nowy przedmiot w zbrojowny

  • Rozpoczynający wątek Predator1996
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł?

  • Tak!

    Głosy: 29 18,7%
  • Średnio

    Głosy: 16 10,3%
  • NIE!

    Głosy: 110 71,0%

  • W sumie głosujących
    155
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może być dodać nowy przedmiot w zbrojowni,dodawałby on 60% do ataku i 40%do obrony wylosowanej jednostce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26050

Guest
Chyba cie głowa boli. Wyobrażasz sobie CK z takim przedmiotem? Na nie.
 

DeletedUser

Guest
Ale jak atakuje się toporami,lekkimi,łucznikami konnymi,taranami i rycerze,a rycerz mający ten przedmiot wylosowałby naprzykład bonus pikom albo szlachcie,to by atakujący nic nie zyskał.
 

DeletedUser26050

Guest
A nie wystarczają ci te przedmioty co są? Po co dodawać następne?
 

DeletedUser74044

Guest
za dożo tego bonusu!!! pomysł jest do bani :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
CK ma dużo obrony

Nie jest potrzebny ten przedmiot CK i tak ma dużo obrony no i ataku również ;)
________________________________
jkamis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser116163

Guest
Częściowo zgadzam się :p

Więcej przedmiotów będzie działać na korzyść plemion :p Lubię gry w której nie tylko umysł jest ważny, ale jak i również w mniejszym stopniu szczęście :]

Co do tego przykładowego przedmiotu mówię stanowczo NIE! Ten kto by przyfarcił - zdobył ten przedmiot byłby panem świata :rolleyes: Rozumiem, że szczęście w grze jest ważny, ale bez przesady żeby zwycięstwo nad danym graczem zależało od przedmiotu - przegięcie...

Zaznaczę opcje - Średnio
 

DeletedUser

Guest
to może złote kalesony, co by wojo szybciej chodziło o 20 - 30 % - chyba dość ciekawy pomysł? ;p

:eek:
 

DeletedUser

Guest
Zbędny i niepotrzebny pomysł :rolleyes: Jest wystarczająca ilość przedmiotów i więcej już nie będzie, chyba, że stworzą nowe jednostki ;)
 

DeletedUser114323

Guest
wg mnie dobrym pomysłem by była szansa na znalezienie jednego z tych 4 przedmiotów:
1. przyspieszenie chodzenia wojsk
2. atakowanie w nocy bez bonusu
3. przedmiot niwelujący morale ale taki który by działał tylko na graczy którzy grają minimum 50 % twojego czasu
4. coś co by zawsze dawało dodatnie szczęście podczas ataku oraz obrony
punkty 2-4 jeśli drugi rycek miałby ten sam przedmiot to bonusy by się niwelowały
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser59924

Guest
Ehh... Kolejne ułatwienie, po co to ? według mnie tak jest dobrze :) - i niech zostanie :) Głos na nie
 

DeletedUser100256

Guest
Po co wam te przedmioty?? Nie potraficie grać bez nich albo z tymi co już macie??

Totalna żenada.

NIE
 

DeletedUser

Guest
nie dopracowane a po zatym bonus jest taki że... nie będę tego komentował

NA NIE :D
 

DeletedUser96857

Guest
powiedz jaki przedmiot a ja jestem na nie i tak , bo nie gram na św ze zbrojownią
 
Status
Zamknięty.
Do góry