Nowy przedmiot dla rycerza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser160438
  • Data rozpoczęcia

Krzyż jako przedmiot to pomysł


  • W sumie głosujących
    136
Status
Zamknięty.

DeletedUser160438

Guest
Propozycja nowego przedmiotu dla rycerza. Dla światów z kościołem.

Krzyż św Pawła.

Działanie:

Rycerz wyposażony w krzyż wnosi do wioski wiarę na 2 poziomie, czyli pierwszego kościoła.

Chyba nie trzeba tego tłumaczyć gaczom grającym na kościelnych. Czasami przejmuje się bez wiary, a zagroda nie pozwala na budowę kościoła lub traci się kościół.
 

DeletedUser

Guest
Rowniez na tak ;d Dla Światów z Kościołem to fajny pomysł ;d
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł :) Czasem przejmuje się wioski wroga w głębi gdzie nie ma wiary, które w wyniku idącej dużej ilość offów z katapultami walących w zagrodę, tą zagrodę po prostu tracą nawet na poziom 0 :) I póki się odbuduje zagroda na odpowiedni poziom może minąć nawet 2-3 dni ( nie mówiąc o zburzonym Ratuszu :)) ) ,a do tego czasu wioska jest bezbronna i nawet 200k deffa nie pomoże w jej utrzymaniu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem pomysł nie za dobry nie za słaby ale Administracja czy coś nie wprowadzą tego...
 

DeletedUser

Guest
Na 100% administracja nie wprowadzi pomysłu , oni już chyba nic nie wprowadzą - jest wiele tematów , żaden jeszcze nie wszedł życie ale pomysł dobry :)
 

DeletedUser153359

Guest
dopracowac nazwe dac ladny opis zrobic avek dla rycerza i moze byc :D
 

DeletedUser160438

Guest
W końcu pomarzyć zawsze można i może kiedyś jakiś zmian się doczekamy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, ale praktycznie nie ma szans, aby to przeszło. Niemniej jednak warto spróbować. Na tak.
 

DeletedUser170633

Guest
Muszę przyznać że pomysł dobry :p
I ta nazwa.... też dobrze dobrana :>
 

DeletedUser178471

Guest
macbarthy, wiele osób które przejmują wioski po 1 szlachcicu, potrzebują tego berła. Daje to bardzo dużo czasu. Nie każdy gracz przejmuje na 4 szlachciców, bo nie każdego na to stać.
 

DeletedUser

Guest
pomysł fajny ale może dodać też jakiś inny przedmiot, nie mam pojęcia jaki ale może coś się wymyśli :D
 

DeletedUser179270

Guest
Ciekawa koncepcja, moim zdaniem jest to pomysł do rozważenia,definitywnie na tak :D
 

DeletedUser160438

Guest
Coś się ruszyło to i może ten pomysł dostanie aprobatę Inno.
 

DeletedUser

Guest
W sumie fajny pomysł chociaż nie grałem nigdy z kościołem :)
 

DeletedUser183615

Guest
Grałem trochę na światach z kościołem i muszę przyznać, że taki przedmiot wiele by pomógł. Na tak.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Grałem raz na takim świecie, nie przypadł mi do gustu ;/

Jeżeli jednak miałbym zamiar grać to oczywiście byłbym na TAK :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry