oferty rynkowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser184147
  • Data rozpoczęcia

Jestem:

  • za opcją nr 1

    Głosy: 0 0,0%
  • za opcją nr 2

    Głosy: 1 100,0%
  • przeciwny

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    1
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser184147

Guest
Witam
Chciałbym zaproponować swój pomysł odnośnie ofert rynkowych. Wiem że istnieje skrypt co do wyrównania surowców we własnych wioskach, ale ostatnimi czasy zwróciłem uwagę na oferty rynkowe. Problem polega na tym, iż nie mając konta premium mam szansę przyjęcia ofert rynkowych ze swoich własnych wiosek ( czyli w wiosce A wystawiam ofertę którą mogę przyjąć w wiosce B w budynku Rynek--> zakładka obce oferty), czego nie ma w Premium po prostu własne oferty rynkowe znikają (co może być uznawane jako błąd). Stąd moja propozycja co do KP, aby powstała nowa funkcja np poprzez ulepszenia Rynek --> zakładka Wszystkie twoje oferty w której to będzie możliwość przyjmowania ofert z własnych wiosek. Ogólnie rzecz biorąc są tu dwie możliwości które by to poprawiło:
opcja nr 1 Dodanie (albo poprawienie tzw błędu) funkcji przyjmowania ofert rynkowych z własnych wiosek w budynku Rynek--> zakładka obce oferty. Skoro osoby nie mające KP mają taką możliwość to dlaczego nie może to być i w drugą stronę
opcja nr 2 Dodanie funkcji wymiany rynkowej z własnych wiosek w budynku Rynek --> zakładka Wszystkie twoje oferty co spowodowało by czytelność i podział na własne/obce oferty rynkowe dotyczące konta premium (czyli kolejna korzyść wykupienia konta premium)
Mam nadzieję, że jasno wyraziłem swój pomysł :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry