DeletedUser182378
Guest
Terminarz
Pierwsza kolejka 05.05 - 09.05
Druga kolejka 11.05 - 15.05
Dnia 16.05 zostanie ogłoszony dalszy format turnieju
Pierwsza kolejka 05.05 - 09.05
05.05 17:30-20:00 (Ziele)ni Podpalacze vs Freak Like Me
05.05 20:10-22:40 JedenZaWszystkich vs 3 osobowa elita
06.05 17:30-20:00 BWNW-G vs nigh wolf
06.05 20:10-22:40 Pro Ekipa i Konrad vs OrcsArCool
07.05 17:30-20:00 SPEED vs Inter
07.05 20:10-22:40 Last vs Oddział Bohaterów
08.05 17:30-20:00 *Sleepless Team* vs Fenicjanie
08.05 20:10-22:40 IILuM vs Join or Die
09.05 17:30-20:00 Hmm vs GoodBye!
09.05 20:10-22:40 Drużyna Domimo vs SHED BLOOD
Część drużyn zaczyna rozgrywki od drugiej kolejki.
05.05 20:10-22:40 JedenZaWszystkich vs 3 osobowa elita
06.05 17:30-20:00 BWNW-G vs nigh wolf
06.05 20:10-22:40 Pro Ekipa i Konrad vs OrcsArCool
07.05 17:30-20:00 SPEED vs Inter
07.05 20:10-22:40 Last vs Oddział Bohaterów
08.05 17:30-20:00 *Sleepless Team* vs Fenicjanie
08.05 20:10-22:40 IILuM vs Join or Die
09.05 17:30-20:00 Hmm vs GoodBye!
09.05 20:10-22:40 Drużyna Domimo vs SHED BLOOD
Część drużyn zaczyna rozgrywki od drugiej kolejki.
Druga kolejka 11.05 - 15.05
11.05 17:30-20:00 CzarneKruki vs 3 osobowa elita
11.05 20:10-22:00 Freak Like Me vs JedenZaWszystkich
12.05 17:30-20:00 starzy wyjadacze vs OrcsArCool
12.05 20:10-22:40 BWNW-G vs Pro Ekipa i Konrad
13.05 17:30-20:00 Z przypadku? vs Last
13.05 20:10-22:40 Oddział Bohaterów vs SPEED
14.05 17:30-20:00 Fenicjanie vs IILuM
14.05 20:10-22:40 Join or Die vs *Sleepless Team*
15.05 17:30-20:00 SHED BLOOD vs Hmm
15.05 20:10-22:40 Drużyna Domimo vs GoodBye!
11.05 20:10-22:00 Freak Like Me vs JedenZaWszystkich
12.05 17:30-20:00 starzy wyjadacze vs OrcsArCool
12.05 20:10-22:40 BWNW-G vs Pro Ekipa i Konrad
13.05 17:30-20:00 Z przypadku? vs Last
13.05 20:10-22:40 Oddział Bohaterów vs SPEED
14.05 17:30-20:00 Fenicjanie vs IILuM
14.05 20:10-22:40 Join or Die vs *Sleepless Team*
15.05 17:30-20:00 SHED BLOOD vs Hmm
15.05 20:10-22:40 Drużyna Domimo vs GoodBye!
Trzecia kolejka 17.05 - 21.05
Dodatkowa kolejka 23.05 - 28.05
17.05 17:30-20:00 (Ziele)ni Podpalacze vs JedenZaWszystkich
17.05 20:10-22:40 CzarneKruki vs Freak Like Me
18.05 17:30-20:00 nightwolf vs OrcsArCool
18.05 20:10-22:40 starzy wyjadacze vs Pro Ekipa i Konrad
19.05 17:30-20:00 Last vs Inter
19.05 20:10-22:40 Z przypadku? vs Oddział Bohaterów
20.05 17:30-20:00 Fenicjanie vs Join or Die
20.05 20:10-22:40 IILuM vs *Sleepless Team*
21.05 17:30-20:00 GoodBye vs SHED BLOOD
21.05 20:10-22:40 Hmm vs Drużyna Domimo
17.05 20:10-22:40 CzarneKruki vs Freak Like Me
18.05 17:30-20:00 nightwolf vs OrcsArCool
18.05 20:10-22:40 starzy wyjadacze vs Pro Ekipa i Konrad
19.05 17:30-20:00 Last vs Inter
19.05 20:10-22:40 Z przypadku? vs Oddział Bohaterów
20.05 17:30-20:00 Fenicjanie vs Join or Die
20.05 20:10-22:40 IILuM vs *Sleepless Team*
21.05 17:30-20:00 GoodBye vs SHED BLOOD
21.05 20:10-22:40 Hmm vs Drużyna Domimo
Dodatkowa kolejka 23.05 - 28.05
23.05 17:30-20:00 (Ziele)ni Podpalacze vs CzarneKruki
23.05 20:10-22:40 *SleeplessTeam* vs 3 osobowa elita
24.05 17:30-20:00 nighwolf vs Pro Ekipa i Konrad
24.05 20:10-22:40 starzy wyjadacze vs BWNW-G
25.05 17:30-20:00 Z przypadku? vs SPEED
25.05 20:10-22:40 Last vs *Sleepless Team*
26.05 17:30-20:00 JedenZaWszystkich vs CzarneKruki
26.05 20:10-22:40 3 osobowa elita vs (Ziele)ni Podpalacze
27.05 17:30-20:00 starzy wyjadacze vs nightwolf
27.05 20:10-22:40 OrcsArCool vs BWNW-G
28.05 17:30-20:00 Z przypadku? vs Inter
28.05 20:10-22:40 SPEED vs Last
23.05 20:10-22:40 *SleeplessTeam* vs 3 osobowa elita
24.05 17:30-20:00 nighwolf vs Pro Ekipa i Konrad
24.05 20:10-22:40 starzy wyjadacze vs BWNW-G
25.05 17:30-20:00 Z przypadku? vs SPEED
25.05 20:10-22:40 Last vs *Sleepless Team*
26.05 17:30-20:00 JedenZaWszystkich vs CzarneKruki
26.05 20:10-22:40 3 osobowa elita vs (Ziele)ni Podpalacze
27.05 17:30-20:00 starzy wyjadacze vs nightwolf
27.05 20:10-22:40 OrcsArCool vs BWNW-G
28.05 17:30-20:00 Z przypadku? vs Inter
28.05 20:10-22:40 SPEED vs Last
Ostatnio edytowane przez moderatora: