ możesz takie ogłoszenie dać na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest wysłanie wiadomości grupowej, a drugim sposobem jest stworzenie działu "Tablica ogłoszeń" na plemiennym forum.
 

DeletedUser71411

Guest
A mi się takie rozwiązanie podoba. Nie jest to niesamowite udogodnienie, bez którego nie moglibyśmy się obejść, aczkolwiek cieszy oko.

Forum na plemionach zawsze było ubogie, jednak niedawno wprowadzili zaznaczanie tematów do usunięcia oraz możliwość ich przenoszenia, za co chwała należy się adminom.
Jednak jeszcze, żeby forum było całkowicie funkcjonalne, można by dodać parę udogodnień. Oto jedno z nich.
 

DeletedUser

Guest
odp

Pomysł całkiem niezły, jednak przydałaby się dodatkowa opcja ankiety (takiej jak tutaj) na forum:) Często prosi sie ludzi o podjęcie pewnej decyzji, ankieta ułatwiłaby zliczanie głosów:)
 

DeletedUser77434

Guest
Pomysł taki sobie. Jeśli ktoś nie wejdzie na forum, to nie i tyle, a może się zdarzyć też tak że ludzie zacznę przeglądać tylko te ogłoszenia :/
Wykonanie na prawdę ładne ale może mieć skutki negatywne. Najlepsze rozwiązanie to wiadomość grupowa, bo każdy ją przeczyta.

No i zgadzam się z przedmówcą, że ankieta bardzo by się przydała. Jak jest jakieś głosowanie, każdy pisze nowy post czy jest na tak lub na nie, i później te głosy trzeba jeszcze podliczać. A tak wszystko by było jak na dłoni :)

Jeśli nie ma jeszcze takiej propozycji może ją załóż :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry