Oddam wszystkie PP za...

  • Rozpoczynający wątek NoName2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć. Na wstępie sorry za "chwytliwy" temat, ale jakoś trzeba waszą uwagę przyciągnąć ;) Do rzeczy:

O co chodzi?

Zamierzam wystartować w konkursie Kuriera na najlepszy artykuł o tematyce Plemion/średniowiecza. Wpadłem na pomysł urozmaicenia pracy poprzez dodanie KLIMATYCZNYCH obrazków do opowieści. I tu zaczyna się Twoja rola...

Co trzeba zrobić?

Będę potrzebował około 4 (być może więcej, wszystko zależy od długości mojej pracy [czyt. od tego jak fantazja mnie poniesie :D]) obrazków. Mają przypominać wyglądem średniowieczne ryciny, czyli coś al'a:

127631-Plawienie-czarownicy-na-siedemnastowiecznej-rycinie-angielskiej.jpg

schneider_mittelalter.jpg


Zależy mi aby praca miała białe/beżowe(czyt. "plemionowate") tło, po to, by ładnie wyglądała na Kurierze (można samemu spojrzeć na tło do artykułów w Kurierze i dopasować jakiś kontrast). Prace mają mieć rozmiar mniej-więcej 300x225. Tematy obrazków podam później, po napisaniu większej części pracy. (na razie mogę zdradzić, że będą to klimaty spalonego słońcem pagórka z postacią na szczycie, bądź fragment domu, np. komoda z oknem i kwiatkiem na parapecie). Nie wymagam jakiś arcydzieł, bądź bardzo szczegółowych prac typu robienie rycerza w pełnej, dokładnie odwzorowanej zbroi. Najważniejszy jest klimat i przyłożenie się do pracy, a nie szczegółowość. Nie szukam również prac ściągniętych z neta bo znaleźć takie każdy głupi potrafi. Wysil się, stwórz ze mną coś fajnego dla innych!

Podsumowując:

- około 4 obrazki
- wielkość mniej więcej 300x225 [mogą być mniejsze, ale w dobrym smaku. Nie szukam małych avatarków...]
- wygląd przypominający średniowieczne ryciny, czyli białe/beżowe tło z głównym wątkiem na środku, bez wielu szczegółów. Świetnie byłoby jakby boki pracy były np. rozmazane, albo np. nierówno zakończone, aby przypominać stary, zniszczony(bądź spalony) po bokach arkusz papieru
- prace trzeba wykonać do 11 grudnia!
- trzeba włożyć trochę serducha

Zapłata, czyli to co lubicie najbardziej ;)

Nagrody w konkursie:

1 miejsce - kubeczek oraz 600 punktów premium,
2 miejsce - kubeczek oraz 400 punktów premium,
3 miejsce - kubeczek oraz 200 punktów premium.

W związku z tym, że nie gram już na żadnym świecie w Plemiona i grać w najbliższym czasie nie mam zamiaru wszystkie PP które ewentualnie się wygra oddam twórcy obrazków. Innymi słowy dla mnie kubek, dla Ciebie PP. Oczywiście trzeba brać pod uwagę zajęcie miejsc poza podium, wtedy za obrazki nie płacę NIC. Jest to więc trochę taka rosyjska ruletka. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba nie licząca tylko na zapłatę, a po prostu chcąca stworzyć coś wyjątkowego.

Oczywiście oprócz zapłaty w artykule będzie promocja Twoich "usług" graficznych ;)

Zapewne zadajesz sobie teraz pytanie: "Zaraz zaraz, ale czy ten NoName2 w ogóle umie coś sensownego tworzyć? Jaka jest szansa na wygraną?". Niestety, nie odpowiem wam na to pytanie. Zapraszam do Kuriera, tam w "Szukaj" możecie wpisać sobie mój nick i wyskoczą wam moje wcześniejsze prace. Przeczytajcie i sami sobie oceńcie czy warto ryzykować stratą paru godzin na tworzenie.

Info dla chętnych

Proszę o stworzenie szkicu obrazka:

"Droga prowadząca do średniowiecznego miasta" (czyli np. po środku droga z piasku prowadząca do rozmazanego miasta, po prawej jakaś chata a po lewej ognisko z pijanym wojakiem. Czy coś w ten deseń).

i dodanie jego w komentarzach. Osobę z najładniejszym szkicem zaproszę do projektu pisząc na PW tematy innych obrazków.

Pozdrawiam :)
 
Do góry