Ochrona początkowa

  • Rozpoczynający wątek jaguar57
  • Data rozpoczęcia

Co powinno się zrobić z ochroną początkową?

  • przedłużyć o kilka dni

    Głosy: 1 11,1%
  • niech tak zostanie

    Głosy: 7 77,8%
  • lepiej skrócić

    Głosy: 0 0,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam:) ! Mam pewien problem ochrona poczatkowa jest za krótka!Przez to nudno mi się gra. obok mnie są same opuszczone wiochy:( ! Po za tym noobom spodobała bysię gierka i by rozgłaszali o niej po szkołach :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ochrona początkowa

moim zdanie walisz jakis paradoks jak moze byc krótka i sie nudzic(ochrona)
chcesz dłuższa i bedziesz sie wiecej nudził bo nikt nie bedzie ciebie najażdzał itp. gdyby trwała dłuzej to dopiero by była nuda ty ani inny gracz nie mogłby atakowac na samym poczatku i duzo osób by sie zniechceciło czekaniem do tego momentu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ochrona początkowa

jest nudna bo są same opuszczone wiochy.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ochrona początkowa

To sa opuszczone bo inni graczez tzn byli wlascicele tych wioch przestali grac..
Nie jest nikogo wina ze cie tam umiesciło akurat, usun to konto i zarejestruj sie od nowa moze bedziesz miał sasiadów .
 

DeletedUser25260

Guest
Odp: Ochrona początkowa

Bez sensu ta propozycja ! Zdecydowanie NIE !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ochrona początkowa

Niech tak, zostanie, bo 5 dni wystarczy.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Ochrona początkowa

witam:) ! Mam pewien problem ochrona poczatkowa jest za krótka!Przez to nudno mi się gra. obok mnie są same opuszczone wiochy:(

Nie widzę zależności przyczynowo-skutkowej. Jeśli ktoś nie umie grać, to nie ma dla niego znaczenia czy ochrona będzie trwała 5 dni i zjadą go 6. dnia, czy będzie trwała 10 dni i zjadą go 11. dnia...
Poza tym, że im szybciej zakończy grę, tym szybciej będzie mógł zacząć rywalizację od nowa i wypróbować jakąś inną taktykę dojścia do szczytów sławy.

Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry