Ochrona początkowa-mapa

  • Rozpoczynający wątek mx1000
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    408
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Od razu przejdę do rzeczy.

Proponuję, aby gracze objęci ochroną początkową byli wyszczególnieni na mapie. Można by dla nich zrobić np. inny kolor kropki przy wiosce(coś jak kolor czarny dla graczy którzy mają aktywny tryb śpiący). Jeśli z kropką by nie dało rady to może jakiś znaczek przy wiosce... Coś co by ich umożliwiło odróżnić na mapce.
 

DeletedUser105376

Guest
Jak masz KP to możesz zaznaczyć ich sobie:p
Ale mogło by to być i bez KP:D
 

DeletedUser109506

Guest
to dobry pomysł można by się zoriętować którzy są objęci ochroną początkową ( ułatwiłoby to grę ) jestem na tak ale pod warunkiem że, byłoby dostępne dla wszystkich nie tylko dla posiadających konto premium :)
 

DeletedUser

Guest
Naprawde dobry pomysł :) Oczywiście dostep dla wszystkich.
 

DeletedUser

Guest
Tak, takie coś by się przydało nie zawsze się chce klikać na gracza żeby sprawdzić czy nie jest pod ochroną.
 

DeletedUser8099

Guest
jeśli ma sie premium to po najechaniu na wioske jest pokazana informacja czy właściciel ma jeszcze ochroną i jeśli tak to do kiedy
 

DeletedUser

Guest
Coś takiego jest (bądź było, bo jakiś czas tam nie zaglądałem) na Travianie, jesli mnie pamięć nie myli widoczne jest to w profilu.

Głos na tak, przyspieszy farmienie, ale trzeba na to popatrzeć z pozycji graczy farmionych... Niektórzy może mają nadzieję, że agresor ich nie zauważy/będzie myślał że ochronka nadal trwa :) Tak czy inaczej, popieram pomysł.


jeśli ma sie premium to po najechaniu na wioske jest pokazana informacja czy właściciel ma jeszcze ochroną i jeśli tak to do kiedy

Zauważyłem Twój post dopiero po napisaniu swojego :)
Aczkolwiek nadal popieram pomysł, oznaczenie takich graczy jeszcze przyspieszy zorientowanie się w okolicy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser132492

Guest
Bardzo na tak. Niejednokrotnie denerwuje mnie, kiedy wybieram wojska i tu nagle okazuje się że gracz ma ochronę. Proste do wprowadzenia i lekkie. Nie zmienia formuły gry.
Jestem na tak.
Temat jest dowodem że potrzeba matką udogodnień:)
 

DeletedUser135451

Guest
Dlaczego nie Moim zdaniem specyficznie
to Można zrobić łatwo i szybko
jestem za
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Sensowna propozycja. Umozliwiloby to graczom zbednych pomyłek jakie niekiedy się zdarzają.

Głos oczywiscie na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Jestem zdecydowanie na nie. Dlaczego? Ponieważ ochrona początkowa dotyczy tylko pierwszych kilku dni gry, w trakcie których logowania są najczęstsze i naprawdę nie jest wielkim problemem zapamiętanie którzy z kilkunastu otaczających nas graczy mają ochronę początkową, a którzy nie.
Poza tym konto premium daje taką informację po najechaniu kursorem na wioskę, tak samo jak i datę ostatniego naszego ataku na tą wioskę, więc modyfikowanie mapy dla kilku leniwych graczy, którzy nie potrafią zapamiętać sytuacji na mapie w okresie najaktywniejszej gry i dodatkowo nie chce im się najeżdżać kursorem na wioski raczej nie ma sensu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135451

Guest
Ale są zdarzenia takie w których gracz od razu po wystartowaniu się rejestruje na poszczególny świat
i na przykład te miejsce mu nie pasowało i zmienia je jednocześnie nie wchodzi na tam tą wioskę
i mija tydzien inny gracz dochodzi tam i myśli czy ten facet jest po ochronie czy nie.
Można to sprawdzić bardzo łatwo Ale co wam zależy aby coś takiego powstało na plemionach
 

DeletedUser87654

Guest
Jestem zdecydowanie na nie. Dlaczego? Ponieważ ochrona początkowa dotyczy tylko pierwszych kilku dni gry, w trakcie których logowania są najczęstsze i naprawdę nie jest wielkim problemem zapamiętanie którzy z kilkunastu otaczających nas graczy mają ochronę początkową, a którzy nie.
Poza tym konto premium daje taką informację po najechaniu kursorem na wioskę, tak samo jak i datę ostatniego naszego ataku na tą wioskę, więc modyfikowanie mapy dla kilku leniwych graczy, którzy nie potrafią zapamiętać sytuacji na mapie w okresie najaktywniejszej gry i dodatkowo nie chce im się najeżdżać kursorem na wioski raczej nie ma sensu.

Wybacz, ale mi np nie widzi się zapamiętywanie kilkunastu nicków. To, że farmisz kilka wiosek w okolicy, i potrafisz spamiętać wszystkie nicki, to naprawdę Twój problem.
Ogólnie na tak.
 

DeletedUser37348

Guest
... naprawdę nie jest wielkim problemem zapamiętanie którzy z kilkunastu otaczających nas graczy mają ochronę początkową, a którzy nie.

No chyba że jest ich już kilkudziesięciu, wtedy zaczyna się problem ;)
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak,takie oznakowanie jest przydatne i jest to bez znaczenia czy ktoś jest leniwy czy nie.Niejednokrotnie nasza lokacja na mapie jest w takim położeniu że tych wiosek jest dużo i żeby się zorientować trzeba je wszystkie(prześwietlić) po kolei a tak jeden rzut oka i wszystko jest jasne.Nie wszyscy posiadają konto premium i myślę że takie oznakowanie dałoby równe szanse w grze wszystkim.
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak nie czabędzie tracić mnustwa czasu na to żeby farmić jeśli jest koło kogoś multi samych początkujących.
 
Status
Zamknięty.
Do góry