Ofensywa Kuriera

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dziś się rozpoczyna ofensywa promocyjna Kuriera Plemion. Została przygotowana "paczka promocyjna" i wciągu trzech dni zostaną ogłoszone trzy konkursy, status skryptoteki jako oficjalnego zbioru legalnych skryptów oraz całkiem spontanicznie na wniosek jednej z naszych redaktorek (maarits) akcja społeczna mająca wywołać uśmiech u dzieci, które tego potrzebują. O wszystkim tym zostaną poinformowani wszyscy gracze dzięki uprzejmości Teamu Plemion. Jest to odpowiedź załogi Kuriera na niedawna dyskusję, która została wywołana w tym dziale (która na dobra sprawę Nas motywuje widząc, że ludziom zależy na Kurierze;) ).

Zapraszam do dyskusji, a przy okazji kolejne kroki "paczki promocyjnej" będą na bieżąco przeze mnie w tym wątku ogłaszane.

I tak więc pierwszy konkurs już został ogłoszony:

www.kurierplemion.pl/artykul/0/0/137/konkurs-na-najlepszy-artykul-w-kurierze-plemion.html

Kolejne jutro!
 

DeletedUser

Guest
Mam drobne pytanie dotyczące pierwszego konkursu.
Można przesłać kilka prac konkursowych, czy tylko jedną?
 

DeletedUser

Guest
Mam drobne pytanie dotyczące pierwszego konkursu.
Można przesłać kilka prac konkursowych, czy tylko jedną?

Możesz przesłać nieskończoną ilość prac:). Konkurs jest na artykuł/felieton/wywiad a nie autora tychże dzieł, zatem to każda z prac bierze udział w konkursie.
 

DeletedUser

Guest
Ja też mam pytania odnośnie pierwszego konkursu.

Po pierwsze, czy opowiadania o tematyce plemion/średniowiecza również się wliczają?
Po drugie, czy trzeba w nazwie/zajawce zaznaczać, że praca jest stworzona do konkursu, czy po prostu robić swoje, a wy przejrzycie pod koniec prace i te które będą o wyznaczonej tematyce wejdą do zabawy?
Ostatnie, trzecie pytanie - czy liczą się też prace pisane przed ogłoszeniem konkursu (przykładowo, mój wywiad z OlciQ), czy może dopiero te po ogłoszeniu, specjalnie stworzone na potrzeby konkursu?
 

DeletedUser

Guest
Ja też mam pytania odnośnie pierwszego konkursu.

Po pierwsze, czy opowiadania o tematyce plemion/średniowiecza również się wliczają?

Tak, poprawiłem także i w ogłoszeniu. Ogólnie każda dłuższa wypowiedź się wlicza.

Po drugie, czy trzeba w nazwie/zajawce zaznaczać, że praca jest stworzona do konkursu, czy po prostu robić swoje, a wy przejrzycie pod koniec prace i te które będą o wyznaczonej tematyce wejdą do zabawy?

Rób swoje, nie trzeba zaznaczyć, że to praca konkursowa:)

Ostatnie, trzecie pytanie - czy liczą się też prace pisane przed ogłoszeniem konkursu (przykładowo, mój wywiad z OlciQ), czy może dopiero te po ogłoszeniu, specjalnie stworzone na potrzeby konkursu?

Zastanowię się nad tym i pod koniec konkursu dam znać;). Może jakiś "czas uznaniowy" wprowadzę? Jeszcze nie wiem. Tak czy siak nie patrzcie co w przeszłości tylko zapraszam do pisania nowych pracy!:)
 

DeletedUser160287

Guest
Zapraszamy wszystkich uzdolnionych plastycznie i tych trochę mniej do robienia kartek ! :)

ps. miło, że dziś kurier przeżywa zatrzęsienie odwiedzin, przeczytanych i komentowanych artów ;)
 

DeletedUser

Guest
Zastanowię się nad tym i pod koniec konkursu dam znać;). Może jakiś "czas uznaniowy" wprowadzę? Jeszcze nie wiem. Tak czy siak nie patrzcie co w przeszłości tylko zapraszam do pisania nowych pracy!:)

Czas konkursu powoli dobiega końca, a nadal nie wiemy, czy prace opublikowane przed ogłoszeniem konkursu wchodzą w jego skład. Zostało coś ustalone?
 

DeletedUser154621

Guest
taka uwaga, może MOD usunie mój post to będę pisał go codziennie, bo podejrzewam, że problem nie dotyczy tylko mnie.

Artykuł napisałem już w listopadzie, do dziś go nie ma.

Konta na kurierze nie mogę zarejestrować, a sprawa toczy się już kilka miesięcy.
 

DeletedUser

Guest
taka uwaga, może MOD usunie mój post to będę pisał go codziennie, bo podejrzewam, że problem nie dotyczy tylko mnie.

Artykuł napisałem już w listopadzie, do dziś go nie ma.

Konta na kurierze nie mogę zarejestrować, a sprawa toczy się już kilka miesięcy.

Po 1 nie wiem czemu miałby mod usuwać, zgłosiłeś problem i jest on rozwiązywany. Byłbym wręcz niemiło zaskoczony jakby ktoś usunął tutaj jakikolwiek wpis dotyczący Kuriera bez mojej wiedzy.

Po 2 jak to napisałem Tobie w mailu, Twój artykuł weźmie udział w konkursie, a nie pojawił się tylko dlatego, że preferowałbym byś Ty go wstawił nie ja:). Jesli do 11 problem nie zostanie rozwiązany wstawię go osobiście. A i sprawa nie toczy się kilka miesięcy, problem zgłosiłeś całkiem niedawno. Ja wcześniej o nim nie wiedziałem bo system poprawnie działał gdy został wdrażany. Widać po drodze coś się zmieniło po stronie InnoGames.

Po 3 kwestia rejestracji nie dotyczy tylko Ciebie a całkiem sporej grupy graczy i to nie z ich winy. Wina leży po stronie systemu autoryzacji InnoGames, który z nieznanych przyczyn nawet po prawidłowej autoryzacji twierdzi, że uwierzytelnienie nie powiodło się. Sprawa jest rozwiązywana i niezależna od Nas. Zostaliśmy zobowiązani by system uwierzytelnienia działał na portalu więc go wprowadziliśmy i korzystamy z niego, a że on u części graczy nie działa to nie nasza wina, gdyż proces po naszej stronie został sprawdzony trzykrotnie od Twojego zgłoszenia dla pewności. Czekamy aż niemieccy technicy go rozwiążą.

Po 4 rejestracja na portalu z numerem 2.0 będzie inaczej rozwiązana by w razie jakichkolwiek problemów każdy mógł się zarejestrować i zgłosić problem autoryzacji. Wtedy będzie nadawany tymczasowy login użytkownikowi a jeśli on potwierdzi swą tożsamość np. pisząc do mnie pw w grze będę go akceptował z poziomu admina i będzie nadawany mu właściwy login. W tym momencie niestety, ale musiał bym konta - także Twoje - każdego gracza, który nie może się zarejestrować wklepywać ręcznie do bazy danych a jest to bardzo nieprofesjonalna praktyka w informatyce. Mam nadzieję, że nie będę do niej zmuszony gdyż InnoGames rozwiąże problem weryfikacji graczy.

Po 5 w razie dodatkowych pytań proszę pisać tutaj lub na maila jak dotychczas. Dodam jeszcze raz, że na początku działania portalu tej kwestii nie było i wszystko chodziło jak trzeba. Coś najwidoczniej ostatnio się zepsuło. Jak są problemy jakiekolwiek, proszę od razu do mnie pisać.

Za wszelkie niedogodności i problemy przepraszam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser154621

Guest
wcześniej pisałem z pirotechnikiem odnośnie konta

na konkursie mi nie zależy, bo przygodę z plemionami już zakończyłem
 

DeletedUser

Guest
wcześniej pisałem z pirotechnikiem odnośnie konta

na konkursie mi nie zależy, bo przygodę z plemionami już zakończyłem

Hmm rozumiem. Niestety mi nie przekazano nic na ten temat, spytam się go czemu. A czy zakończyłeś czy nie to prace pisać i tak dalej możesz:). Może przy okazji kubek wpadnie za wygraną?:)
 

DeletedUser137434

Guest
Fakt, Piotrek pisał mi o tym iż nie może się zarejestrować - błędy w autoryzacji.
Poradziłem by spróbował ponownie za jakiś czas i sprawdził czy dobrze wpisuje hasło i login.

Wiedziałem że system autoryzacji jest pisany przez stronę Niemiecką, a Łukasz i KOWR dopasowali do portalu ją.
Dlatego nie przekazałem tego Tobie AQ. Widać mój błąd.
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
482
w nocy dostałam pw od znajomego, który również ma problem z zarejestrowaniem się
 
Status
Zamknięty.
Do góry