Wydarzenie Oblężenie zamku (lipiec 2017)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
561

Drodzy Gracze,

nawet jeśli ostatnio zrównaliście zamki z ziemią, to Wasi wrogowie odbudowali swoje siedziby i powracają z pełną mocą! Zatem najwyższy czas by ponownie wykorzystać swoich najemników aby udowodnić, że żadne struktury obronne nie są przeszkodą dla Waszych armii!

Wydarzenie Oblężenie zamku powraca! Rozpocznie się 12 lipca 2017 i będzie się odbywał na wszystkich światach oprócz Szybkich oraz Special.

Start: 12.07.2017, 14:00
Koniec: 26.07.2017, 14:00
Światy: Wszystkie "normalne" + Arkadia

Dołącz do oblężenia
Będziecie mogli dołączyć do oblężenia z przeglądu wioski oraz poprzez ikonkę płonącego zamku w prawym górnym rogu ekranu. Zamek i oblegające go armie pojawią się na ekranie wydarzenia po jego rozpocząciu. Każdy z Was będzie próbował zburzyć zamek wraz z 49 innymi graczami z Waszego świata.

Na ekranie wydarzenia będziecie mieli możliwość wspomóc różne obszary ataku, wykorzystując do tego posiadanych najemników. Ich dostępna liczba będzie wyświetlana w górnej części ekranu wydarzenia. Nowi najemnicy będą dołączać do Waszej armii co 30 minut, aż do osiągnięcia ich maksymalnego stanu - 16.


Za każdym razem gdy zdecydujecie się wesprzeć jeden z obszarów oblężenia, wysyłana jest jedna grupa spośród Waszych dostępnych najemników, a pasek postępu danego obszaru ataku zwiększa się o cztery punkty.


Oblężenie składa się z trzech obszarów, w których możecie brać udział:

- Najazd: kiedy pasek postępu jest pełen, 1-5 punktów obrażeń (plus bonus bombardowania) zostanie zadany zamkowi.
- Ostrzał morski: kiedy pasek postępu jest pełen, dodaje 50% postępu do pasku Najazdu oraz Bombardowania
- Bombardowanie: kiedy pasek postępu jest pełen, zadaje 1 punkt obrażeń zamkowi, oraz zwiększa o 3 punkty obrażenia zadawane przez Najazd.

Każdy obszar wymaga różnej ilości najemników do aktywowania. Ostrzał morski ma najkrótszy pasek postępu, a najazd najdłuższy


Burzenie zamku
Kiedy zamek osiągnie 0 PŻ (Punktów Życia) zostanie zniszczony. Medale, które znajdowały się w środku zostaną rozdzielone po równo dla wszystkich uczestniczących w oblężeniu graczy, a na miejsce zniszczonego zamku pojawi się nowy, z jeszcze większą ilością medali w środku.

Otrzymacie również odpowiednią ilość medali w zależności od rankingu w każdym z obszarów ataku. Im więcej wspomagasz dany obszar, tym większa szansa na otrzymanie większej ilości medali!

Kiedy zamek ma mniej niż 10 PŻ pojawia się możliwość złupienia go. Zada to 1 punkt obrażeń i przydzieli dodatkowe medale (dostępne na światach z opcjami premium).


Pomaganie własnemu plemieniu
Jeśli jesteście członkiem plemienia, każdy zdobyty medal zostanie także wliczony w Postęp Plemienia. Kiedy określona ilość medali zostanie zdobyta, dla całego plemienia zostanie aktywowany 48 godzinny bonus!

Możecie również raz w ciągu dnia dokonać wkładu własnego do puli plemiennej. Takie medale zostaną dodane tylko do puli plemiennej, nie zaś do Waszej osobistej (dostępne na światach z opcjami premium).


Wykorzystanie posiadanych medali
Wasze ciężko wywalczone medale mogą być użyte w sklepie wydarzenia, aby wymienić je na cenne nagrody. Oczywiście zdobyte w ten sposób zasoby pozostaną w Inwentarzu także po zakończeniu wydarzenia, więc kupując je możecie myśleć perspektywicznie.

Po zakończeniu wydarzenia sklep wciąż pozostanie dostępny przez 24 godziny, abyście mieli możliwość wykorzystania zdobytych medali. Po tym czasie ekran wydarzenia zniknie, zaś wszystkie niewykorzystane medale zostaną bezpowrotnie skasowane.

Prosimy mieć na uwadze, że jeśli w trakcie wydarzenia wybierzecie opcję przeniesienia na świat Arkadia, to posiadane medale NIE zostaną na niego przeniesione!

Więcej o wydarzeniu możecie się dowiedzieć z naszego filmu z poprzedniej edycji wydarzenia:

Życzymy Wam powodzenia w zabawie! Najeżdżajcie zamki dla sławy! I dla medali!

Chętnie poznamy Wasze opinie na temat wydarzenia, które prosimy umieszczać w tym temacie.

Wasz Plemiona Team