Odznaczenie - no life

  • Rozpoczynający wątek Ambitny ekwilibrysta
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o mym pomyśle?

  • Okey

    Głosy: 304 81,9%
  • Nie

    Głosy: 67 18,1%

  • W sumie głosujących
    371
Status
Zamknięty.

DeletedUser158465

Guest
Bardzo dobry pomysł,myślę że byłbym w top 5 na pewno ;p

ale zmieniłbym to odznaczenia Złoto,jest zbyt duże :/


1500h to ja w cs'ie przez 8 miesiecy zrobilem, a plemiona przy tym nom stop online,
pomysl nijaki, bo gracze siedzacy bardzo duzo chcieli by ich wrogowie wiedzieli o nich jak najmniej ;p
 

DeletedUser159480

Guest
1500h to ja w cs'ie przez 8 miesiecy zrobilem, a plemiona przy tym nom stop online,
pomysl nijaki, bo gracze siedzacy bardzo duzo chcieli by ich wrogowie wiedzieli o nich jak najmniej ;p

1500h? To przecież 63 dni, a więc dwa miesiące. Ponad dwa miesiące gry non stop grałeś w grę w przeciągu 8 miesięcy, nie wygląda to dobrze. Odstaw grę, dobrze Ci to zrobi :)

Ludzie strasznie uparli się na to siedzenie non stop przed komputerem. W Plemionach na prawdę nie jest istotny fakt ile siedzisz przed monitorem, ale jak często się logujesz. Nie trzeba siedzieć 24/7, aby trafić do TOP'ki.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
1500h? To przecież 63 dni, a więc dwa miesiące. Ponad dwa miesiące gry non stop grałeś w grę w przeciągu 8 miesięcy, nie wygląda to dobrze. Odstaw grę, dobrze Ci to zrobi :)

Ludzie strasznie uparli się na to siedzenie non stop przed komputerem. W Plemionach na prawdę nie jest istotny fakt ile siedzisz przed monitorem, ale jak często się logujesz. Nie trzeba siedzieć 24/7, aby trafić do TOP'ki.

wystarczy na 5 min co godzine, wiec i tak nie mozesz wyjsc ze znajomymi, bo wojsko bedzie stalo we wsi :C
lepiej isc przed telewizor i sluchac glupot ;)
 

DeletedUser159480

Guest
Nie wiem jak organizujecie sobie czas, ale ja jakoś potrafię wyjść ze znajomymi ;)
 

DeletedUser173864

Guest
Pomysl niby fajny,ale po co ma przeciążać system.Fajniej by bylo jakby byl limit wejścia na konto dzienne.Np. możesz 2h dziennie siedziec na plemionach.Gra by się wyrównala i no-lify by nie mialy przewagi nad ludzmi z zyciem prywatnym
 

DeletedUser161082

Guest
Jak dal mnie pomysł w deche :) Powinno być coś takiego. Zawsze miałbym szybko złoto.
 

DeletedUser167118

Guest
Bardzo ciekawy pomysł ale jeśli np copik Cię wyloguje albo sam przez przypadek wyjdziesz kub będziesz chciał się na komórkę przełączyć to wtedy będzie od nowa obliczało xd
 

DeletedUser174659

Guest
Chyba miałbym złoto już po 1 dniu 1 godzinie i 1 minucie od startu serwera :|
Szkoda, że to nie pyknie, bo poniektórzy szybko by wbijali w/w odznaczenie :)

Jestem na tak btw.
 

DeletedUser

Guest
Witam,

Czy wprowadzenie tego ma sens ? W pewnym sensie tak - byśmy widzieli kto ma duże rachunki za prąd :)
Przykładowo Heroes4 w ciągu miesiąca ma spędzone 11h i 20 minut - ranking ciekawy.
Oczywiście by nie było żadnych nagród dla TOP Nollife :)
 

DeletedUser153359

Guest
Dobra rzecz ludzie zaczeliby rzymac swoje konta 24/7 30 dni w tygodniu non stop online aby takie nabyc rzecz jasna godizny na odznaczeniu bylyby dalej naliczane nawet jakbysmy wyszli na max 5-10 minut bo komus odlaczy neta i ma po bandzie :( dziennie tak myslo no-lifa dnia zdobywaloby 600-700 osob :D
 

DeletedUser

Guest
Naprawdę , fajny , bardzo fajne bym zdobył to odznaczenie w 62 dni :) Jestem ZA
 

DeletedUser

Guest
Ej , albo nie zróbmy zamiast odznaczenia '' no - life '' - tak jak ranking agresora,obrońcy itd. czyli no-life nocny , poranny ,wieczorny , dzienny co wy na to ?
 

DeletedUser

Guest
Na plemionach jestem prawie 24/7 ,więc to może być moje pierwsze odznaczeni dzienne :)
 

DeletedUser163461

Guest
a pytanie:
czy to liczyłoby się godziny on-line bez przerwy,czy po prostu suma godzin on-line? bo to robi WIELKĄ różnicę:)
 

DeletedUser

Guest
Takie odznaczenie stało by się tylko powodem nadmiernego grania w plemiona i zostawiania włączonej gry non-stop. Myślę, że obejdzie się bez tego.
 

DeletedUser170633

Guest
Po co? Na co? itp.
Odznaczenie zbędne. Po co wróg ma wiedzieć że jesteśmy no life'm ?
Na NIE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry