Ochrona początkowa-mapa

  • Rozpoczynający wątek mx1000
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    408
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Według mnie zaznaczenie osobnym kolorem na mapie graczy z 'ochrona początkową" to zbyt duże ułatwienie.
 

DeletedUser49655

Guest
Według mnie zaznaczenie osobnym kolorem na mapie graczy z 'ochrona początkową" to zbyt duże ułatwienie.

owszem, jest to ułatwienie, ale ja na plemiona poświęcam bardzo mało czasu ze względu na moje obowiązki. wchodzę, zlecam budowę czy rekrutację, wysyłam wojo i spadam. wnerwia mnie, kiedy wysyłam atak, a tu niespodzianka: gracz ma ochronę początkową... PESZEK:p
 

DeletedUser

Guest
Też uważam że takie coś bardzo by się przydało, ułatwiło by to znacznie pracę że tak powiem :).


Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Super pomysł, czasami to denerwuje jak przez pół godziny szukasz kogoś, kto już nie ma ochrony (na nowych światach). Jeśli to wprowadzą to od razu będzie wiadomo kogo atakować. :rolleyes:
 

DeletedUser49296

Guest
ja jestem za, aby cos takiego bylo tez dla graczy, ktorzy nie moga byc atakowani, jezeli stosunek agresor: obronca wynosi wiecej niz 20:1
 

DeletedUser141335

Guest
Jestem zdecydowanie na nie. Dlaczego? Ponieważ ochrona początkowa dotyczy tylko pierwszych kilku dni gry, w trakcie których logowania są najczęstsze i naprawdę nie jest wielkim problemem zapamiętanie którzy z kilkunastu otaczających nas graczy mają ochronę początkową, a którzy nie.
Poza tym konto premium daje taką informację po najechaniu kursorem na wioskę, tak samo jak i datę ostatniego naszego ataku na tą wioskę, więc modyfikowanie mapy dla kilku leniwych graczy, którzy nie potrafią zapamiętać sytuacji na mapie w okresie najaktywniejszej gry i dodatkowo nie chce im się najeżdżać kursorem na wioski raczej nie ma sensu.

zgadzam się, konto premium daje już takie możliwość więc nie wprowadzą takiej opcji dla graczy bez kp, skoro na was admini nie zarabiają to po co mają wam pomagać ? :)

codziennie jedno piwko mniej i w przeciągu tygodnia macie KP na miesiąc :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry