Odznaczenia Wsteczne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser181427
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser181427

Guest
Witam,

zauważyłem, że ostatnio zaczęły pojawiać się odznaczenia za wygrane światów, w momencie zamykania których system otrzymywania tych odznaczeń jeszcze nie istniał, jednak tyczy się to tylko niektórych światów i nie widzę w tym żadnej prawidłowości. Nie widzę również informacji na ten temat nigdzie. Ktoś coś wie na ten temat?
 

DeletedUser123183

Guest
Odnosnie odznaczeń to ja mam bardzo ważne pytanie (i na czasie)...
Czy będzie odznaczenie za przeczytanie wszystkich Waszych wiadomosci odnosnie zmiany czasu??
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Pozwolę sobie uściślić: odznaczenia za wygrania światów dotyczą i/lub będą dotyczyć tylko światów, na których jakiekolwiek odznaczenia były kiedykolwiek włączone, a gracz nie uczynił odznaczeń prywatnymi. Te dwa warunki konieczne MUSZĄ być spełnione, by odznaczenie za wygranie historycznego świata pokazało się na liście odznaczeń, gdy taka funkcja zacznie dotyczyć określonego archiwalnego świata; dodatkowo widoczność odznaczeń z innych światów musi być włączona, a i NIE MA odznaczeń za światy Szybkie i Specjale (bo odbywają się na serwerach pls1 i plc1, które są resetowane po rundach, a nie zamykane).
 

DeletedUser181427

Guest
Jeśli mnie pamięc nie myli nie przypominam sobie, żeby jakiekolwiek odznaczenia były kiedykolwiek włączone na świecie 20, 35 czy 43, jednak za światy 20 dostałem odznaczenie, za świat 35 widziałem takowe u znajomego, za świat 43 natomiast nie dostałem. Dla mnie nadal strasznie pogmatwane, natomiast dziękuję, za rozwianie przynajmniej części wątpliwości,
 
Status
Zamknięty.
Do góry