O Skryptotece

DeletedUser

Guest
Mógłby ktoś napisać, jak to jest z tymi zagranicznymi skryptami? Bo mam kilka ciekawych z poza tego forum. Też trzeba je zgłaszać (i czy w ogóle można, skoro nie jesteśmy autorem skryptu)?


E: Kurde, nawet skrypt wysyłający raport do konwertera przestał działać;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159480

Guest
Mógłby ktoś napisać, jak to jest z tymi zagranicznymi skryptami? Bo mam kilka ciekawych z poza tego forum. Też trzeba je zgłaszać (i czy w ogóle można, skoro nie jesteśmy autorem skryptu)?


E: Kurde, nawet skrypt wysyłający raport do konwertera przestał działać;/

Można, jeśli licencja nadana przez autora skryptu na to pozwala. W praktyce jednak oznacza to, że większość skryptów ma zapis w licencji, która blokuje możliwość ich kopiowania, nie mówiąc już o ich edycji, czy zwykłym tłumaczeniu. Rozmawiałem w tej sprawie z Administracją.
 

DeletedUser157137

Guest
Padl niestety skrpcik balansujacy surowce miedzy wszystkimi wioskami. Nie otwiera sie ta strona "zewnetrzna" ze tak ja nazwe , czy ktos wie dlaczego moglby sie przy tym pobawic ?
 

DeletedUser159420

Guest
Padl niestety skrpcik balansujacy surowce miedzy wszystkimi wioskami. Nie otwiera sie ta strona "zewnetrzna" ze tak ja nazwe , czy ktos wie dlaczego moglby sie przy tym pobawic ?

Faktycznie nie działa. Tylko, że całość która obliczała była po stronie serwera a nie skrypta więc trzeba pisać od nowa. To było tak, że skrypt przekazywał dane do strony i ona wczystko obliczała i dawała ci linki + konakt ze skryptem.
 

DeletedUser170520

Guest
Mam pytanie. Kiedys gralem na s44 i uzywalem takiego skryptu czy narzedzia ktory poprzez najechanie na wioske myszka na mapie pozwalal mi wyswietlac informacje o wojskach surowcach itp. Wie ktos moze co to bylo?
 

DeletedUser170520

Guest
hmm.. jakie 15 znakow ,nie za bardzo rozumiem.

Aaa dobra mam :D dzieki wielkie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser97099

Guest
Witam.

Czy moglby ktos mi wytlumaczyc ,dlaczego nagle i nieoczekiwanie ,jak do tej pory dlugo dzialajace skrypty nagle nieoczekiwanie przestaja dzialac? Dzis padl skrypt opisujące ataki ,dziwi mnie to ze tak dlugo dzialal pomimo tylu aktualizacj plemion ,a dzis nagle przestal dzialac;/;/;/
 

DeletedUser159480

Guest
To nie jest tylko i wyłącznie wina wprowadzonych zmian w grze jako aktualizacje, ale też nawarstwiają się zmiany w przeglądarkach, które dzięki BRAKU edycji skryptów na bieżąco powodują to, że nie działają one poprawnie albo w ogóle nie śmigają.

Musiało dojść do takich zmian w kodzie gry, które zmieniły poprawne działanie skryptów. Nie pozostało nam nic innego jak czekać na ogarniętych 'skrypterów', którzy poklikają tu i ówdzie i poprawią to co się pochrzaniło.

Sam osobiście mam DZIAŁAJĄCY skrypt do opisywania ataków - chętnych zapraszam na pw. Nie udostępniam tutaj, bo nie jestem jego autorem.

EDYCJA
Mój skrypt też się schrzanił, proszę nie pisać w tej sprawie (ładny spam już mam i tak :p) - jak będę miał sprawny to odezwę się w tym temacie. Kwestia najbliższych dni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165130

Guest
Mój też cholera nie działa - a wytrzymał tyle aktualizacji ;[
 

DeletedUser16760

Guest
javascript:format='$J, $P($W)';changeTime=false;function rename(){var script=document.createElement('script');script.typ e='text/javascript';script.src='http://plemiona.hostingasp.pl/scripts/rozkazy.js';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script)rename();

ten skrypt nie dziala ale nie z powodu aktualizacji a z powodu ze dlasza czesc tego skryptu na innym serwerze wygasla a chodzi dokladnie o ten link


jak by ktos mial ta czesc skryptu która się znajdowała w tej lokalizacji to z chęcią go szybko naprawie i udostępnię.
 

DeletedUser174820

Guest
w ogóle mam jedno zasadnicze pytanie - jaki jest obecnie sens skryptoteki, skoro 90% skryptów z niej już nie działa?
ktoś to w ogóle kontroluje?
 

DeletedUser159480

Guest
w ogóle mam jedno zasadnicze pytanie - jaki jest obecnie sens skryptoteki, skoro 90% skryptów z niej już nie działa?
ktoś to w ogóle kontroluje?

Za Skryptotekę NIE ODPOWIADA Innogames, tylko sami 'skrypterzy', którzy publikują tam swoje dzieła. A to, że nikt ich nie modernizuje to już inna sprawa. Brakuje ludzi do tego. Kiedyś jeszcze ktoś tam coś próbował pozmieniać i jakoś to szło, teraz nikt nie bierze się za to, ewentualnie we własnym zakresie to robią, a zmian w Skryptotece nie publikują. Bardzo ładnie to działa przykładowo u naszych zachodnich sąsiadów, tam mają ogromną liczbę DZIAŁAJĄCYCH skryptów, no.. ale tam są chętni ludzie do pomocy, tutaj jakoś ich nie widać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser93204

Guest
Za Skryptotekę NIE ODPOWIADA Innogames, tylko sami 'skrypterzy', którzy publikują tam swoje dzieła. A to, że nikt ich nie modernizuje to już inna sprawa. Brakuje ludzi do tego. Kiedyś jeszcze ktoś tam coś próbował pozmieniać i jakoś to szło, teraz nikt nie bierze się za to, ewentualnie we własnym zakresie to robią, a zmian w Skryptotece nie publikują. Bardzo ładnie to działa przykładowo u naszych zachodnich sąsiadów, tam mają ogromną liczbę DZIAŁAJĄCYCH skryptów, no.. ale tam są chętni ludzie do pomocy, tutaj jakoś ich nie widać.

Takie czasy...Bo to Polska nie elegancja Francja..
 

DeletedUser159480

Guest
A czy zachodnie skrypty działają na wschodzie?

Niektóre działają, niektóre nie - większość niestety nie śmiga. Wrzucić ich tutaj też nie można, bo zaś są wszystkie 'oznakowane' i będzie problem z prawami do nich (licencje, itd), a już na pewno nie zrobi tego oficjalnie nasz Support.
 

DeletedUser174820

Guest
przydałoby się chociaż w tej skryptotece info że nie działa, albo coś, w końcu odnośnik do niej jest ze strony głównej, do czegoś to jednak zobowiązuje.
chociaż ja osobiście bym wywalił te nie działające, same z siebie nagle nie zaczną znów żyć.

ale o czym ja w ogóle mówię skoro oficjalna pomoc to strona, gdzie czas się zatrzymał na s65: klik!
 
Do góry