OBRZEŻA + Zapełnienie

aszxqw92

Zwiadowca
Mapa jest poświęcona obrzeża a zapełnienia są tworzone po przez kto większą masę ma a że Elite jest wymieszane z EL a EL ma większą masę wygrało ono.
Ale celem mapy jest ukazanie obrzeży a środek to tylko zapełniony żeby nie było pustek w środku :)

125dhl

Miecznik
upload_2018-10-3_6-57-28.png

Moje typy na obrzeża to
Ogórki bo zajeli cala cwiartke
Agresty maja duzo aktywnych graczy (ogólnie jest ich bardzo duzo :)
Wipy otoczone mogą mieć ciężko przetrwac

aszxqw92

Zwiadowca
Pod koniec października na pewno coś się zmieni i zapewne wrzucę gifa jakiegoś ale do tego czasu jeszcze 3 tygodnie więc trzeba spokojnie czekać na jakieś zmiany bo póki co to są pojedyncze podbicia :)

aszxqw92

Zwiadowca
Upadek S! jest dziwny ale fakt że ZONA odpadła nie jest dziwny z jej położeniem.
Ktoś musi stracić żeby drugi zyskał.

EditionOne

Miecznik
Upadek S! jest dziwny ale fakt że ZONA odpadła nie jest dziwny z jej położeniem.
Ktoś musi stracić żeby drugi zyskał.
A mnie to nie dziwi.
Pytanie jakie plemiona zyskają na upadku Syndykatów, a którym skomplikuje się sytuacja.

Z innych plemion, które mogą coś ugrać wydaje mi się *CAC*.

zielonias

Ciężki Kawalerzysta
Trochę przesadziłeś. W Syndykatach widocznie coś nie zgrało i nie było na starcie trzonu, który by ciągnął plemię.
Do tego doszła nieodpowiednia dyplomacja i brak reakcji na zagrożenia.

W każdym razie. Gra toczy się dalej i jedni zyskali, a drudzy stracili.
No skoro dowodztwo Syndykatu pisze ze nie ma czasu na ogarnianie plemienia i musi oddac to komus z zewnatrz no to co tu mowić wiecej. Dwie osoby z rady zwalaly obowiazki na siebie :) Poszly 2 wsie i od razu wiadomosc ze kombinuja do kogo tu przejsc :)

Nowa mapka by sie przydala bo troszke sie uklad sil zmienil :)

125dhl

Miecznik
kto wszedl na miejsce S ?? Nie mam za wiele czasu, praktycznie nie wiem niczego poza k45 (tu tez informacje szczatkowe) dlatego prosze o sugestie w sprawie mapek obrzezy to bede je chetnie tworzyl.