Nowy (pod)dział - "Pojedynki graficzne"

  • Rozpoczynający wątek Kaftone
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł ci się podoba?

  • Tak.

    Głosy: 10 76,9%
  • Do dopracowania (uzasadnij).

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie (uzasadnij).

    Głosy: 3 23,1%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moją propozycją jest to, aby dodać poddział "Pojedynki" do działu "Wasza twórczość". Bo skoro w dziale SP, jest poddział "Pojedynki", to czemu nie miało by go być również w tym dziale?
Takowe pojedynki wyglądałyby tak, że dwóch konkurentów uzgodniłoby temat pracy graficznej (lub nie), ewentualnie ustaliło inne warunki i utworzyło temat w takowym dziale z ankietą i wygrałaby ta osoba, która uzbierałaby najwięcej glosów. Wyglądałoby to mniej więcej, tak jak w pojedynkach na SP.
 

DeletedUser127278

Guest
Pomysł bardzo mi się podoba, po dogadaniu się graczy co do tematyki prac i nagrody, ja jako moderator tego działu dodałbym ankietę oraz czas na głosowanie np 3 dni. Rywalizujący musieliby wcześniej ustalić ilość prac ocenianych oraz datę publikacji ich na forum.
 

DeletedUser127278

Guest
Pomysł został pozytywnie rozpatrzony i od dziś istnieje na forum dział pojedynki graficzne.
Link do działu:
klik

Pozdrawiam Dracula11
 

DeletedUser

Guest
Tam gdzie mało osób głosuje za pomysłami tam je realizujecie a gdzie graczom się podoba jakiś pomysł to nic nie reagujecie ale mam nadzieję że w wersji 8.7 będzie kilka pomysłów do gry które wymyślili gracze i podoba się to innym (większości) graczom forum którzy są aktywni w grze i forum.

PS: Ten dział z grafiką nie jest zły ale pewnie dlatego to wprowadzili bo ostatnio dużo tam było tematów o pojedynkach graficznych i się robił syf.
 

DeletedUser169065

Guest
Pomysł został pozytywnie rozpatrzony i od dziś istnieje na forum dział pojedynki graficzne.
Link do działu:
klik

Pozdrawiam Dracula11

Dziękujemy. :)

Tam gdzie mało osób głosuje za pomysłami tam je realizujecie a gdzie graczom się podoba jakiś pomysł to nic nie reagujecie ale mam nadzieję że w wersji 8.7 będzie kilka pomysłów do gry które wymyślili gracze i podoba się to innym (większości) graczom forum którzy są aktywni w grze i forum.

PS: Ten dział z grafiką nie jest zły ale pewnie dlatego to wprowadzili bo ostatnio dużo tam było tematów o pojedynkach graficznych i się robił syf.

Tu chodzi o to, że większość pomysłów jest trudna albo wogle niewykoanalna.
Dochodzi jeszcze to, że przeważnie pomysł musi zostać zaakceptowany przez IG,
więc nawet nawet jakby nasi Operatorzy chcieli, aby któryś z nich został wprowadzony,
to mieliby związane ręce w przypadku odmowy IG.
To że jakis pomysł ma powiedzmy 200 głosów na tak, nic nie zmienia,
bo pomysł musi spodobać się Operatorowi.
A ten jak widać był łatwy do wykonania i nie wymagał aprobaty IG.
 

DeletedUser

Guest
Dziękujemy. :)



Tu chodzi o to, że większość pomysłów jest trudna albo wogle niewykoanalna.
Dochodzi jeszcze to, że przeważnie pomysł musi zostać zaakceptowany przez IG,
więc nawet nawet jakby nasi Operatorzy chcieli, aby któryś z nich został wprowadzony,
to mieliby związane ręce w przypadku odmowy IG.
To że jakis pomysł ma powiedzmy 200 głosów na tak, nic nie zmienia,
bo pomysł musi spodobać się Operatorowi.
A ten jak widać był łatwy do wykonania i nie wymagał aprobaty IG.


Patrzyłeś ty w ogóle jakie pomysły są wrzucane?
Niektóre wymagają napisania tylko 5 linijek kodu i już jest.
Niektóre więcej ale są to np. takie jak: avatary na forum, podpisywanie dyplomacji itp.
 

DeletedUser169065

Guest
A czy ty wogle czytałeś mój post? Bo odpowiedź jest w nim zawarta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry