Numer specjalny Wiki już gotowy!

Status
Zamknięty.

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Drodzy Gracze,
Niezmiernie miło jest mi oddać w Wasze ręce kolejny numer naszego Miesięcznika. Różni się on od poprzednich, gdyż oprócz standardowej porcji artykułów, Zespół przygotował dla Was niespodziankę.

W tym miesiącu możecie przeczytać następujące prace:
  • Trzy wywiady - odpowiedzi na pytania redakcji udzielali: Wojsen, Fircyk2015 oraz moja skromna osoba
  • Poradnik dla najświeższych stażem dotyczący efektywnej gry i walki o wysokie miejsca w rankingu przygotowany z czołowymi graczami polskiej sceny Plemion
  • Podsumowanie roku 2015 na Szybkich Plemionach (ze względów technicznych artykuł zostanie opublikowany jutro)
  • Omówienie Oblężenia Zamku 2015

Znajdziecie je pod TYM linkiem. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Z pewnością nie możecie doczekać się niespodzianki, o której wspomniałem wyżej. Nie trzymam Was w niepewności :) Chciałbym ogłosić rozpoczęcie się Plebiscytu na Gracza Roku 2015! Więcej informacji znajdziecie w TYM temacie.


Tradycyjnie już zapraszamy do dyskusji na temat Wiki: https://forum.plemiona.pl/showthread.php?117851-Luźne-dyskusje-na-temat-Pomocy

Jednocześnie przypominamy o możliwości wysyłania propozycji pytań do wywiadu z wybranym przez Was członkiem Teamu
(więcej informacji znajdziecie w dziale Wiki na Forum)



Wasz Plemiona Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry