Oceń Piosenkę

DeletedUser

Guest
Radek! (jeśli takie nadano Ci imię) musiałam wykasować swoją odpowiedź,bo napisałeś szybciej ode mnie :)

Co do piosenki to daje 3/5

Moja propozycja to piosenka Tori Amos - Smells like teen spirit. Lecz nic nie zastąpi Nirvany :(
 

DeletedUser

Guest
Radek! (jeśli takie nadano Ci imię) musiałam wykasować swoją odpowiedź,bo napisałeś szybciej ode mnie :)

Co do piosenki to daje 3/5

Moja propozycja to piosenka Tori Amos - Smells like teen spirit. Lecz nic nie zastąpi Nirvany :(

Dano mi Radosław, za co - jak już się w pełni usamodzielnię - schowam ojcu sztuczną szczęke... Wiesz, że dopiero niedawno, gdy przyjrzałem się Twoim wypowiedziom, zauważyłem że Ty to Ona a nie on? :)

Piosenka mi nie podeszła, nie do końca przepadam za tym stylem - -3/5.

Ale, żeby zostać w klimacie, piosenka w której się zakochałem, boski utwór śpiewany przez anioła...
Epica - Memory
 

DeletedUser

Guest
Bardzo piękna piosenka (5/5 oczywiście), a teraz jedna z moich ulubionych(ten sam klimat):

My immortal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
5/5... Amy Lee, kolejna ta najpiękniejsza...:) Istny anioł, istny cud...
A piosenka klimatyczna jak mało która...


A Fine Frenzy - Almost Lover ( na żywo) Choć moim zdaniem nie to samo pod względem wykonania co Amy Lee czy Simome Simons, ale jak się usłyszy refren, to kazdy zrozumie że coś w tym jest... Świetna rytmika poza tym.

4/5 nie może się równać z poprzednimi w tym klimacie:)

No to zmieniam brzmienie ale....... zostaje przy Amy Lee

Bring me to life

Także bardzo lubię jej słuchać, ale kto nie lubi słuchać takiego głosu:)
 

DeletedUser

Guest
No to zmieniam brzmienie ale....... zostaje przy Amy Lee

Bring me to life

Także bardzo lubię jej słuchać, ale kto nie lubi słuchać takiego głosu:)

Kolejny raz 5/5, i co najciekawsze nie robi to się nudne :)

A teraz mistrzyni scenicznej prezentacji :), spiewaczka operowa, Tarja Turunen, królowa symfonicznego metalu, żywa legenda: Nightwish - Phantom of The Opera (na żywo), polecam posłuchać piosenki całej, od początku do końca, od deski do deski...
 

DeletedUser

Guest
A teraz mistrzyni scenicznej prezentacji :), spiewaczka operowa, Tarja Turunen, królowa symfonicznego metalu, żywa legenda: Nightwish - Phantom of The Opera (na żywo), polecam posłuchać piosenki całej, od początku do końca, od deski do deski...

Miłe dla ucha, ale jakoś mnie nie porwało 3/5.

Utwór, który mnie zachwycił(i dalej go uwielbiam) w dzieciństwie. Pamiętam jak go słuchałem non-stop na moim walkmanie.

It`s my life
 

DeletedUser

Guest
Wiesz, że dopiero niedawno, gdy przyjrzałem się Twoim wypowiedziom, zauważyłem że Ty to Ona a nie on? :)

Piosenka mi nie podeszła, nie do końca przepadam za tym stylem - -3/5.

Radku,bardzo się zasmuciłam czytając te słowa.. :(
Po zakończeniu mojej gry kilka razy przekazano mi konta.Oczywiście wszystkie były pod nickami męskimi.Uważano mnie wówczas za mężczyznę.

Tu specjalnie nadałam sobie taki,a nie inny nick by oznajmić całemu światu,że jestem dziewczyną.



Fajne,4/5

Trochę inny klimat : The Fear
 
Do góry