Obozy wojenne

  • Rozpoczynający wątek Jazon
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz??

  • Dobre, podoba mi się.

    Głosy: 108 36,4%
  • NIe, nie podobra mi się.

    Głosy: 99 33,3%
  • Nie mam zdania na ten temat.

    Głosy: 15 5,1%
  • Tak, ale po poprawkach (napisz co poprawić).

    Głosy: 32 10,8%
  • Nie, ale jak wejdzie to się nie obrażę.

    Głosy: 43 14,5%

  • W sumie głosujących
    297
Status
Zamknięty.

DeletedUser99970

Guest
Za dużo w tym bałaganu - a kto będzie atakować wojskami z jakiegokolwiek obozu jeśli nie dadzą na to wszyscy zgody. Przychodzę do obozu jako szpieg, daje znikomą ilość woja do obozu i lecę na ustawiony wcześniej teren gdzie czeka już odpowiednia grupa defa :p

Fajny pomysł z tym obozowiskiem mobilnym, jeśli jest wojna każdy gracz miał by możliwości założenia takiego obozu (jednego) w wyznaczonej przez plemię okolicy i z tego miejsca bojować ( już mówię że nie da się go przejąć i nie ma w nim nic - to tylko baza wypadowa, sam piach i nieco łużek polowych :p)

To było by o tyle fajne że było by ryzyko ze wysłane wojo gdzieś daleko, dawało by spore szanse odbicia wiosek agresora, i z 2 strony możliwość walczenia nawet z najlepszymi. Szybka nocna akcja, dajemy z 5 obozów obok lidera plemienia - nawalamy w niego offem i grubasem i jest po nim :] wracamy w tereny obronne wiosek :p
Można by na takie akcje stworzyć nowa jednostkę desantowa np: najemnik - miał by ładny off (ok 100), lecz żeby nie było bez wzmacniania całego woja pomniejszony deff powiedzmy nieco mniej niż pika (ogólnie 15,kawalenia 25, łuki 20:]
 

DeletedUser

Guest
Jeśli w takich obozach gromadziłoby się deffa byłoby to dobre. Przykładowo:

- Zarządca zakłada obóz plemienny. Moim zdaniem można by było ich wprowadzać kilka. 4 na kontynent? Ludzie z plemienia wysyłają tam deffa. Off - nie ma mowy. W czasie, gdy ktoś jest atakowany i ma uprawnienia może wysłać do siebie pewną ilość deffa. Chociaż to nie przejdzie pewnie - za duża zmiana, choć przydałoby się.
 

DeletedUser

Guest
Ale po co to niby, to coś w roli kolejnej wioski, do wyżywienia ...
 

DeletedUser79795

Guest
Przeciw.

1. Brakłoby wolnych miejsc na kontynencie dla wszystkich.
2. Przekombinowane.
3. Kto obroniłby atak z obozu plemiennego? Po zrzutce wszystkich off byłby nie do zbicia.
 

DeletedUser100749

Guest
Jestem za NIE!

Pomyślcie i zastanówcie sie jakby mapka wyglądała???
Albo jakby to weszło w gre to np.
Gram sobie i chce założyć ten obóz
Potrze, a tam nie ma miejsca w moich najbliższych okolicach i co?
Mam być bez tego obozu???
Jestem za NIE!!!:D
 

DeletedUser

Guest
na Nie jestem;) nie potrzebne i przekombinowane jak ktoś to wcześniej napisał;)
 

DeletedUser8581

Guest
Wyobraź sobie sytuacje gdy na początku świata ktoś zakłada typowe plemie masówkę i wszyscy jej członkowie zsyłają wojska do jednej wioski. Stworzyby się off nie do zatrzymania!!!
 

DeletedUser101454

Guest
Poroniony pomysł! trzeba będzie dodać kolejne jednostki pola itd.. za dużo pracy dla administracji i za duża skomplikowalność dla graczy!
 

DeletedUser87284

Guest
Pomysł - beznadziejny !
Oczywiście głos na nie !
Po 1. Nie pisze się ,,mór" tylko mur.
Po 2. Mapa by wyglądała jak wysypisko śmieci
Po 3. Jak by się to ,,przejęło" i by ,,upadło" czy ,,zniknęło" to co ze szlachcicem ???
Po 4. W grze nigdy nie będzie nowych jednostek wprowadzonych.
Po 5. Co z nowymi wioskami jak każdy gracz powiedzmy np. 500 000 pkt by mógł stworzyć takich obozów mnóstwo ?
Po 6. Jak plemion jest w czołówce kilkadziesiąt,albo kilkaset i tak każde ma kilku wrogów i wszyscy chcą wybić siebie na wzajem za pomocą takich obozów plemiennych to co by było na mapie ???
I po 7. Pomysł do bani,głos na nie jak już wcześniej wspomniałem.
Dziękuję bardzo... ;D
PS : Co do pkt.5 to chodzi mi o pola,które są ograniczone na każdym świecie a jak każdy przy każdym graczu stworzy obozy wojenne to nie wiadomo jak szybko by się świat zapełnił (pyt.retoryczne ; błyskawicznie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Oczywiście wszyscy by widzieli obozy, niezależnie kto by je zbudował. W obozie znajduje się tylko mór na 1 poziomie.

:D:D:D Rozbawiłeś mnie tym pomysłem:)
Zbuduj taki obóz ,prześlij wojska a twoja niedoszła zwierzyna stanie się natychmiast myśliwym i rozniesie Ci w pył to co tam stacjonowało, zanim zdążysz o tym pomyśleć.

Poza tym kunszt tej gry polega nie tylko na atakowaniu ale i na umiejętności bronienia się.
W łeb wezmą wszystkie koordynaty obliczeniowe itp.

Plemiona maja swój specyficzny charakter jako gra i wymaga od gracza troszkę poświęcenia czasowego i intelektualnego.Nie wystarczy tylko klikać na placu "ok"
kiedy wysyłamy atak czy wsparcie. W wielu przypadkach trzeba jeszcze policzyć kiedy kliknąć.

Stanowczo na NIE.
 

DeletedUser119234

Guest
pomysl ma swoje wady i swoje zalety... ja jestem bez zdania (kolejny bajerek)

ludzie czemu na sile probojecie cos zrobic w grze? jak chcecie cos zrobic, to zapraszam do nauki php htmla javy mysql'a i zrob swoja gre sam !
 

Turgsmen

Miecznik
Wynik reakcji
6
Pomysł genialny przyda się to, ale nowych jednostek raczej nie będzie i może byś coś powiedział o kościele czy wiarę będzie miał czy nie.
Pomysł do dopracowania.
 

DeletedUser122463

Guest
Jak dla mnie to zbyt kombinowane. Wole jak jest teraz bo tak jest dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry