Oceń osobę nad sobą

DeletedUser122807

Guest
Nick: 3/5 - cyfry
Avek: 4/5 - nawet, nawet
Podpis: 4/5 - ogólnie sygna mi się podoba choć ten skromny tekst nie pasuje do tak obszernej sygnatury.
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
630
Hmmmm... Farmie Zwiadem

Nick: 5/5 - podoba mi się, taki związany z plemionami:)
Avek: 4/5 - dość powiedzmy orginalny
Podpis: 5/5 - świetny, nic dodać, nic ująć:D
 

DeletedUser

Guest
NicK: 2/5 Za długi i że tak powiem zbyt uniwersalny ;)


AveK: nima... :D


PodpiS: 2/5 Nic szczególnego.Kolorystyka nie przemyślana.
 

DeletedUser

Guest
Nick: 3/5 trudno wymówić
Avatar: 1/5 akurat Jagielloni to nie lubię...
Podpis: 3/5
 

DeletedUser125784

Guest
RomanDmowski

Nick-Nie wiem czy to twoje imię i nazwisko, ale brzmi bardzo dobrze. Tak czy inaczej 5/5
Avatar-Z punktu widzenia graficznego to nic szczególnego 3/5
Podpis/sygna-Każdy ma takie czy owakie poglądy, ja osobiście dostrzegam więcej plusów bycia członkiem UE. Ale brawo za inwencję i inicjatywę. 4/5

Ogólnie-Jeden z starszych graczy, po sygnaturze od razu można się domyślić o kogo chodzi :)
 

DeletedUser

Guest
RomanDmowski

Nick-Nie wiem czy to twoje imię i nazwisko, ale brzmi bardzo dobrze. Tak czy inaczej 5/5
Avatar-Z punktu widzenia graficznego to nic szczególnego 3/5
Podpis/sygna-Każdy ma takie czy owakie poglądy, ja osobiście dostrzegam więcej plusów bycia członkiem UE. Ale brawo za inwencję i inicjatywę. 4/5

Ogólnie-Jeden z starszych graczy, po sygnaturze od razu można się domyślić o kogo chodzi :)

Roman Dmowski to jeden z ludzi walczących o niepodległą Polskę,o ile mnie pamięć historyczna nie myli to był polityk albo muzyk :D


P.S Proszę nie brać pod uwagę mojego postu bo był kierowany do regisa.(Proszę nie oceniać)
 

DeletedUser

Guest
Polityk Narodowej Demokracji.
Słowo ,,walczył" w Poslce kojarzy się z walka militarną, on walczył politycznie, nie tylko o niepodległość ale i o odzyskanie świadomości narodowej, miedzy innymi - i on jak i Endecja mają spore zasługi w tym, co udało się uzyskać po 1918.

Do oceny teraz jest Regis, przypominam :)
 

DeletedUser160335

Guest
Polityk Narodowej Demokracji.
Słowo ,,walczył" w Poslce kojarzy się z walka militarną, on walczył politycznie, nie tylko o niepodległość ale i o odzyskanie świadomości narodowej, miedzy innymi - i on jak i Endecja mają spore zasługi w tym, co udało się uzyskać po 1918.

Do oceny teraz jest Regis, przypominam :)

Jako, że jestem osobą wredną i przewrotną, to ocenię Ciebie:)

Roman Dmowski:

Nick: 5/5 za przypomnienie o historii Polski, no i nick z sensem i przesłaniem - Jak najbardziej mi sie podoba:) lubię nicki z przesłaniem lub jakąś grę słów;) to przejawy inteligencji, której na świecie coraz mniej:)


Awatar: 4/5 Ciekawy i zsynchronizowany z tematyką nicku, ale jest to trochę prosta grafika i dlatego nie ma maxa:)

Podpis: Nie popieram tego do końca... fakt faktem, jest w tym trochę racji, bo przez tą strefę "shengen" czy jak się to pisze, Polscy inwestorzy bardzo tracą, bo bogaty inwestor z zachodu wykupuje za większą cenę molochy, które niegdyś zasilały ZSRR... No i taki zachodni biznesmen jest w Polsce bezkonkurencyjny;) ah! Miałem Cię ocenić;] 4/5


Ogólna ocena: 5/5 ponieważ całość trzyma się "ładu i składu" a przy tym wygłaszasz swoje racje:) Ale czy w ZSRR mógłbyś wygłaszać w ten sposób swoje poglądy?;] czyli nie do końca UE jest jak Związek Radziecki;D tutaj masz przynajmniej swobodę w głoszeniu swoich racji;]
 

DeletedUser21561

Guest
Narwany Grzybiarz

Nick: 4/5 Brakuje mu tego czegoś. Na plus przewrotność
Awatar: 3/5 Niewyraźny. Napisu nie jestem w stanie rozszyfrować nie ważne jak bym się nie wysilał.
Podpis: 4/5 Część pierwszą mogłeś sobie darować, część drugą większość prossów powinna sobie wziąć do serca.

Ogólnie: -/5 Nie znam
 

DeletedUser

Guest
Nutzz

Nick: 4/5
Avek: 3/5
Podpis: 2/5

Ogolem wszystko do poprawki ... ; d Ale dziekuje za mile slowa o mnie :) tez z checia bym cos powiedzial o koledze... ; d ale niestety nie kojaze.. ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ziomek sseebbaa

Nick-Inwencji twórczej brak. 3/5
Avatar-4/5
Podpis/sygna-5/5
 

DeletedUser122807

Guest
ziomek sseebbaa

Nick-Inwencji twórczej brak. 3/5
Avatar-4/5
Podpis/sygna-5/5


Nick: 4/5 - bo Cię lubie:cool: Ale gdybym miał oceniać tak szczerze to 3/5, powód? Ano, że lepiej by wyglądał ten nick bez kropki;)
Avek: 5/5
Podpis 5/5

I jaki powód zmiany konta?
 

DeletedUser

Guest
Farmie Zwiadem

nick:5/5
avek:4/5 już mi się znudził, robisz avki na zamówienie to skombinuj coś nowego:)
podpis:5/5
 
Do góry