Oblężenie zamku powraca - komentarze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser175007

Guest
Są wymagania punktowe by uczestniczyć w tym wydarzeniu? Ponoć u niektórych jest u innych nie ma xD
 

DeletedUser

Guest
Zarąbiście xd użyłem najemników zanim pokazały się zadania i mam 0/12 xd
 

DeletedUser174291

Guest
Event został UŁATWIONY, nagrody są tańsze i silniejsze... to bardzo zatrzęsie światami :p Chyba trochę za bardzo, bo wydaje mi się, że ten event da dużą przewagę biorącym w nim udział. Ale z drugiej strony... nie trzeba zużywać dodatkowych najemników, więc cały udział w evencie to kliknąć 16x co 8h, a nie co 10/30/60 minut. Czyli więcej osób będzie mogła sobie pozwolić na pełny udział ;)
 

DeletedUser120399

Guest
Event został UŁATWIONY, nagrody są tańsze i silniejsze... to bardzo zatrzęsie światami :p Chyba trochę za bardzo, bo wydaje mi się, że ten event da dużą przewagę biorącym w nim udział. Ale z drugiej strony... nie trzeba zużywać dodatkowych najemników, więc cały udział w evencie to kliknąć 16x co 8h, a nie co 10/30/60 minut. Czyli więcej osób będzie mogła sobie pozwolić na pełny udział ;)

tak ale bedac w plemieniu 6 osobowym mamy pozamiatane jesli chodzi o bonusy dla calego plemienia....


edit: czyli :)
moim zdaniem kompletnie glupio rozwiazane...osoby bedace w plemieniu i nie robiac nic tez dostana bonus dla plemienia jesli zostanie on osiagniety a my w 6 zapieprzajac jak idioci mozemy nawet nie osiagnac pierwszego poziomu (200k monet)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser88045

Guest
Oblężenie zamku
tassak 2015-11-24 14:04:58
Witam,

Jako płacący klient chciałbym zaprotestować przeciwko wprowadzeniu tego eventu po raz kolejny na światach bez farmienia, ponieważ zmienia on znacząco zasady i wymusza zmianę stylu gry już w trakcie rozgrywki, na co trudno jest mi przystać. Nie po to ludzie tacy, jak ja, wybierają świat bez farmienia (wymagający mniejszej częstotliwości logowań), aby zmuszać ich potem tym i podobnymi eventami do stałej obecności w grze, aby nie zostawali w tyle za innymi. I proszę nie tłumaczyć mi, że bonusy, które można w tym evencie uzyskać mają marginalne znaczenie dla rozgrywki, bo nie jest to prawda.

Pozdrawiam.
mainsin 2015-11-24 14:08:56
Witaj tassak,

O komentarze w sprawie eventu prosimy tutaj: https://forum.plemiona.pl/showthrea...amku-powraca-komentarze&p=1857853#post1857853.

Pozdrawiam,
MainSin
Opiekun Projektu
tassak 2015-11-24 14:14:27
Dziękuję za informację, wiem o istnieniu tego tematu na forum, ale moim celem nie jest błahe skomentowanie sprawy, tylko zgłoszenie problemu. Tak jak wspomniałem, jestem płacącym klientem firmy Innogames, która w moim odczuciu, nie wywiązuje się prawidłowo z umowy świadczenia usługi w takiej formie, za jaką zdecydowałem się wcześniej tej firmie zapłacić. Mam nadzieję, że wyraziłem swoje stanowisko dość jasno i że moja skarga zostanie przekazana odpowiednim osobom.

Pozdrawiam.
mainsin 2015-11-24 14:18:54
Przekazujemy opinię tylko ze wskazanego tematu. System zgłoszeń nie jest miejscem na feedback.

Pozdrawiam,
MainSin
Opiekun Projektu
tassak 2015-11-24 14:23:22
Po raz kolejny powtórzę, że nie przedstawiam opinii, tylko zgłaszam błąd, naruszenie zasad umowy między klientem, a firmą świadczącą usługę. Czy zauważa Pani różnicę między tymi dwoma sprawami?

Pozdrawiam.
mainsin Nowe 2015-11-24 14:25:34
Wprowadzenie wydarzeń nie jest naruszeniem zasad, a to co Pan pisze, to Pańska opinia, którą chętnie przekażemy twórcą, jeśli pojawi się w odpowiednim temacie.

Pozdrawiam,
MainSin
Opiekun Projektu

Rozumiem, że teraz moja 'opinia' zostanie przekazana gdzie trzeba?
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem, że teraz moja 'opinia' zostanie przekazana gdzie trzeba?

daj spokój akurat ten wydarzenie nie wymaga dużo częstszego logowania się, pamiętam co się odwaliło na 91 :haha: , tam to było dopiero niesprawiedliwe :(
 

DeletedUser120399

Guest
daj spokój akurat ten wydarzenie nie wymaga dużo częstszego logowania się, pamiętam co się odwaliło na 91 :haha: , tam to było dopiero niesprawiedliwe :(

przeciez na kazdym swiecie jest identyczne...

tak czy inaczej kolejny raz nie przemysleli tego
 

DeletedUser

Guest
dokładnie, ale tamto wydarzenie z godłami to parodia była i tamte nagrody nie można powiedzieć że nie zmieniały rozgrywki, jak rozwój x2 dawały :rolleyes: .
 

DeletedUser181932

Guest
Pytanie.
Ten 10% zagrody jest do czasu aż nas zjadą czy do końca eventu?
 

DeletedUser189905

Guest
Czy przedmioty kupione na jednym świecie da się użyć na innych?
 

DeletedUser180971

Guest
na arkadii 2 uczestniczy max 12 osób w mojej grupie więc wątpię żebyśmy zbili chociaż 3 zamki przez te parę dni XD za czym to idzie wątpię bym mógł uzbierać na bonusy które mnie najbardziej interesują...
 

DeletedUser18304

Guest
Event został UŁATWIONY, nagrody są tańsze i silniejsze... to bardzo zatrzęsie światami :p Chyba trochę za bardzo, bo wydaje mi się, że ten event da dużą przewagę biorącym w nim udział. Ale z drugiej strony... nie trzeba zużywać dodatkowych najemników, więc cały udział w evencie to kliknąć 16x co 8h, a nie co 10/30/60 minut. Czyli więcej osób będzie mogła sobie pozwolić na pełny udział ;)
Ano, myślałem, że kicha będzie, a tu jednak coś na plus. Tyle, że chyba sobie zielonych flag nie pozdobywam za zadania. :/
 

DeletedUser180971

Guest
Super pierwszy dzień ewentu minął a My nadal 25 PŻ pierwszego zamku :) po za tym że event jest niesprawiedliwy to ok...
 

DeletedUser75292

Guest
Super pierwszy dzień ewentu minął a My nadal 25 PŻ pierwszego zamku :) po za tym że event jest niesprawiedliwy to ok...

To niemożliwe żeby Twój zamek miał 25 PŻ od początku. Sprawdź w raportach czy nie przyszedł Ci raport o zniszczonym zamku. Prawdopodobnie Twoja grupa rozbija już drugi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry