Nowy świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser198785
  • Data rozpoczęcia

Podoba Wam się świat z takimi ustawieniami?

  • Tak

    Głosy: 6 46,2%
  • Nie

    Głosy: 7 53,8%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser198785

Guest
Witam.

Często pojawiają się światy albo bazujące na premium albo bazujące na stylu z początków.

Mam ciekawą propozycję. Może by pomieszać trochę ustawienia i zrobić nowy świat z czymś po środku.

Ustawienia mogłyby wyglądać np.:

Warunek zwycięstwa: dominacja nad światem w postaci posiadania 75% wiosek
Prędkość: 3
Prędkość jednostek: 1
Nowe funkcje Premium: nie
Flagi: tak
Morale: tak, oparte na punktach graczy
Handel: 1:1
Giełda Premium: nie
Komendy: milisekundy, odstęp 100ms
Ochrona początkowa: 2 dni
Ochrona na podstawie stosunku punktów: brak
Rycerz: tak (z przedmiotami starymi/bez przedmiotow)
Łucznicy: brak
Technologia: prosta (zbadane/niezbadane)
Kościół: nie
Wieża strażnicza: nie
Fake limit: tak, 1%
Rozwój wiosek barbarzyńskich: tak
Wioski bonusowe: tak
Farmienie: tak
Chłopi: tak
Szlachta: monety
Max. dystans szlachcica: 100 pól
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia.
Limit członków plemienia: 30/40, z systemem poziomów
Ataki na członków własnego plemienia: odwiedziny
Noc: tak, w godzinach 0-7
Zastępstwo: zostanie włączone 14 dni po starcie świata

Edit: Alternatywnie: Bez farmienia/wyłączone zadanie na Farmienie w zadaniach plemienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
551
Rycka z przedmiotami bym dal. Bez blokady wsparcia i wsparcie poza pkemie zeby mozna bylo dograc deffa zaraz po karecie.
Reszta ok;)
 

DeletedUser198785

Guest
Opcja pośrodku. Wsparcie dla plemienia bez blokady.
 

DeletedUser196868

Guest
Wsparcie wojskowe bym dał dla wszystkich. Nie tylko dla członków własnego plemienia.
 

DeletedUser180750

Guest
Gracze nie mogą i tak decydować o ustawieniach nowych światów, ponieważ są one ustalane ODGÓRNIE.
 

DeletedUser180750

Guest
I to jest w tym smutne
No w sumie ta, bo dzięki temu że lepsi gracze mają swoje liczne ekipy więc jakby się zgadały dwa plemiona z topki to spokojnie mogli by ustalić ustawienia na świat na którym zamierzają grać :D
Ja to jestem jedynie za tym by usunąć tą funkcję na automatycznie tworzenie karet, powinno być jak kiedyś, czyli albo z opery, albo nawet największe warzywo spokojnie wstawi klina.
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
no i co Ci da członkowie plemienia 30-40? To robią sto milionów członów, CHORE!!!!
Prędkość 3 : od razu dałbym z 10 i giełde free, nie przesadzasz?
Giełda Premium: tu już nie ma co dyskutować o tym czy ma jej nie być... Chcesz grać na świecie z 5000 osób, a po chwili zostnaie was ok 1000 ? Wystraczy, że nie można handlować pp które wyfarmisz, a tych co siano wkladaja nie wytępisz.... więc stety lub niestety giełda być musi.
Łucznicy: TAK
Technologia: Zbyt prosta o której piszesz. Dodałbym poziomową .
Chłopi: NIE
Wsparcie wojskowe: TAK, to każdego indywidualna sprawa gdzie chce wyslać wsparcie, pozatym podstawianie świn jest częścią tej gry.

-- połączyłem posty (Lukasz032) --

światy bez farmy to zero przyjemności z gry, nikt mi nie powie, że są jakieś inne taktyki na tą gre bo dla mnie ta taktyka to zwykłe warzywienie wejdz zbuduj i wyjdz, czekaj na darmy i rozbij się wojskiem.
Nie masz czasu grać to sie nie łap za to... ja będe stął w miejscu bo kowalski pracuje. Tez pracuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.660
światy bez farmy to zero przyjemności z gry, nikt mi nie powie, że są jakieś inne taktyki na tą gre bo dla mnie ta taktyka to zwykłe warzywienie wejdz zbuduj i wyjdz, czekaj na darmy i rozbij się wojskiem.
Nie masz czasu grać to sie nie łap za to... ja będe stął w miejscu bo kowalski pracuje. Tez pracuje.
zomuś skąd Ty się urwałeś
światy z farmą wymagają dużo więcej czasu na etapie mid i late gamu, weź wgl XD
 
Do góry