Ocena odpowiedzi.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24964
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

DeletedUser24964

Guest
Mam pewną propozycję, wziętą z innego forum, a mianowicie ocenianie odpowiedzi. W dziale pytania, pod każdą odpowiedzią byłoby okno, w którym można by było ocenić odpowiedź trzema ocenami:
- Bardzo dobra odpowiedź.
- Nie dokładna odpowiedź.
- Odpowiedź niepoprawna.
Oceniać odpowiedzi mogliby użytkownicy z rangą miecznik, bądź wyższą (Chodzi o to aby użytkownicy nie robili multinkont i nie głosowali 10 multinoknt na "Odpowiedź niepoprawna"). Gdy 10 osób oceni jakąś odpowiedź na "Odpowiedź niepoprawna" to ów post sam się kasuje. Ułatwiłoby to pracę moderatorom, ponieważ odpowiedzi nieprawdziwe same by się kasowały, a inni usserzy mogliby zwrócić uwagę na błąd nie pisząc postu. Takie coś istniałoby tylko w dziale pytania.
Graficzny projekt:
http://img135.imageshack.us/my.php?image=ocenapr6.png
Dla przykładu posłużyłem się postem shotera.
 

DeletedUser25359

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

TAK
byłoby to brane jako dodatkowa reputacja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Według mnie od tego są repy na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Ułatwic pracę moderatorom możesz poprzez raportowanie postów, poprzez niekomentowanie spamu czy innych beznadziejnych postów.

Chcesz ocenic post? Przyznaj jego autorowi reputację.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

W ogóle niepotrzebne. Od tego są punkty reputacji, a podczas dodania repy możemy napisać komentarz.

Czyli, nie. ^^
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Ułatwic pracę moderatorom możesz poprzez raportowanie postów, poprzez niekomentowanie spamu czy innych beznadziejnych postów.

Chcesz ocenic post? Przyznaj jego autorowi reputację.

Tak samo uważam, niestety ludzie tutaj już zapomnieli chyba o opcji raportowania złych postów, a to jest bardzo przydatne.

Propozycja słaba, co tu ukrywać. :)
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Po co takie coś, jeśli jest już system reputacji i opcja raportowania postów?

Przeciw.
 

DeletedUser1743

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

No, nikt nie raportuje złych postów. Jeśli ktoś źle odpowie można napisać posta że gada głupoty i tyle. A nawet jeśli by to weszło to nie wiem czy 10 osób aż by klikało na niepoprawną.
 

DeletedUser25993

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Moim zdaniem topic powinien być już zamknięty :) Wypowiedziało się dostatecznie wiele osób z odpowiednim wyjaśnieniem swojego zdania, czyli:
Nie, bo od tego są reputacje na forum.
W 100% ich popieram:]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Ułatwic pracę moderatorom możesz poprzez raportowanie postów, poprzez niekomentowanie spamu czy innych beznadziejnych postów.

Chcesz ocenic post? Przyznaj jego autorowi reputację.

sluchajcie tego pana bo on miewa racje nader czesto :pPP do oceniania mozesz tez wykorzystywac gwiazdki. od tego sa, a nikt nie uzywa
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Według mnie pomysł jest zbyteczny. Można przecież komuś odjąć reputację albo raportować zły post.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25536

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Od tego jest reputacja...(po której ci pewno wszyscy pojadą)
 

DeletedUser27653

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Tez jestem na nie jak wszyscy inni, bo sa od tego repy:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ocena odpowiedzi.

Bez sensu co co to da już jest reputacja ;)
 

DeletedUser

Guest
Zamknąć Temat!

Lepiej zamknijcie temat, bo już nie ma reputacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry